Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy z córkami. 2-letnia Laura trenuje jak zawodowiec
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 24.07.2022 14:58

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy z córkami. 2-letnia Laura trenuje jak zawodowiec

Trening Anny Lewandowskiej
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska regularnie trenuje i dzieli się poradami związanymi z aktywnością fizyczną. Pokazuje również, jak sama wykonuje ćwiczenia. W najnowszym filmie wystąpiła razem ze swoimi córkami, które odwzorowywały ruchy swojej mamy. Nagranie jest hitem w sieci.

Anna Lewandowska, a w szczególności starsza córka Klara ponownie oczarowała obserwatorów. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zwinnej dziewczynki, która wychowana w duchu sportu, zmierza w kierunku swoich rodziców.

Anna Lewandowska ćwiczy z córkami

Jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek personalnych oraz światowej sławy Wags nie zwalnia tempa. Wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności w zakresie aktywności fizycznej do prowadzenia wielobranżowego biznesu. Sama nie zapomina jednak o własnym treningu.

Żona Roberta Lewandowskiego od lat zajmuje się sportem, który promuje na szeroką skalę. W mediach społecznościowych gwiazdy znajdziemy mnóstwo motywacji i inspiracji oraz filmów z wykonywanymi przez Anię treningami.

W najnowszym nagraniu Anna Lewandowska nie występuje sama. Trenerce towarzyszą bowiem córki: Laura i Klara, które obserwując swoją mamę, powtarzały wykonywane ćwiczenia. Trzeba przyznać, że dziewczynki mają niesamowitą energię i sprytnie łączą zabawę z aktywnością fizyczną. Anna nie kryła swojej radości. Widząc, że córki ją obserwują, zwalniała tempo, by te mogły powtórzyć ćwiczenia. — No i to jest motywacja. — Laura się uczy, a Klara jak śmiga!

— Super to wychodzi  komentują internauci.

Anna Lewandowska chroni prywatności córek

Widok córek Lewandowski nie jest częsty. Mimo że zarówno Ania jak i Robert opublikowali kilkukrotnie zdjęcia z dziećmi, pilnują, aby ich twarze nie trafiły do sieci. Para lata temu zdecydowała, że nie będą pokazywać publicznie swoich dzieci. Często pozują z nimi wówczas, kiedy dziewczynki stoją tyłem lub bokiem. Anna wyjaśniła tę decyzję w rozmowie ze Sportowymi Faktami:

Po pierwsze - ze względów bezpieczeństwa. Po drugie - chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła — wytłumaczyła Anna.

Nagranie z treningu Anny Lewandowskiej z córkami zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Glinka zerwała zaręczyny z ojcem swojego dziecka. Aktorka gorzko: "Brak mi po prostu słów"

  2. Meghan Markle i Harry awanturują się z Beckhamami. Czarne chmury nad przyjaźnią eks-royalsów

  3. Córka Grzegorza Ciechowskiego jest w ciąży. Weronika pokazała zdjęcie z ukochanym

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Sportowe Fakty