Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate i William przeprowadzają się. Ich życie ma znacząco się zmienić
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 14.06.2022 10:17

Księżna Kate i William przeprowadzają się. Ich życie ma znacząco się zmienić

Księżna Kate EA
fot. SplashNews.com/East News

Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi wkrótce zamieszkają w zupełnie innym miejscu. Brytyjscy royalsi zdecydowali się na o wiele skromniejszą posiadłość, znajdującą się w Berkshire. To wielka zmiana dla rodziny królewskiej, a przede wszystkim dla pociech Kate i Williama.

Kate, William, George, Charlotte i Louis już niebawem zamieszkają w zabytkowym domu Adelaide Cottage w Windsor Home Park, znajdującym się na wschód od zamku Windsor. Skąd decyzja o przeprowadzce do skromniejszej posiadłości?

Księżna Kate i książę William przeprowadzają się

Brytyjskie media nieprzerwanie informują o kolejnych doniesieniach związanych z rodziną królewską. Jak się okazuje, przed royalsami wielkie przedsięwzięcie. Mianowicie mowa o przeprowadzce, do której dojdzie już tego lata.

Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku media informowały o przeprowadzce z Pałacu Kensington do Widsoru. Ówczesnym powodem tej decyzji miało być m.in. wspieranie królowej Elżbiety II w obowiązkach.

Jak pokazał czas, księżna Kate wraz z księciem Williamem oraz dziećmi: Georgem, Charlotte i Louisem wkrótce przeprowadzą się do dużo skromniejszej rezydencji. Mowa o Adelaide Cottage w Windsor Home Park w Berkshire. Miejsce to nie zostało wybrane przypadkowo. Royalsi pragnęli bowiem zamieszkać w spokojniejszej okolicy, bliżej królowej Elżbiety II.

Wielkie zmiany w życiu Kate i Williama

Przeprowadzka to wielkie przedsięwzięcie, wiążące się z ogromnymi emocjami. Szczególnie w przypadku dzieci, przed którymi wyjątkowo dużo zmian. Jak donoszą brytyjskie media, zamieszkanie w Adelaide Cottage wiążę się również ze zmianą szkoły. Okazuje się, że dzieci zostały już zapisane do mieszczącej się nieopodal placówki, w której rozpoczną edukację już we wrześniu. Przeprowadzka natomiast ma się odbyć tego lata.

Warto zauważyć, że posiadłość Berkshire znacznie różni się od zamieszkiwanego do tej pory Pałacu Kensington. Adelaide Cottage jest dużo skromniejszy i składa się zaledwie z 4 sypialni. Okolica zapewnia dużo więcej prywatności, co wiążę się ze spokojem i ciszą. Zabytkowa posiadłość usytuowana jest na terenie prywatnego parku królewskiego, który ma powierzchnię 655 akrów. Dom otoczony jest zielenią i mnóstwem drzew.

W sieci krąży wiele doniesień dotyczących Adelaide Cottage. Jak donosi "The Daily Mail", w głównej sypialni ma znajdować się sufit w kształcie łuku, na którym zamalowane są złocone delfiny. Ponadto w rezydencji ma znajdować się grecko-egipski kominek oraz liczne, drogocenne antyki.

Zobacz zdjęcia:

Kate i William z dziecmi EA
fot. Księżna Kate i Książę William z dziećmi, Rex Features/East News
Księżna Kate i Książę William EA
fot. Księżna Kate i Książę William, Rex Features/East News
Księżna Kate EA
fot. Księżna Kate, Rex Features/East News
Księżna Kate i Książę William EA
fot. Księżna Kate i Książę William, SplashNews.com/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Legendarna polska artystka walczy z ciężką chorobą. Nieoczekiwanie ujawniła całą prawdę

2. Gwiazda najpierw pozowała bez ubrań, teraz zachwyciła formą. Trudno uwierzyć, ile ma lat

3. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas od 13 do 19 czerwca?

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: gwiazdy.wp.pl, Daily Mail