Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska pokazała twarz córeczki, widać do kogo jest podobna
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.07.2022 10:30

Anna Lewandowska pokazała twarz córeczki, widać do kogo jest podobna

Anna Lewandowska EA
TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale jest jedna sfera życia, którą zazwyczaj ukrywa przed fanami. Bardzo pilnuje ona prywatności swoich córek, dlatego zazwyczaj nie pokazuje ich twarzy na zdjęciach. Tym razem zrobiła wyjątek, a internauci już wiedzą, do kogo jest podobna dziewczynka.

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Klara urodziła się 4 maja 2017 roku, a Laura przyszła na świat 6 maja 2020. Obecnie obie dziewczynki przebywają z mamą na Majorce, gdzie rodzina kupiła okazałą posiadłość. Jak wygląda młodsza z nich?

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury

Ze wpisów Lewandowskiej na Instagramie wynika, że rodzina na dobre zadomowiła się już w Hiszpanii. Jeszcze przed oficjalnym transferem Roberta do klubu FC Barcelona kupili oni wspaniałą rezydencję na Majorce. Anna zapisała też dziewczynki do hiszpańskiego przedszkola (więcej TUTAJ).

Gwiazda lubi pisać o swoich dzieciach, jednak niezbyt często decyduje się pokazać ich twarze. Zazwyczaj możemy je oglądać na fotografiach stojące tyłem lub z twarzyczkami osłoniętymi w jakiś sposób. Tym razem możemy zobaczyć młodszą córeczkę "Lewej" ostro i wyraźnie.

Piątek, piąteczek, piątunio! Laura "pomagała" mi układać nowe wyzwanie dla Was i właśnie taką ma teraz minę. Startujemy w poniedziałek! – podpisała fotografię Lewandowska.

Jak wygląda córka Anny Lewandowskiej?

Na zdjęciu możemy zobaczyć dwulatkę, wyciągniętą na kanapie, ustawionej na tarasie. Dziewczynka leży na sofie wyraźnie zmęczona, choć na jej twarzy błąka się rezolutny uśmiech. Wiadomo, że Laura lubi towarzyszyć mamie w jej sportowych wyzwaniach (więcej TUTAJ). Dotyczy to zresztą także starszej, Klary.

Słodycz nad słodyczami. – Brawoooo Laura i jestem ciekawa co ty tam dla nas namieszałaś. – Oj aż się boję, co Laurka dla nas wymyśliła. – Świetna pomocnica. – Pani Aniu gratuluje, pięknie, że córka towarzyszy Pani w pracy i po swojemu zaczyna dzielić Pani pasję – cieszą się i chwalą internauci.

Sporo osób zauważyło podobieństwo dziewczynki do Anny Lewandowskiej. "Klara to cały tata, Laura mama", "Cała Ania" piszą w komentarzach. A waszym zdaniem do kogo jest podobna?

Zobacz zdjęcie:

Anna Lewandowska EA
Anna Lewandowska, fot. TRICOLORS/East News
Robert Lewandowski / Anna Lewandowska
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazda "Królowych życia" w niebezpieczeństwie, boi się o siebie. Podjęła zaskakującą decyzję

  2. Wielki skandal w rodzinie królewskiej, chodzi o romans Williama. Media donoszą o powodzie rzekomej zdrady

  3. Chwilę po głośnym rozstaniu artystce postawiono zarzuty. Grożą jej lata bezwzględnego więzienia

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].