Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Polki dostała list od księżnej Kate. W oczach dziewczynki pojawiły się łzy od razu po przeczytaniu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.11.2022 10:16

Córka Polki dostała list od księżnej Kate. W oczach dziewczynki pojawiły się łzy od razu po przeczytaniu

księżna Kate EA
Rex Features/East News; tiktok.com/@herewegoagain_pl

Pewna Polka, mieszkająca z mężem i dwiema córeczkami w Wielkiej Brytanii, podzieliła się w sieci niezwykłą historią. Jedna z ich pociech, Lila, postanowiła wysłać list do księżniczki Charlotte, córki księżnej Kate i księcia Williama. Rodzina nie spodziewała się odpowiedzi, tymczasem czekała ich niezwykła niespodzianka.

Urszula i Olek prowadzą konto na TikToku, na którym dzielą się zabawnymi i ważnymi chwilami z życia ich rodziny. W jednym z najnowszych nagrań Polka opowiedziała, jaka niezwykła przesyłka czekała w ich skrzynce na listy.

Księżna Kate odpisała na list małej dziewczynki

Kate i William mają troje dzieci. Książę George ma obecnie dziewięć lat, jego siostra Charlotte – siedem, a najmłodszy Louis – cztery. Choć księżniczka zajmuje wysokie, trzecie miejsce w linii sukcesji do tronu, na razie cieszy się zwyczajnym dzieciństwem, o jakie starają się zadbać jej rodzice.

Książę i księżna Walii chcą, by ich dzieci miały jak najbardziej "normalne" dzieciństwo. Pragną też zapewnić im spokój i bezpieczeństwo. Dlatego właśnie w tym roku całą rodziną przeprowadzili się do malutkiej posiadłości Adelaide Cottage, a swoje pociechy wysłali do pobliskiej, elitarnej Lambrook School w Winkfield.

Obywatele Wielkiej Brytanii mogą pisać listy do członków rodziny królewskiej. Mała Lila, córka TikTokerki, postanowiła wysłać uroczą przesyłkę do księżniczki Charlotte. Na zamieszczonym nagraniu możemy zobaczyć, co napisała i jak uroczo ozdobiła naklejkami swój tekst.

Księżna Kate przesłała odpowiedź na list do księżniczki Charlotte

Dzisiaj w skrzynce pocztowej znalazłam bardzo wyjątkowy list. Jest on zaadresowany do naszej Lili od rodziny królewskiej. Zobaczcie, nawet jest napisane: Buckingham Palace! Lila jest teraz w szkole, ale nie mogę się doczekać jej reakcji – słyszymy słowa podekscytowanej mamy dziewczynki.

Po otwarciu przesyłki okazało się, że w środku jest urocze zdjęcie samej księżniczki Charlotte oraz wiadomość, przekazana od księżnej:

Droga Lily! Kate poprosiła mnie, aby ci podziękować za twój piękny list, który niedawno wysłałaś do jej córki, księżniczki Charlotte – przeczytał treść listu ojciec dziewczynki, która ze wzruszenia miała łzy w oczach.

Zobacz zdjęcia i film:

księżna Kate
Księżna Kate odpisała na list, fot. tiktok.com/@herewegoagain_pl
Księżna Kate
Księżna Kate odpisała na list, fot. tiktok.com/@herewegoagain_pl
Księżna Kate
Księżna Kate odpisała na list, fot. tiktok.com/@herewegoagain_pl
Księżna Kate
Księżna Kate odpisała na list, fot. tiktok.com/@herewegoagain_pl
księżna Kate EA
Księżna Kate, Książę William i dzieci: George, Louis i Charlotte, fot. JONATHAN BRADY/AFP/East News

@herewegoagain_pl

Dzien ktory Lila na pewno zapamieta do konca zycia ❤️❤️❤️

♬ Glimpse of Us - Joji

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Ostra dyskusja w "Dzień Dobry TVN". Krupińska i Michałowski stanowczo zareagowali na słowa eksperta

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].