Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jane Seymour zachwyciła na filmowej gali. Aktorka wygląda lepiej niż kiedykolwiek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.06.2022 22:09

Jane Seymour zachwyciła na filmowej gali. Aktorka wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Jane Seymour EA
VALERIE MACON/AFP/East News

Jane Seymour, znana polskim widzom z seriali "Doktor Quinn" oraz "Na wschód od Edenu" cały czas jest aktywna zawodowo, a najnowsze zdjęcia z gali Amerykańskiego Instytutu Filmowego pokazują, że czas się jej nie ima.

Aktorka zaprezentowała się w pięknej, żółtej sukni, w której wyglądała jak milion dolarów. Przyciągała uwagę fotoreporterów i bardzo dobrze czuła się w blasku fleszy, pozując z wdziękiem do zdjęć. Nic dziwnego, że zaledwie kilka lat temu zdecydowała się na sesję w magazynie "Playboy". W lutym 2022 roku artystka ukończyła zaś... 71 lat.

Jane Seymour na gali Amerykańskiego Instytutu Filmowego

Kilka dni temu w Dolby Theatre w Hollywood w Kalifornii odbyła się 48. AFI Life Achievement Award. Aktorka znana z roli doktor Quinn bawiła się na gali z okazji wręczania nagród. Patrząc na jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że 15 lutego skończyła 71 lat.

Na wydarzenie wybrała się w stroju zaprojektowanym przez markę Nardos Design. Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy Seymour korzysta z ich projektów. W przeszłości założyła kreację tej marki na galę 75. Horatio Alger Award, kiedy miała na sobie zwiewną fioletową suknię, oraz na wydarzenie stowarzyszenia The Open Hearts Foundation, na którym zjawiła się w intensywnie różowej stylizacji.

Tym razem miała na sobie długą, asymetryczną kreację w odcieniach żółci, eksponującą jej długą szyję i bardzo zgrabne ramiona. Przód stroju ozdabiały wyszywane kwiaty oraz awangardowa kokarda pod biustem. Do zestawu aktorka dobrała delikatną, biało-srebrną biżuterię.

Jane Seymour i sesje zdjęciowe do magazynu "Playboy"

O aktorce zrobiło się głośno w 2018 roku. Wtedy to, w wieku 67 lat, zdecydowała się na sesję i wywiad dla pisma "Playboy". Co ciekawe, gwiazda już w przeszłości pozowała dla tego magazynu – w 1973 i 1987 roku. Zdjęcia Seymour w "Playboyu" z 2018 roku nie epatują negliżem czy wulgarnością.

Sesja jest bardzo sensualna, pełna delikatności i nastrojowego klimatu, który podkreśla naturalne piękno dojrzałego ciała. Aktorka wygląda na nich kwitnąco i bardzo radośnie. Poza fotografiami można też było przeczytać wywiad, w którym opowiedziała, że dopiero w dorosłym życiu poczuła się ze swoim ciałem naprawdę dobrze i swobodnie.

W moim wieku można już sobie pozwolić na wolność. Nie muszę się niczym przejmować, mogę robić to, na co mam ochotę. Czuję się bardzo dobrze w swojej skórze. Kiedyś miałam z tym problemy, bo ciągle oczekiwano ode mnie, że będę wyglądać idealnie – czytamy jej słowa. – Nie robiłam żadnych operacji ani zastrzyków. Wciąż wyglądam jak ja, chociaż pokusa pojawia się codziennie, kiedy patrzę na ludzi, których znam i ich nie poznaję. Jestem autentycznie sobą. To dla mnie bardzo ważne. Czuję się teraz bardziej sexy niż kiedykolwiek – przyznaje z satysfakcją.

Zobacz zdjęcia:

Jane Seymour EA
Jane Seymour, fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Jane Seymour
Jane Seymour w 1988 roku, fot. photo by Alan Light, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Jane Seymour
Jane Seymour w 2010 roku, fot. Cristiano Del Riccio, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Źródło: Playboy, Viva!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nie tylko Cichopek i Hakiel. Fani właśnie dowiedzieli się o rozstaniu kolejnej pary

  2. Najpierw straciła ojca, później przyszła kolejna tragedia. Agnieszka Dygant przeżyła traumę

  3. Niepokojące nagranie wyciekło do sieci, gwiazdor odwołuje koncerty. Usłyszał smutną diagnozę

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Jane Seymour