Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejna odsłona rzekomego romansu księcia Williama. Informator mówi o "tajemnicy poliszynela"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 29.07.2022 18:29

Kolejna odsłona rzekomego romansu księcia Williama. Informator mówi o "tajemnicy poliszynela"

Książę William i księżna Kate EA
fot. Geoff Robinson, John Rainford / SplashNews.com / East News

O tym romansie usłyszeliśmy już 3 lata temu – księżna Kate była w trzeciej ciąży, kiedy książę William miał rzekomo dopuścić się zdrady z bliską przyjaciółką żony. Teraz na jaw wychodzą kolejne, zaskakujące informacje. Londyńska "tajemnica poliszynela" nabiera rumieńców.

Był rok 2019, brytyjska rodzina królewska niedawno powitała nowego członka rodziny, Louisa z Cambridge. Tymczasem media rozgrzały do białości zaskakujące plotki. W całej Wielkiej Brytanii mówiono o tym, że książę William miał dopuścić się zdrady.

I choć romans dziedzica próbowano zamieść pod dywan, od tego momentu co jakiś czas pojawiały się nowe doniesienia – a każde kolejne pikantniejsze od poprzedniego. Jednak ostatnia z pogłosek bije na głowę wszystko, co do tej pory usłyszeliśmy.

Książę William znów na językach. Media obiegły kolejne rewelacje na temat rzekomego romansu

"Książę William ma romans" – to hasło stało się jedną z najpopularniejszych wyszukiwanych fraz. I nic dziwnego, ponieważ od kiedy w 2019 roku brytyjskie media obiegła wieść o płomiennym uczuciu, które połączyło następcę tronu i arystokratkę, Rose Hanbury, temat nieustannie odradza się i powraca, za każdym razem niosąc kolejną dawkę rewelacji.

Najstarszy wnuk Elżbiety II miał dopuścić się zdrady, kiedy księżna Kate była w trzeciej ciąży. Co więcej — jego kochanką została najlepsza przyjaciółka żony. Para książęca swojego czasu utrzymywała bliskie kontakty z małżeństwem Hanbury. Jednak kiedy występek męża ujrzał światło dzienne, księżna Kate miała nie tylko zerwać przyjaźń z Rose, ale także domagać się odebrania jej honorów i wstępu do najwyższych kręgów towarzyskich.

Kochankę uratował wysoki status ojca, a rodzina królewska próbowała zatuszować całe zajście, m.in. organizując serię wspólnych, publicznych wypadów pierwszej pary Cambridge, jednak nie było już odwrotu – o romansie mówiła cała Wielka Brytania.

Książę William, czyli "Prince of Pegging"? Najnowsza plotka odbiera mowę

Przyjaźń Kate i Rose Hanbury została definitywnie zakończona, a kolejne konfrontacje przynosiły niemałe emocje. Na zorganizowanym przez królową bankiecie z udziałem Donalda Trumpa rywalka księżnej miała nawet założyć niemal identyczną kreację – z głębokim dekoltem i podkreślającą figurę – rzekomo, aby dopiec żonie swojego kochanka.

Nie jest tajemnicą, że arystokratka znana jest ze swojego zamiłowania do wyzywających stylizacji. Teraz okazuje się, że w przeciwieństwie do konserwatywnej książęcej małżonki, mogła być skłonna do bardziej ekstremalnych zachowań w (pozamałżeńskim) łożu.

Niedawno na plotkarskim profilu "DeuxMoi" pojawiła się informacja, która mogła wydać się dość szokująca dla wielbicieli brytyjskiej pary. Przekazano słowa informatora, ponoć obracającego się w towarzystwie royalsów, który zaserwował nową garść "ciekawostek" na temat romansu księcia Williama. – To jest takie nieprzyzwoite, że jestem zbyt wstrząśnięty, by się tym z wami podzielić (ale i tak to zrobię). Pozamałżeński romans tego brytyjskiego arystokraty jest tajemnicą poliszynela w Londynie oraz wśród angielskich arystokratów. Jest też tematem rozmów na każdej imprezie i w każdej redakcji – czytamy.

Następna część wypowiedzi, choć niezweryfikowana, wprawiła internautów w osłupienie.

Na ostatniej imprezie dla mediów powiedziano mi, że prawdziwym powodem romansu było zamiłowanie członka rodziny królewskiej do peggingu [krótko mówiąc, stosunku analnego z użyciem zabawki erotycznej, aplikowanej mężczyźnie – przyp. red.], do którego konserwatywna żona nie była przekonana – wyjaśnił informator.

Jeszcze większym zaskoczeniem była wzmianka, według której księżna Kate miała wyrażać zgodę, by mąż zaspokajał potrzeby seksualne poza "prawym łożem", o ile nie wiązałaby się z tym głębsza relacja. Tymczasem media donosiły, że poza erotycznymi fantazjami, parę kochanków miało połączyć coś więcej.

deuxmois
fot. instagram.com/deuxmois
Książę William, księżna Kate
Geoff Robinson / SplashNews.com/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. W nocy Sylwia Bomba zabrała głos po śmierci byłego partnera. Podjęła ważną decyzję

  2. Kora nie poddała się do samego końca. Przed śmiercią miała tylko jedno życzenie

  3. Wielkie zmiany w TVN, właśnie ujawniono, kto zastąpi Miszczaka. Zaskakujące nazwisko

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek, Viva!