Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska pokazała twarze córek. Ależ one są do siebie podobne
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.09.2022 12:53

Ania Lewandowska pokazała twarze córek. Ależ one są do siebie podobne

Ania Lewandowska
fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

Ania Lewandowska po raz kolejny podzieliła się z internautami zdjęciami córeczek. Dziewczynki można by brać za bliźniaczki, choć dzieli je trzy lata różnicy. Coraz bardziej widać podobieństwa między nimi.

Dietetyczka wraz z dziećmi i mężem już na dobre rozgościła się w słonecznej Hiszpanii. Robert Lewandowski z sukcesem rozgrywa kolejne spotkania na murawie, a Ania Lewandowska pilnie opiekuje się mediami społecznościowymi. Niedawno pokazała zdjęcie swoich córek. Dziewczynki rosną jak na drożdżach.

Ania Lewandowska pokazała córki w całej okazałości

Dietetyczka z chęcią prowadzi media społecznościowe, gdzie pokazuje kulisy życia w słonecznej Hiszpanii. Przeprowadzka była konieczna ze względu na zawodowe obowiązki Roberta Lewandowskiego. Wygląda jednak na to, że Ania wraz z córkami szybko przystosowała się do nowego otoczenia.

W mediach społecznościowych często pokazuje zdjęcia z pociechami, które rosną na naszych oczach. Niedawno opublikowała zdjęcie Klary i Laury, które doskonale pokazuje ich podobieństwo. Choć między dziewczynkami są trzy lata różnicy, z łatwością można by brać je za bliźniaczki.

Dziewczynki wystąpiły w identycznym stroju z luźnym koczkiem na głowie. Ania Lewandowska coraz bardziej odsłania twarze córek, na których tym razem widniał ogromny uśmiech. Na pierwszy rzut oka Klara i Laura są bardzo podobne. Z biegiem czasu okaże się, czy większość urody odziedziczyły po mamie, czy jednak po tacie.

Ania Lewandowska zrobiła tatuaż na cześć córek

Dietetyczka niedawno obchodziła 34. urodziny. Z tej okazji chciała zrobić sobie pamiątkę na cześć ukochanych dziewczynek. W mediach społecznościowych pokazała tatuaż, który wykonała.

Ania Lewandowska często nazywa córki calineczkami i to właśnie dwie malutkie postacie pojawiły się na jej przedramieniu. Ze świeżym tatuażem wybrała się na urodzinowe świętowanie wraz z przyjaciółmi. Szczegóły szalonej imprezy można zobaczyć w jej relacjach.

Ania Lewandowska
Fragment relacji Ani Lewandowskiej na Instagramie (instagram.com/annalewandowskahpba/)
Ania Lewandowska
Fragment relacji Ani Lewandowskiej na Instagramie (instagram.com/annalewandowskahpba/)
Ania Lewandowska
Fragment relacji Ani Lewandowskiej na Instagramie (instagram.com/annalewandowskahpba/)
Ania Lewandowska
fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chwilę przed śmiercią Elżbieta II podjęła niezwykłą decyzję. Zrobiła wyjątek dla bliskiej osoby

  2. Doda zdradziła nam, z jakim mężczyzną mogłaby się związać. "W moim wieku nie mam innej opcji"

  3. Co ubrać jesienią? Wszystko zapisano w gwiazdach, propozycje dla 12 znaków zodiaku

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].