Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Daniel Jaroszek to pierwszy taki uczestnik w historii "Twoja twarz brzmi znajomo". "Pomaga mi atmosfera"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 13.02.2023 19:12

Daniel Jaroszek to pierwszy taki uczestnik w historii "Twoja twarz brzmi znajomo". "Pomaga mi atmosfera"

Daniel Jaroszek
fot. KAPiF

Zbliżająca się, 18. edycja muzycznego programu "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy zobaczymy nową obsadę, a ponadto wśród uczestników pojawiła się osoba wybrana z castingu. Daniel Jaroszek zasilił listę uczestników i opowiedział nam o kulisach programu oraz swoich planach na przyszłość.

Muzyczny format wiąże się z organizacją na wielu szczeblach. Konieczne są próby, szkolenia wokalne, nauka tańca czy ruchu scenicznego. Prace nad programem już ruszyły, a co za tym idzie, Daniel miał możliwość poznać już osoby związane z show.

Daniel Jaroszek o kulisach nagrywania "Twoja twarz brzmi znajomo"

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Będzie to wyjątkowy sezon, jakiego do tej pory jeszcze nie było. Widzowie zobaczą nową obsadę w akcji, a ponadto na scenie wystąpią nie tylko znane gwiazdy, ale również osoba spoza show-biznesu. Mowa o Danielu Jaroszku, który zwyciężył casting do muzycznego programu.

Prace nad nową edycją "Twoja twarz brzmi znajomo" już ruszyły. Daniel opowiedział nam o nastrojach i atmosferze panującej podczas nagrywania programu. Mimo wielu nowości i odczuwanego stresu czuje się na planie dobrze, a produkcja dba o dobre nastroje podczas pracy.

- To jest zupełnie coś nowego dla mnie. Może nie jestem całkowicie nową osobą, jeśli chodzi o scenę, ale nową na pewno, jeśli chodzi o taką scenę. O projekty na taką dużą skalę to jest rzeczywiście dla mnie duża nowość. Oczywiście trochę stresu jest, ale bardzo pomaga mi tutaj atmosfera, która panuje przy nagrywaniu, w zasadzie wszystkiego, począwszy od mojej wizytówki po sam program — powiedział nam Daniel.

Daniel w rozmowie ze Światem Gwiazd wyjawił również, że na planie panuje przyjacielska atmosfera, która pomaga w pracy. Nie brakuje żartów, a każdy z uczestników może liczyć na ogrom wsparcia. — Bardzo mi pomaga nastawienie ekipy, która jest uprzejma, przyjaźnie nastawiona, padają często żarty i jest duży nacisk na to, żeby każdy czuł się dobrze, swobodnie i żeby każdy złapał luz. Taka atmosfera rzeczywiście bardzo się udziela i jest mi dzięki temu dużo łatwiej. [...] Czuję się częścią teamu. Każdy z nas ma do wykonania swoje zadania i każdy jednakowo otrzymuje na miarę swoich potrzeb wsparcie, żeby wszystkie powierzone zadania wykonać.

Zmiany w życiu i plany na przyszłość

Udział w programie to dla Daniela nie tylko wielka przygoda, ale również szereg zmian, na które musiał się zdecydować. Mowa m.in. o przeprowadzce do Warszawy oraz wzięciu bezpłatnego urlopu.

Musiałem wziąć urlop bezpłatny w pracy, można powiedzieć, że rzuciłem wszystko i przeprowadzić się, przynajmniej na czas programu, do Warszawy. Uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” opowiedział nam również o swoich planach na przyszłość. Nie kryje, że bardzo chciałby, aby muzyka była jego głównym zajęciem. Muzyka zawsze była mi bliska, przede wszystkim śpiewanie i zawsze marzyłem, żeby to było moje główne zajęcie, jednak życie weryfikuje inaczej i na pierwszym miejscu musiałem zdobyć zawód, znaleźć pracę, a dopiero w drugiej kolejności mogłem zająć się śpiewaniem. Jeżeli udział w programie pozwoli mi na zrezygnowanie z etatu i pójście w stronę własnej kariery muzycznej, byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby mi się to udało. To jest moje marzenie od zawsze. Zawsze chciałem zajmować się muzyką, tylko jak do tej pory nie było możliwości, by robić na pełen etat. Przypominamy, że owa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpocznie się już w marcu. Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Krupińska oceniła prawdę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd

  2. Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki

  3. Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].