Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ta reakcja nie uciszy plotek. Wymowny komentarz Malika Montany pod zdjęciem Joanny Opozdy w mini
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.11.2022 16:59

Ta reakcja nie uciszy plotek. Wymowny komentarz Malika Montany pod zdjęciem Joanny Opozdy w mini

Joanna Opozda
Fot. KAPiF

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się sporo doniesień o relacji, jaka podobno łączy Joannę Opozdę i Malika Montanę. Kontrowersyjny raper jest jednak znany nie tylko ze skandalicznych wypowiedzi na temat kobiet, ale też odpowiedniego podgrzewania plotek na swój temat.

Malik Montana w ostatnim czasie coraz częściej reaguje na wpisy aktorki w mediach społecznościowych. Jego najnowszy komentarz pod zdjęciem Asi, na którym pozuje w sukience mini, przyciągnął uwagę internautów.

Co łączy Joannę Opozdę i Malika Montanę?

Ostatnimi czasy Opozda zaskakuje fanów nowymi znajomościami. Wyraźnie zmieniła się relacja, jaka łączyła ją z Julią Wieniawą, inną ex partnerką Antka Królikowskiego. Panie nie tylko razem bawiły się na imprezie, ale też okazują sobie sympatię w mediach społecznościowych.

Teraz wiele komentarzy wzbudza znajomość Joanny z Malikiem Montaną. Gwiazda, według doniesień prasowych, miała być widziana na imprezie z kontrowersyjnym raperem, a także w Hali Koszyki w Warszawie. Internauci zauważyli też komunikację między tą dwójką, jaka ogranicza się do znaczących emotikon na Instagramie.

Wcześniej Malik "skomentował" zdjęcie Opozdy z planu filmowego, zostawiając pod nim emotikonę kurczaczka oraz rąk złożonych w kształt serca. Joanna odwdzięczyła mu się serduszkiem. Teraz pod fotografią aktorki w sukience mini Montana zostawił wiele mówiącą emotkę osoby w gorączce oraz ognia. Ten krótki komentarz szybko doczekał się niemal 50 polubień.

Malik Montana i gwiazdy polskiego show-biznesu

Plotek o relacji między Opozdą i Malikiem jest coraz więcej, jednak należy pamiętać, że raper i szef gali MMA HIGH League słynie z podsycania kontrowersji na swój temat. Całkiem niedawno dużo mówiło się o relacji, jaka miała łączyć go z Jessiką Mercedes. Para publikowała wspólne zdjęcia na Instagramie, a wczoraj pojawili się razem na imprezie z okazji urodzin domu handlowego Vitkac.

Z kolei w lutym tego roku głośno było o domniemanym związku Malika z Fagatą, influencerką młodego pokolenia. Wcześniej te same plotki pojawiły się na temat Natsu. Raper intensywnie "komentował" jej fotografie w mediach społecznościowych za pomocą wymownych emotikon. Brzmi znajomo?

Być może jego rzekoma relacja z Opozdą przyciąga tyle uwagi, ponieważ aktorka wciąż mierzy się z problemami, związanymi z Antkiem Królikowskim. Sam Montana słynie zaś z okropnych komentarzy, w których feministki nazwał chorymi psychicznie. Pod jednym ze zdjęć wspomnianej już Fagaty pojawił się jego komentarz "wierna su*a swojego pana".

Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda
Malik Montana komentuje zdjęcie Opozdy, fot. instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Joanna Opozda
Malik Montana w 2021 roku z Ewą Schwestą, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Znaki zodiaku najlepszych małżeństw. Te 3 dopasowania są wprost idealne i rozumieją się bez słów

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].