Swiatgwiazd.pl
Książę William i księżna Kate

fot. Geoff Robinson, John Rainford / SplashNews.com / East News

Kolejna odsłona rzekomego romansu księcia Williama. Informator mówi o "tajemnicy poliszynela"

29 Lipca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

O tym romansie usłyszeliśmy już 3 lata temu – księżna Kate była w trzeciej ciąży, kiedy książę William miał rzekomo dopuścić się zdrady z bliską przyjaciółką żony. Teraz na jaw wychodzą kolejne, zaskakujące informacje. Londyńska "tajemnica poliszynela" nabiera rumieńców.

Był rok 2019, brytyjska rodzina królewska niedawno powitała nowego członka rodziny, Louisa z Cambridge. Tymczasem media rozgrzały do białości zaskakujące plotki. W całej Wielkiej Brytanii mówiono o tym, że książę William miał dopuścić się zdrady.

I choć romans dziedzica próbowano zamieść pod dywan, od tego momentu co jakiś czas pojawiały się nowe doniesienia – a każde kolejne pikantniejsze od poprzedniego. Jednak ostatnia z pogłosek bije na głowę wszystko, co do tej pory usłyszeliśmy.

Książę William znów na językach. Media obiegły kolejne rewelacje na temat rzekomego romansu

"Książę William ma romans" – to hasło stało się jedną z najpopularniejszych wyszukiwanych fraz. I nic dziwnego, ponieważ od kiedy w 2019 roku brytyjskie media obiegła wieść o płomiennym uczuciu, które połączyło następcę tronu i arystokratkę, Rose Hanbury, temat nieustannie odradza się i powraca, za każdym razem niosąc kolejną dawkę rewelacji.

Najstarszy wnuk Elżbiety II miał dopuścić się zdrady, kiedy księżna Kate była w trzeciej ciąży. Co więcej — jego kochanką została najlepsza przyjaciółka żony. Para książęca swojego czasu utrzymywała bliskie kontakty z małżeństwem Hanbury. Jednak kiedy występek męża ujrzał światło dzienne, księżna Kate miała nie tylko zerwać przyjaźń z Rose, ale także domagać się odebrania jej honorów i wstępu do najwyższych kręgów towarzyskich.

Kochankę uratował wysoki status ojca, a rodzina królewska próbowała zatuszować całe zajście, m.in. organizując serię wspólnych, publicznych wypadów pierwszej pary Cambridge, jednak nie było już odwrotu – o romansie mówiła cała Wielka Brytania.

Jacek Jelonek (EA)

"Taniec z gwiazdami". Wiemy, kto wraz z Jackiem Jelonkiem stworzy pierwszą jednopłciową parę

CZYTAJ DALEJ

Książę William, czyli "Prince of Pegging"? Najnowsza plotka odbiera mowę

Przyjaźń Kate i Rose Hanbury została definitywnie zakończona, a kolejne konfrontacje przynosiły niemałe emocje. Na zorganizowanym przez królową bankiecie z udziałem Donalda Trumpa rywalka księżnej miała nawet założyć niemal identyczną kreację – z głębokim dekoltem i podkreślającą figurę – rzekomo, aby dopiec żonie swojego kochanka.

Nie jest tajemnicą, że arystokratka znana jest ze swojego zamiłowania do wyzywających stylizacji. Teraz okazuje się, że w przeciwieństwie do konserwatywnej książęcej małżonki, mogła być skłonna do bardziej ekstremalnych zachowań w (pozamałżeńskim) łożu.

Niedawno na plotkarskim profilu "DeuxMoi" pojawiła się informacja, która mogła wydać się dość szokująca dla wielbicieli brytyjskiej pary. Przekazano słowa informatora, ponoć obracającego się w towarzystwie royalsów, który zaserwował nową garść "ciekawostek" na temat romansu księcia Williama.

– To jest takie nieprzyzwoite, że jestem zbyt wstrząśnięty, by się tym z wami podzielić (ale i tak to zrobię). Pozamałżeński romans tego brytyjskiego arystokraty jest tajemnicą poliszynela w Londynie oraz wśród angielskich arystokratów. Jest też tematem rozmów na każdej imprezie i w każdej redakcji – czytamy.

Następna część wypowiedzi, choć niezweryfikowana, wprawiła internautów w osłupienie.

Na ostatniej imprezie dla mediów powiedziano mi, że prawdziwym powodem romansu było zamiłowanie członka rodziny królewskiej do peggingu [krótko mówiąc, stosunku analnego z użyciem zabawki erotycznej, aplikowanej mężczyźnie – przyp. red.], do którego konserwatywna żona nie była przekonana – wyjaśnił informator.

Jeszcze większym zaskoczeniem była wzmianka, według której księżna Kate miała wyrażać zgodę, by mąż zaspokajał potrzeby seksualne poza "prawym łożem", o ile nie wiązałaby się z tym głębsza relacja. Tymczasem media donosiły, że poza erotycznymi fantazjami, parę kochanków miało połączyć coś więcej.

deuxmois

fot. instagram.com/deuxmois

Książę William, księżna Kate

Geoff Robinson / SplashNews.com/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. W nocy Sylwia Bomba zabrała głos po śmierci byłego partnera. Podjęła ważną decyzję

  2. Kora nie poddała się do samego końca. Przed śmiercią miała tylko jedno życzenie

  3. Wielkie zmiany w TVN, właśnie ujawniono, kto zastąpi Miszczaka. Zaskakujące nazwisko

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Rex Features / East News

Po latach ujawniono, co działo się za zamkniętymi drzwiami pałacu. Elżbieta II wolałaby zapomnieć

Elżbieta II przez ponad 70 lat panowała w Wielkiej Brytanii, będąc tym samym symbolem brytyjskiej rodziny królewskiej. Siedem dekad sprawiło, że życie monarchini było pełne przeróżnych zdarzeń, komentowanych publiczne. Część z nich królowa z pewnością wolałaby pozostawić w zaciszu własnego pałacu. Oto lista skandali, które obiegły cały świat podczas panowania Elżbiety II.

Zobacz galerię >

Co wiesz o związkach polskich gwiazd? Test wiedzy na temat znanych małżeństw

Pytanie 1 z 7

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski tworzą jedno z najdłuższych małżeństw polskiego show-biznesu. Ile czasu trwa ich związek?

Źródło: Pudelek, Viva!

Tagi:

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego anioła"? Po niej najmniej widać upływ czasu

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Syn Klaudii El Dursi ma już 14 lat. Tak wygląda pociecha gwiazdy "Hotelu Paradise"

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Historia Edwarda Żentary. Żona i syn, romans, kłopoty zawodowe i tajemniczy list

Czytaj więcej >
fot. instagram.com/katarzynacichopek/

Życie Gwiazd

Wspólne gotowanie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ależ romantycznie

Czytaj więcej >