Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Justin Bieber pokazał sparaliżowaną twarz. Opowiedział o poważnej chorobie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.06.2022 08:10

Justin Bieber pokazał sparaliżowaną twarz. Opowiedział o poważnej chorobie

Justin Bieber
fot. instagram.com/justinbieber/

Justin Bieber niedawno odwołał kolejne dwa występy w swojej najnowszej trasie koncertowej. W mediach społecznościowych wyjawił, co tak naprawdę było przyczyną jego decyzji. Okazuje się, że zmaga się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi.

Kanadyjski piosenkarz od lat jest jednym z najbardziej uwielbianych światowych wykonawców. Jego kolejne utwory stają się przebojami na listach całego globu. Koncerty zapełniają się słuchaczami w zaledwie kilka minut.

Justin Bieber rozpoczął najnowszą trasę koncertową "Justice World Tour", jednak jego występy szybko zostały wstrzymane. Zaniepokojeni słuchacze zastanawiali się, co stało się przyczyną odwołania kolejnych występów po Ameryce. Piosenkarz nagrał specjalne oświadczenie, na którym widać, że sytuacja jest bardzo poważna.

Justin Bieber ujawnił szczegóły choroby

Muzyk od rozpoczęcia najnowszej strasy koncertowej miał problemy z występami na żywo. Początkowo odwołał występy z powodu pozytywnego wyniku na koronawirusa po pierwszym z nich. Niestety, gdy fani myśleli, że jego trasa zostanie ponownie wznowiona, otrzymali kolejną smutną wiadomość.

Na kilka godzi przed koncertem Justina Biebera uczestnicy otrzymali informacje, że wydarzenie zostaje odwołane. Co więcej, taki sam los spotkał kolejne zaplanowane koncerty. Nagła informacja zaskoczyła słuchaczy 28-latka, który w mediach społecznościowych postanowił zwrócić się do odbiorców.

W nagranym filmiku muzyk przemówił do fanów, jednak jego twarz zaskoczyła odbiorców. Połowa buzi jest całkowicie paraliżowana, piosenkarz nie ma możliwości kontroli oka, nosa oraz części ust. Wyznał, że wykryto u niego zespół Ramseya Hunta, który wywołany przez wirusa zaatakował jego układ nerwowy.Jak widzicie, to oko nie mruga. Nie mogę się śmiać tą częścią twarzy; nie rusza się też ta część nosa. To jest całkowity paraliż tej części twarzy — mówił o objawach choroby.

Justin Bieber odniósł się do tematu nagłego odwołania koncertów, który zaniepokoił jego fanów. Przyznał, że w obecnej sytuacji nie jest w stanie fizycznie występować na scenie przed publicznością.

Jak widzicie, to jest dość poważne. Chciałbym nie musieć mierzyć się z tą sprawą, jednak to oczywiste, że mój organizm mówi, żebym zwolnił — kontynuował.

Piosenkarz obiecał fanom, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by jak najszybciej wrócić do występów na żywo. Obecnie chce poświęcić czas na odpoczynek oraz rehabilitację, która ma mu pomóc, odzyskał sprawność paraliżowanej części twarzy.

Justin Bieber ma odwiedzić Polskę

Światowa trasa koncertował "Justice World Tour" rozpoczęła występy w Stanach Zjednoczonych, jednak już w przyszłym roku miała zawitać również do Europy. Wśród trzydziestu występów na naszym kontynencie muzyk miał odwiedzić także Polskę. Co więcej, występ w Krakowie (25 marca 2023 rok) miał być zakończeniem całej trasy koncertowej.

Justin Bieber powróciłby do naszego kraju po raz trzeci. Pierwszy raz słuchacze mogli zobaczyć go na żywo podczas jednej z najsławniejszych tras koncertowych Kanadyjczyka "Believe Tour" w 2013 roku. Następnie gwiazdor wrócił do swoich polskich fanów po trzech latach. Obecnie stan zdrowia muzyka nie pozwala mu na kontynuację występów po Ameryce. Kolejne koncerty zostają odwołane, a fani martwią się o jego wyzdrowienie. Choć sam przyznaje, że nie zamierza się poddać chorobie i regularnie ćwiczyć, konsekwencje wirusa mogą być dla niego poważne.

Półpasiec uszny nadaje się do wyleczenia, jeśli wykryło się go w ciągu trzech pierwszych dni od pojawienia się objawów. Niestety często paraliż spowodowany wirusem oraz uszkodzenie słuchu pozostają nieuleczalne. Fani Justina Biebera wierzą, że mimo wszystko uda mu się wrócić do sprawności i scenicznych występów, które są dla niego ważne.

Zobacz, jak obecnie wygląda Justin Bieber:

Justin Bieber
Fragment profilu Justina Biebera na Instagramie (instagram.com/justinbieber/)
Justin Bieber
Fragment profilu Justina Biebera na Instagramie (instagram.com/justinbieber/)
Justin Bieber
Fragment profilu Justina Biebera na Instagramie (instagram.com/justinbieber/)
Justin Bieber
Fragment profilu Justina Biebera na Instagramie (instagram.com/justinbieber/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Marcin Kwaśny został ojcem. Aktor "Barw szczęścia" i "Stulecia winnych" zdradził imię synka

  2. Ania Bardowska pokazała mamę. Internautki: "Byłam pewna, że to koleżanka"

  3. Widzieliśmy go w serialu "Bulionerzy". Zmarł Zbigniew Osiński

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].