Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Daria Zawiałow rozstała się z mężem. Potwierdziła plotki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.06.2022 13:17

Daria Zawiałow rozstała się z mężem. Potwierdziła plotki

Daria Zawiałow EA
fot.ATTILA KISBENEDEK/AFP/East News

Nad niektóre małżeństwa polskiego show-biznesu nadciągnęły ciemne chmury. Daria Zawiałow jest kolejną gwiazdą, która potwierdziła, że rozstała się z partnerem. Piosenkarka nie kryła wiadomości przed internautami.

Na scenie muzycznej pojawiła się dzięki udziałowi w rozrywkowym programie TVN "X Factor", gdzie dotarła do finałowej dwunastki. To właśnie tam poznała Tomasza Kaczmarka, który w 2016 roku stał się jej mężem.

Jak donosiły media, ostatnio pomiędzy małżonkami dochodziło do sporów. Ostatecznie sama Daria Zawiałow postanowiła skomentować doniesienia i potwierdzić domysły. Piosenkarka ogłosiła, że jest singielką.

Daria Zawiałow rozstała się z mężem

Media już w 2019 roku spekulowały o pogarszających się relacjach pomiędzy małżonkami. Mówiono nawet o poważnym kryzysie, który dotknął duet. Choć żadna ze stron publicznie nie potwierdzała tych domysłów, dało się zauważyć, że piosenkarka coraz częściej pojawiała się samotnie podczas publicznych wystąpień.

Niedawno Daria Zawiałow postanowiła stanowczo odnieść się do plotek na temat zakończonego małżeństwa. Najnowsze zdjęcie gwiazdy w mediach społecznościowych przedstawiało ją obejmującą żonę słynnego radiowego prezentera, Krzysztofa "Jankesa" Jankowskiego.

Artystka podpisała czarno białe zdjęcie tajemniczo: "Ja i moja przyszła żona". Jej stwierdzenie dało dużo do myślenia obserwatorom, którzy komentowali zdjęcie pań. Jedna z internautek w żartobliwy sposób podpytała, czy mąż piosenkarki czuje konkurencje w jej znajomościach.

— Jestem singielką — odpisała krótko Daria Zawiałow. Żadna ze stron nie przedstawiła jeszcze oficjalnego oświadczenia, które wskazywałoby na to, że małżeństwo zakończyło się rozwodem. Możemy jednak wywnioskować z ostatniego wpisu piosenkarki, że otwarcie mówi ona o zakończeniu kilkuletniego związku.

Daria Zawiałow
Fragment profilu Darii Zawiałow na Instagramie (instagram.com/zavialovd/)
Daria Zawiałow
Fragment profilu Darii Zawiałow na Instagramie (instagram.com/zavialovd/)
Daria Zawiałow
Fragment profilu Darii Zawiałow na Instagramie (instagram.com/zavialovd/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Marcin Kwaśny został ojcem. Aktor "Barw szczęścia" i "Stulecia winnych" zdradził imię synka

  2. Ania Bardowska pokazała mamę. Internautki: "Byłam pewna, że to koleżanka"

  3. Widzieliśmy go w serialu "Bulionerzy". Zmarł Zbigniew Osiński

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].