Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara Kaźmierska o planach swojego syna. Ukochana Conana nie będzie zadowolona, gdy się dowie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 04.12.2023 17:20

Dagmara Kaźmierska o planach swojego syna. Ukochana Conana nie będzie zadowolona, gdy się dowie

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski fot. Instagram.jpg

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej barwnych postaci programu “Królowe życia”. Fani nadal śledzą jej losy, a także to, co dzieje się u jej jedynego syna. Celebrytka Właśnie wygadała się na temat planów syna. Jak zareaguje ukochana Conana?

Dagmara Kaźmierska w proramie "Królowe życia"

Dagmara Kaźmierska szturmem wkroczyła do świata show-biznesu. Wszystko zaczęło się od programu "Królowe życia, w którym pokazywała swoją codzienność przed kamerami. Nie miała oporów przed tym, by mówić nawet o niewygodnych sprawach, takich jak, chociażby roczny pobyt w więzieniu. 

Odsiadka i rozłąka z jedynym synem były dla niej wielką nauczką i traumą. Od tamtej pory respektuje wszelkie zasady i żyje z dala od wszelkich skandali. Obecnie prowadzi własny butik, ale też ma biznesy w Egipcie. Wynajmuje między innymi jacht dla turystów. Jednak prawdziwą dumą jest dla niej syn, Conan. 

Kaźmierska z synem poszaleli ze stylizacją. Kurtka Conana to prawdziwy hit Dagmara Kaźmierska powiedziała TAK! Ukrywała to przez kilka miesięcy. Zapozowała z przystojniakiem

Czym zajmuje się Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej?

Conana fani Dagmary poznali w momencie, gdy została ona jedną z bohaterek reality show. Już jako nastolatek pojawiał się on przed kamerami i zyskał sobie sympatię widzów. Z czasem stał się tak samo popularny jak jej mama i ma nawet swoich fanów, którzy śledzą jego poczynania. 

Celebrytka nie ukrywa, że jedynak jest jej wielką dumą. Młody mężczyzna studiuje medycynę i w sieci na bieżąco chwali się postępami naukowymi. 

Na uczelni nie tylko zdobywa wiedzę, ale poznał też wielką miłość. Dagmara wygadała się na temat ślubnych planów Conana!

Zaręczyny i ślub syna Dagmary Kaźmierskiej. Kiedy?

Conan Kaźmierski już na pierwszym roku studiów poznał piękną Ewę. Para od samego początku wzbudza zainteresowanie fanów celebrytki. Sama Dagmara traktuje młodą kobietę jak własną córkę i już nie może doczekać się ślubu. 

Oni bardzo się kochają. Bardzo. Mój syn na pewno Ewy nie zostawi. Chyba że ona jego. Chociaż różnie to bywa. (…) Jak na razie jest dobrze – przekazała mama Conana Kaźmierskiego w wywiadzie dla Party.

Dagmara nie ukrywa, że chętnie widziałaby już teraz Ewę w roli swojej synowej. Chce ją nawet obdarować brylantami.

Ja jeszcze o tym nic nie wiem. Chociaż ja mówię: Conanek, to będzie ta Ewka moją synową, czy nie będzie? Powiedział: Mamo, no chyba będzie, jak mnie nie zostawi, to będzie. Ja mówię: każdego brylanta matka ściąga, daje ci na zaręczyny. Oczywiście, że czekam – dodała. 

Najbardziej jednak marzą jej się wnuki. 

Ja to już bym chciała, żeby wnuki mieli. (…) Ale oni to trochę mądrzej podchodzą niż stara. Fajnie by było. Ja to bym chciała, żeby ślub od razu był.

Jak na razie jednak syn Dagmary Kaźmierskiej i jego ukochana skupiają się na nauce. Przyszła synowa Dagmary może nie być zadowolona, że o zaręczynach i ślubnych planach dowiaduje się z wywiadu, ale ma z Dagmarą tak dobre relacje, że zapewne przymknie oko na te zwierzenia. W końcu traktują się jak najlepsze przyjaciółki. 

Conan Kaźmierski (5).png
Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska fot. Instagram
Conan Kaźmierski (4).png
Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska fot. Instagram
Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska fot. Instagram
Conan Kaźmnierski fot. Instagram
Conan Kaźmierski (1).png
Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska fot. Instagram