Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Robert Lewandowski oficjalnie przechodzi do Barcelony. Anna Lewandowska natychmiast zareagowała
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.07.2022 18:24

Robert Lewandowski oficjalnie przechodzi do Barcelony. Anna Lewandowska natychmiast zareagowała

Robert Lewandowski / Anna Lewandowska EA
fot. SplashNews.com, Beata Zawadzka / East News

W mediach pojawiły się wreszcie oficjalne informacje, potwierdzające plotki, które krążyły już od jakiegoś czasu. Robert Lewandowski zmienia klub i przechodzi z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Na wieści od razu zareagowała jego żona, Anna Lewandowska.

Kapitan polskiej reprezentacji przez ostatnie osiem lat grał w klubie Bayern Monachium. Jego transfer budzi ogromne emocje, ponieważ od dawna uważany jest za jednego z najlepszych napastników swojego pokolenia. W sumie zdobył już ponad 600 goli. Wiadomo, że starały się o niego także inne kluby, w tym Real Madryt.

Robert Lewandowski przechodzi do klubu FC Barcelona

Doniesienia o przejściu polskiego piłkarza pojawiały się już od jakiegoś czasu. Przyłożyło się do nich także kupno pięknej posiadłości na Majorce oraz fakt, że Anna Lewandowska zaczęła pobierać nauki hiszpańskiego. Para znalazła też hiszpańskie przedszkole dla swoich córek.

Zbigniew Kumidor, ekspert ds. FC Barcelony, z którym rozmawiał swego czasu portal Interia, wyznał, że to żona Roberta mogła wpłynąć na jego decyzję. "Odejdźmy od kwestii finansowych. Robert z pewnością nie kieruje się przede wszystkim nimi. Zapewne wraz z żoną Anną biorą pod uwagę miasto, a Barcelona to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Oferuje świetny klimat, znakomite do życia" mówił.

Na początku tygodnia Lewandowski pojawił się na swoim ostatnim treningu w Monachium. Ogłosił wtedy, że pożegnał się na boisku z kolegami z drużyny. W międzyczasie Bayern miał ustalić ostateczne warunki transferu piłkarza. Ostateczna cena ma opiewać na 50 milionów euro.

Wrócę i pożegnam się ze wszystkimi pracownikami klubu. Teraz nie miałem zbyt wiele czasu, żeby się do tego przygotować. Wszystko stało się zbyt szybko, żeby się ze wszystkimi pożegnać. Po zgrupowaniu wrócę i pożegnam się porządnie. Potem załatwię jeszcze kilka spraw prywatnych – wyznał Robert w wywiadzie dla telewizji Sky.

Pierwszy o przejściu Roberta do hiszpańskiego klubu poinformował dziennikarz Fabrizio Romano. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie Lewandowskiego w koszulce FC Barcelony. Napisał tam, że ostateczne negocjacje toczyły się w piątek, a sam piłkarz już w lutym uzgodnił warunki osobiste z Barceloną w sprawie długoterminowej umowy. Na post dziennikarza od razu zareagowała Ania Lewandowska. Zostawiła pod nim wirtualne serduszko. Wiadomo też, że zaczęła obserwować oficjalny profil FC Barcelony na Instagramie. Widać więc wyraźnie, że jest zadowolona ze zmian, jakie czekają ich rodzinę.

Zobacz zdjęcia:

Robert Lewandowski EA
Robert Lewandowski, fot. Beata Zawadzka/East News
Anna Lewandowska EA
Anna Lewandowska, fot. SplashNews.com/East News
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Robert Lewandowski / Anna Lewandowska
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Polski "royal wedding" już za nami. Suknia panny młodej wzbudziła wielkie emocje

  2. Skandaliczne komentarze pod zdjęciem Kasi Cichopek. Jest obrażana ze względu na pewną część ciała

  3. Anna Lewandowska o trzecim dziecku. Zabawnym komentarzem skomentowała wszelkie domysły

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].