Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska zachwyca się plażą w Barcelonie. Na długo zapamięta ten widok
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.08.2022 10:24

Ania Lewandowska zachwyca się plażą w Barcelonie. Na długo zapamięta ten widok

Ania Lewandowska
fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

Ania Lewandowska wraz z córkami rozkoszuje się nowym życiem w Barcelonie. Uroki Hiszpanii zapierają dech w piersi celebrytce, która relacjonuje podróże po okolicy w mediach społecznościowych. Ulubionym miejscem stała się zjawiskowa plaża.

Po potwierdzeniu spekulacji na temat przejścia Roberta Lewandowskiego do Barcelony, małżeństwo wraz z dwoma córkami rozpoczęło przeprowadzkę do słonecznej Hiszpanii. Gdy piłkarz zajął się sportowymi obowiązkami, jego rodzina rozpoczęła zwiedzanie nowej okolicy. Ania Lewandowska znalazła już swoje ulubione miejsce.

Ania Lewandowska wraz z córkami uwielbia spędzać czas na plaży

Hiszpański klimat udzielił się rodzinie piłkarza, która każdy wolny dzień poświęca na zwiedzaniu okolicy. Ania Lewandowska w mediach społecznościowych rzetelnie relacjonuje nowe odkrycia, zachwycając się miejscem, do którego się przeprowadziła.

Najczęściej dietetyczka zabiera swoje pociechy na pobliską plażę, skąd rozpościera się niesamowity widok. W relacjach wielokrotnie pokazywała urok miejsca, a także była zaskoczona tym, że miejscowe osoby potrafią spędzać tam wiele godzin.

Poza tym od początku jestem zachwycona otwartością Katalończyków na innych ludzi! Wczoraj poszłyśmy z dziewczynkami na plażę — Przy zachodzie słońca tańczyło i kąpało się tam tysiące ludzi, wszędzie bawiły się dzieci. Coś pięknego — pisała o nowym doświadczeniu.

Gwiazda powoli dostosowuje się do życia w słonecznej Hiszpanii. Z powodu kontraktu męża trenerka i dietetyczka wraz z córkami będzie musiała ułożyć sobie najbliższą przyszłość w Barcelonie. Warto więc dobrze poznać urokliwą okolicę, by poczuć domową atmosferę.

Ania Lewandowska rzuca internautom zdrowe wyzwania

Celebrytka w mediach społecznościowych często dzieli się ze swoimi obserwatorami prostymi sposobami na poprawę kondycji. Od niskokalorycznych przepisów po ćwiczenia przekazuje wiedzę na temat zdrowego odżywiania się i poprawy samopoczucia.

Oprócz postów związanych z dietą i ćwiczeniami Ania Lewandowska często zwraca się do internautów, podkreślając piękno naturalności. Jej obserwatorzy nie są zaskoczeni zdjęciami bez filtrów ani makijażu. Zdrowy tryb życia sprawia, że nie jedna osoba z chęcią rozpoczyna zdrową metamorfozę.

Niedawno postanowiła przekonać internautów do odstawienia w codziennym jadłospisie pszenicy, alkoholu oraz cukru. Dietetyczka w postach argumentowała pozytywne efekty czternastodniowego wyzwania, a także zachęcała do podjęcia się próby.

Zdrowe zmiany w żywieniu i aktywności fizycznej rzadko zdarzają się z dnia na dzień, dlatego Ania Lewandowska regularnie przypomina obserwatorom o tym, w jaki sposób mogą wprowadzić drobne poprawy do swojego życia. Proste przepisy i wspólne trening to dopiero początek, najważniejsza jest regularność, która musi wejść nam w krew, by wprowadzać kolejne zmiany.

Ania Lewandowska
Fragment relacji Ani Lewandowskiej na Instagramie (instagram.com/annalewandowskahpba/)
Ania Lewandowska
Fragment relacji Ani Lewandowskiej na Instagramie (instagram.com/annalewandowskahpba/)
Ania Lewandowska
Fragment relacji Ani Lewandowskiej na Instagramie (instagram.com/annalewandowskahpba/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wiśniewski w końcu skomentował wyznanie córki o dziewczynie. "Przed nią milion błędów"

  2. Księżna Kate zakochała się w uwielbianych przez Polki butach. Kosztują mniej niż 200 złotych

  3. Słynny aktor odpowie za morderstwo? Na jaw wyszły nowe fakty. "Ktoś musiał pociągnąć za spust" Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].