Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Dygant najpierw straciła ojca, a później ojczyma. Smutne wyznanie aktorki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.06.2022 13:43

Agnieszka Dygant najpierw straciła ojca, a później ojczyma. Smutne wyznanie aktorki

Agnieszka Dygant EA
fot.TRICOLORS/East News

Agnieszka Dygant może pochwalić się sukcesami zawodowymi oraz szczęśliwym życiem miłosnym, jednak dzieciństwo aktorki nie opiewało w same radosne chwile. W młodym wieku musiała pożegnać dwie ważne osoby.

Chyba wszyscy doskonale pamiętają serial komediowy z jej udziałem, który był telewizyjnym hitem. "Niania" przez cztery lata bawiła widzów charyzmatycznymi postaciami, a główna bohaterka zapisała się na długo w naszej pamięci. Agnieszka Dygant ma na koncie wiele ról, które zapisały ją na liście najpopularniejszych aktorek polskiej filmografii.

Sukces zawodowy nie przyszedł jej jednak łatwo, a o własne szczęście musiała długo walczyć. W młodym wieku pożegnała dwójkę ludzi, którzy stanowili dla niej olbrzymi wzór.

Agnieszka Dygant pożegnała ojca i ojczyma

W młodym wieku aktorka przeżyła ogromną stratę z powodu śmierci ojca. W jednym z wywiadów wspomniała, że dorastanie bez ważnego członka rodziny zawsze napawało ją strachem o przyszłość. Pustka po bliskiej osobie wydawała jej się nie do zapełnienia.

W drugiej klasie podstawówki straciłam tatę. Nie miałam takiego poczucia bezpieczeństwa, jakie mają dzieci wychowujące się w pełnych rodzinach. Wewnętrznie stale obawiałam się o przyszłość — mówiła w rozmowie dla "Na Żywo". Mama aktorki ponownie wyszła za mąż, a Agnieszka Dygant otrzymała ojczyma, który stał się głową jej rodziny. Mężczyzna obdarzył dorastającą dziewczynę troską i stał się jej naprawdę bliski. Niestety tragiczny wypadek sprawił, że na kilka chwil przed maturą musiała ona zmierzyć się z kolejną żałobą.

Przed moją maturą ojczym zginął w wypadku samochodowym. Kolejna trauma... Ale musiałam się podnieść, nie było wyjścia. Pomogły mi w tym bliskie osoby, a także to, że już wtedy miałam swoje pasje — wspominała bolesne wydarzenia z życia.

Agnieszka Dygant odnalazła siłę, by stworzyć szczęśliwy dom

Pomimo trudności aktorka odnalazła pasję, która ostatecznie stała się również jej pracą. Skończyła łódzką szkołę filmową i rozpoczęła przygodę na deskach teatrów oraz planach filmowych. W jej szerokiej liście angaży można znaleźć takie tytuły jak m.in.: "Listy do M.", "Pitbull. Nowe porządki", "Botoks" czy "Kobiety mafii".

Prywatnie Agnieszka Dygant odnalazła szczęście u boku reżysera i scenarzysty, Patricka Yoky. Para w 2010 roku powitała pierwsze dziecko, syna Xaviera. Aktorka z nadzieją patrzy w przyszłość, nie zapominając o trudach młodości, które ją ukształtowały. Dziś może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół w zmierzeniu się z problemami.

Agnieszka Dygant
fot. CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3968014
Agnieszka Dygant
fot.instagram.com/agnieszka_dygant_official/
Agnieszka Dygant
fot.instagram.com/agnieszka_dygant_official/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Marcin Kwaśny został ojcem. Aktor "Barw szczęścia" i "Stulecia winnych" zdradził imię synka

  2. Ania Bardowska pokazała mamę. Internautki: "Byłam pewna, że to koleżanka"

  3. Widzieliśmy go w serialu "Bulionerzy". Zmarł Zbigniew Osiński

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pomponik.pl