Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Doda zdradziła nam, z jakim mężczyzną mogłaby się związać. "W moim wieku nie mam innej opcji"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.09.2022 22:06

Doda zdradziła nam, z jakim mężczyzną mogłaby się związać. "W moim wieku nie mam innej opcji"

Doda
fot. Świat Gwiazd / YouTube

Doda ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. Ostatnie małżeństwo, które zakończyło się rozwodem, odcisnęło swoje piętno na artystce. Obecnie piosenkarka szuka szczęścia w swoim autorskim programie, dzięki któremu chce bliżej poznać siebie oraz mechanizmy, którymi kieruje się podczas wyboru partnera. Zapytaliśmy Dodę, z jakim mężczyzną mogłaby być.

Obecnie na antenie Polsatu emitowany jest programu pt. "Doda. 12 kroków do miłości", w którym czołowa polska gwiazda umawia się na spotkania z mężczyznami. Co myśli o posiadaniu dzieci przez potencjalnego partnera?

Doda o mężczyznach posiadających dzieci

Dorota Rabczewska niezmiennie od lat plasuje się czołówce najpopularniejszych polskich gwiazd. Utalentowana piosenkarka, a także producentka filmowa może pochwalić się licznymi osiągnięciami w sferze zawodowej.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Doda nie miała wyjątkowego szczęścia. Ma za sobą kilka nieudanych związków, a także dwa małżeństwa. Każda z tych relacji zakończyła się rozstaniem, a ostatnia relacja mocno wpłynęła na zdrowie psychiczne gwiazdy.

Artystka postanowiła lepiej zrozumieć siebie, swoje decyzje, a także mechanizmy, które można zauważyć w jej relacjach z mężczyznami. Z tego powodu wzięła udział w eksperymencie, który możemy obecnie oglądać na antenie Polsatu. W programie "Doda. 12 kroków do miłości" artystka udaje się na spotkania z mężczyznami, a następnie analizuje spotkania z nimi razem z psychologiem.

Postanowiliśmy dowiedzieć się, z jakim mężczyznom mogłaby związać się Dorota. Nasza reporterka postanowiła doprecyzować pytanie, zwracając uwagę na potencjalnych partnerów posiadających dzieci. Czy Doda mogłaby związać się z mężczyzną spełniającym się w roli ojca? Okazuje się, że tak.

W moim wieku ja już nie mam innej opcji. [...] Jak już się ma prawie 40 lat, to nie może być problemem. To jest naturalna kolej rzeczy dojrzałych osób, że posiadają potomstwo czy rodziny — powiedziała Doda w rozmowie z naszą reporterką, Weroniką Zając.

Przypomnijmy, że Dorota nie ma dzieci i wielokrotnie podkreślała, że nie chce ich mieć. Po raz pierwszy o macierzyństwie opowiedziała w 2018 roku podczas rozmowy z Hanną Lis w programie "Między słowami".

Nigdy nie chciałam. Po pierwsze dlatego, że moje doświadczenie z mężczyznami wiąże się z tym, że rozstania są z wielkim hukiem i dochodzę do siebie bardzo długo, a daję z siebie wszystko, a potem jeszcze książki na mój temat są pisane przez mojego byłego męża czy narzeczonego, więc to jest słabe — powiedziała Doda. Pełną rozmowę Weroniki Zając z Dodą zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Doda
Doda, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda
Doda, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda3
Instagram/dodaqueen
Doda
Doda, fot. instagram.com/dodaqueen

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Magda Gessler wyznała, co ukrywa w swoich bujnych włosach. Pod burzą loków kryje się niezbędny sprzęt

  2. Pałac Buckingham zabrał głos ws. pogrzebu królowej Elżbiety II. Wielka Brytania zatrzyma się na jeden dzień

  3. Katarzyna Cichopek skakała do utraty tchu. Tak "bawiła" się na sali treningowej w sobotę

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Doda