Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Wiśniewski zabrał głos ws. coming outu Etiennette. "Wie, czego chce"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 15.08.2022 18:48

Michał Wiśniewski zabrał głos ws. coming outu Etiennette. "Wie, czego chce"

Michał Wiśniewski z córką EA
fot. Pawel Wodzynski / East News

Michał Wiśniewski spełnia się w roli ojca. Doczekał się piątki pociech, a jedna z jego córek w ostatnim czasie dokonała coming outu. Wokalista po raz pierwszy zabrał głos w sprawie. Odniósł się do orientacji Etiennette, która kilka tygodni temu pokazała światu swoją partnerkę.

1 sierpnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Dziewczyny. Tego dnia córka wokalisty zespołu Ich Troje zdobyła się na szczere wyznanie. Wyznała wówczas, że spotyka się dziewczyną. Co o tym myślą jej rodzice?

Michał Wiśniewski o orientacji córki

Wokalista Ich Troje po dziś dzień rozwija się muzycznie i prężnie działa w branży. Kilkoro z jego gromadki dzieci również postanowiło spełniać się w muzyce. Wśród nich jest m.in. Etiennette, której Michał doczekał się z Anną Świątczak. 15-latka ma na swoim koncie kilka występów z ojcem, a jeden z nich zobaczycie TUTAJ.

Michał Wiśniewski wielokrotnie zabierał głos w sprawie swoich dzieci. Utrzymuje z nimi bliski kontakt i jak sam podkreślił, są dla niego najważniejsze. Stara się je wspierać, być otwarty i wyrozumiały. Artysta ma świadomość, że jego pociechy stają się coraz starsze, a co za tym idzie, zaczynają podejmować poważne decyzje. Michał chce szanować ich wybory i nie ograniczać ich. W związku z wyznaniem Etiennette wokalista Ich Troje powiedział:

Moja córka jest bardzo inteligentna, wie, czego chce i na pewno przed nią milion błędów, które popełni, ale to nie jest moją rolą, żeby mówić, co ma robić, tylko żeby ją ratować, jeśli będzie taka potrzeba. Oby takiej potrzeby nie było. [...] Myślę, że Eti jest jak większość kobiet, która udaje bardzo silne, a w rzeczywistości są kruche, bo kierują się emocjami. Mam nadzieję, że panie mi wybaczą to, co powiem. To jest normalne — powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Pomponikiem.

Anna Świątczak o coming oucie Etiennette

Do coming outu Etiennette odniosła się również jej mama, Anna Świątczak, była członkini zespołu Ich Troje. Kobieta podobnie jak Michał Wiśniewski powiedziała, że stawia na zaufanie i wsparcie. Dodała również, że partnerka córki jest z innego miasta i często gości w ich domu.

Marysia nie jest z tego miasta, więc często nas odwiedza, my też próbujemy utrzymywać kontakty. Eti ma bardzo dużo znajomych, bardzo kreatywnych osób. […] Bardzo kocham swoje dzieci, bardzo im ufam i staram się wspierać, obserwować, rozmawiać. Być mamą, która stara się zrozumieć — powiedziała Anna Świątczak. Z wypowiedzi Ani i Michała dowiadujemy się, że oboje wyznają podobne wartości. Starają się być wyrozumiali, otwarci i tolerancyjni, a co za tym idzie, Etiennette ma wielkie szczęście, że może liczyć na swoich rodziców.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski doczekał się piątki dzieci z trzema kobietami. Z Mandaryną ma syna Xaviera i córkę Fabienne, z Anną Świątczak Etiennette i Vievienne, natomiast z obecną, piątą żoną niedawno powitali na świecie syna Falco Amadeusa.

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski z córką Etiennette
Michał Wiśniewski z córką Etiennette, fot. instagram.com/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska
Etiennette Wiśniewska i Michał Wiśniewski, koncert z okazji 25-lecia zespołu Ich Troje, fot. kadr z relacji z koncertu, Polsat
Etiennette Wiśniewska
Etiennette Wiśniewska, fot. instagram.com/etiwisniewska
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski z córką Etiennette, fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Michał Szpak zaniepokoił fanów, przekazał zaskakującą wiadomość. "Nastał kres podróży"

  2. Księżna Kate zakochała się w uwielbianych przez Polki butach. Kosztują mniej niż 200 złotych

  3. Zbliżający się tydzień przyniesie wielkie zmiany. Aż cztery znaki zodiaku muszą mieć się na baczności Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].