Swiatgwiazd.pl
M jak miłość - czy Barbarze grozi śmierć?

kadr z serialu "M jak miłość"/vod.tvp.pl

Czy Barbarze z "M jak miłość" grozi śmierć. To koniec roli Teresy Lipowskiej?

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Nieuchronnie zbliża się 1587. odcinek "M jak miłość", w którym widzów czeka niespodziewany zwrot akcji. Barbara Mostowiak, w której rolę od ponad dwudziestu lat wciela się Teresa Lipowska, znajdzie się w śmiertelnym niebez

  • W 1587. odcinku „M jak miłość” dalsze losy Barbary Mostowiak staną pod znakiem zapytania

  • Marysia nie będzie umiała obudzić matki, która wcześniej wypije napar z konopi indyjskich

  • W rolę nestorki rodziny Mostowiaków od 2000 roku wciela się Teresa Lipowska. Czy to koniec jej przygody z serialem?

„M jak miłość” od lat zajmuje miejsce w czołówce najpopularniejszych polskich seriali. Jedną z najbardziej lubianych gwiazd formatu jest oczywiście Teresa Lipowska, która od ponad dwudziestu lat gra nestorkę rodu Mostowiaków. Niestety, w zbliżającym się 1587. odcinku serialu jej życie zostanie poważnie zagrożone.

Dramatyczny zwrot akcji w „M jak miłość”

Ostatnie odcinki „M jak miłość” ujawniły, z jak ogromną ilością trosk musi mierzyć się Barbara Mostowiak. Okazuje się, że już niebawem zmartwiona losami wnucząt seniorka postanowi także zatroszczyć się o siebie. W tym celu wypije napar z ziółek, które podaruje jej Kisielowa.

Szczegóły 1587. odcinka „M jak miłość” wciąż owiane są tajemnicą. W mediach pojawiły się już jednak pierwsze przecieki. Jak donosi Super Express, kluczowym momentem odcinka będzie dramatyczna sytuacja, do której dojdzie w domu Mostowiaków. Marysia Rogowska nie będzie umiała dobudzić ukochanej mamy.

Wszystko przez narkotyki. Jak informuje tabloid, nieświadoma zagrożenia Kisielowa podaruje zaprzyjaźnionej sąsiadce garść konopi indyjskich. Seniorka wejdzie w ich posiadanie przez męża, który da jej do zrozumienia, że zioła są rodzajem powszechnie znanej melisy. Ta uwierzy w jego słowa.

Niedługo później sąsiadka Barbary zauważy dziwne zachowanie męża i zorientuje się, że ziółka, które podarowała koleżance, mogą być niebezpieczne. Niestety, na interwencję będzie już za późno. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak Barbara zażywa leki, a chwilę później pije napar z konopi indyjskich.

Stan Barbary gwałtownie ulegnie zmianie. Zaniepokojona głębokim snem matki Marysia Rogowska będzie próbowała ją obudzić. Niestety, bezskutecznie. Czy Barbara Mostowiak przeżyje? Tego widzowie z pewnością dowiedzą się w kolejnych odcinkach „M jak miłość”.

Teresa Lipowska – kim jest?

Teresa Lipowska urodziła się 14 lipca 1937 roku w Warszawie. Jest absolwentką łódzkiego Wydziału Aktorskiego PWSFTviT. Choć na swoim koncie ma kilkadziesiąt ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych, widzowie najbardziej kojarzą ją z postacią Barbary Mostowiak z „M jak miłość”.

Teresa Lipowska gra w popularnym serialu od samego początku. Przypomnijmy, że „M jak miłość” gości na antenie TVP2 od 2000 roku. Serialowa Barbara jest nestorką rodu Mostowiaków. Każdy odcinek toczy się wokół losów jej dzieci, wnucząt i licznych przyjaciół.

Na koncie Teresy Lipowskiej znajduje się imponująca ilość produkcji. Wśród nich można wyróżnić między innymi „Dom”, „Przystań” oraz „Matki, żony i kochanki”. Aktorka została też bohaterką książki Marzanny Graff „Siła codzienności”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: Super Express, zyciorysy.info

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >