Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.02.2023 19:41

Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki

Joanna Opozda
KAPiF

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz siedzieli obok siebie na gali wręczenia nagród Bestsellerów Empiku. Ich zachowanie sprawiło, że w mediach zawrzało od doniesień na temat możliwego romansu. A jak zareagowali sami zainteresowani? Pisarz postanowił zażartować ze wszystkich.

Mróz zdobył w tym roku swoją pierwszą statuetkę Bestsellerów Empiku. Autor licznych kryminałów i powieści sensacyjnych, z tytułem najlepiej zarabiającego pisarza w Polsce roku 2019 według tygodnika "Wprost" dosadnie skomentował szerzące się plotki.

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz na gali Bestsellerów Empiku

W kolorowej prasie zaroiło się od plotek na temat romansu pięknej aktorki i poczytnego pisarza. Wszystko z powodu zachowania tej pary podczas gali. Joanna i Remigiusz siedzieli obok siebie. W mediach nie brakuje opisów ich zachowań: mieli żywo rozmawiać podczas wydarzenia, a Opozda wyraźnie ucieszyła się, kiedy statuetka trafiła do Mroza.

Portal Fakt informował, że kiedy odczytano jego nazwisko, Joanna miała złapać go za ramię i robić mu pamiątkowe zdjęcia. Podobno też "była w niego wpatrzona jak w obrazek", kiedy wygłaszał swoje przemówienie. Czy jednak cokolwiek z tego mogło mieć głębsze znaczenie?

Aktorka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że po rozstaniu z Antkiem Królikowskim nie ma czasu na miłość, a całą uwagę i uczucia poświęca synkowi Vincentowi. Mimo tych deklaracji media nie ustają w łączeniu jej z kolejnymi gwiazdami show-biznesu.

Remigiusz Mróz reaguje na plotki o związku z Joanną Opozdą

Mróz i Opozda znają się już od jakiegoś czasu. Pisarz umieścił nawet postać aktorki w jednej ze swoich książek. Osoba z otoczenia pary, do jakiej dotarł portal Fakt, dementuje jednak, by łączyło ich coś więcej poza przyjaźnią. "Oni się po prostu lubią. Jej reakcja była wywołana tylko i wyłącznie sympatią. Plotki o romansie ich rozśmieszyły" czytamy w serwisie.

Także reakcja samego Remigiusza Mroza pokazuje, jak bardzo rozbawiły go insynuacje gazet. Na swoim Instagramie zamieścił screen z przeglądarki internetowej, na której widać kilka sensacyjnych nagłówków portali. "Czas ujawnić prawdę na temat pogłosek łączących @asiaopozda i mnie" napisał z ironią.

W kolejnej relacji na Instastories dodał popularny żartobliwy mem, krążący ostatnio po internecie. Przedstawia on rozmowę dwóch użytkowników Facebooka o ustawionym statusie związku. Przerobił go tak, by Opozda pytała "Co to ma być", a on odpowiadał "Przepraszam, coś się kliknęło, nie wiem, co to jest".

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dół stylizacji 66-letniej Olejnik to jakiś obłęd. Wystroiła się niczym odważna nastolatka

  2. Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt