Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Martyna Wojciechowska chce jeszcze się zakochać? Stanowcza odpowiedź
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.09.2022 09:53

Martyna Wojciechowska chce jeszcze się zakochać? Stanowcza odpowiedź

Martyna Wojciechowska
instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska bardzo przeżyła rozstanie z Przemysławem Kossakowskim. Na rozprawie rozwodowej udało się jej udowodnić winę byłego partnera. Czy po tych przeżyciach jest otwarta na nowy związek i miłość? Odpowiedź podróżniczki może być zaskakująca.

Martyna i Przemysław byli razem przez trzy lata, zanim zdecydowali się na ślub w 2020 roku. Niestety ich małżeństwo rozpadło się już trzy miesiące później, choć fani pary dowiedzieli się o tym dopiero w połowie zeszłego roku. Rozwód został sfinalizowany w lipcu.

Martyna Wojciechowska – gotowa na miłość po rozstaniu z Kossakowskim?

Przemysław Kossakowski wyprowadził się z lokum, w którym mieszkał z Martyną, zaledwie trzy miesiące po ich ślubie. Media podejrzewały więc, że to Wojciechowska złożyła pozew rozwodowy. Okazało się jednak, że to mężczyzna złożył wniosek.

Postępowanie zakończyło się już na pierwszej rozprawie, a mimo to sąd zdecydował, że dowody przedstawione przez podróżniczkę słusznie dowodzą winy Kossakowskiego. Do dziś nie wiadomo jednak, jakie dokładnie były przyczyny ich rozstania.

Czy trudne przeżycia sprawiły, że Martyna nie chce się znów zakochać? W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała: "W moim życiu jest miejsce na wszystko, co jest dobre i co niesie dobrą energię. Niezależnie od doświadczeń życiowych, które mam, lepszych, gorszych. W ogóle nie tracę wiary w ludzi, nie tracę zaufania do ludzi, nie tracę radości do życia i chęci robienia, doświadczania".

Martyna Wojciechowska jest otwarta na nowe

Podróżniczka stwierdziła, że jest bardzo minimalna szansa na to, że jakieś zdarzenie mogłoby ją kiedykolwiek zniechęcić do otwierania się na nowe doświadczenia i nowych ludzi. "To jest częścią mojego DNA" mówi i dodaje:

To jest coś najlepszego, co w życiu może nas spotkać – zapewnia Wojciechowska, jednocześnie zaznaczając, że nie planuje opowiadania o nowym związku w prasie, jeśli takowy się kiedyś zacznie.

Nigdy nie wystąpiłam na żadnej okładce magazynu, opowiadając o szczegółach mojego życia intymnego i to się na pewno nie zmieni – podsumowała.

Zobacz zdjęcia:

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska, fot. instagram.com/martyna.world
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska i jej córka Kabula, fot. instagram.com/martyna.world
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, fot. instagram.com/martyna.world
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska, fot. instagram.com/martyna.world
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska, fot. instagram.com/martyna.world

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Miał żonę i dziecko, nagle wdał się w romans z 30 lat młodszą. Zapowiedział jej, że będzie samotną matką

  2. Meghan i Harry zatrudnili przestępcę. Jeszcze kilkanaście dni temu zrobili im zdjęcia

  3. Królowa podjęła bezprecedensową decyzję. Jej wnuki będą wściekłe, zabrała im tytuły

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Jastrząb Post