Swiatgwiazd.pl
Joanna Opozda, Julia Wieniawa

TRICOLORS/East News; Pawel Wodzynski/East News

Konflikt pomiędzy Joanną Opozdą a Julią Wieniawą zażegnany na dobre? Drobny gest zwrócił naszą uwagę

23 Listopada 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Joanna Opozda i Julia Wieniawa przez dłuższy czas za sobą nie przepadały. Powodem mógł być Antoni Królikowski, który związał się z jedną z nich niedługo po tym, jak rozstał się z drugą. W tle była też afera o kreację. Wygląda na to, że panie zakopały już topór wojenny. Najpierw wspólna zabawa na imprezie, a teraz coś jeszcze innego.

Antek słynie z licznych związków, jakie ma na swoim koncie. Wieniawa była jego trzecią poważną partnerką. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Po rozstaniu aktor związał się z tajemniczą Kasią, a niedługo później w jego życiu pojawiła się Opozda. Później między kobietami pojawił się ostry konflikt.

Julia Wieniawa, Joanna Opozda i Antek Królikowski

Wieniawa i Królikowski byli parą od 2017 do 2018 roku. Później w jej życiu pojawił się Baron, a następnie Nikodem Rozbicki. Z tym ostatnim aktorka rozstała się pod koniec października 2022 roku. Także Antek nie próżnował w ostatnich latach.

Po rozstaniu z Julią związany był prawniczką Katarzyną Dąbrowską. W 2020 roku zapałał miłością do Joanny Opozdy. Para wzięła ślub w sierpniu 2021 roku, ale zdążyła się rozstać jeszcze przed narodzinami ich syna Vincenta. Po uczuciu dawno nie ma śladu, za to wygląda na to, że dwie z byłych aktora pracują nad poprawą relacji.

Konflikt zaczął się po tym, jak Opozda na pierwszym wspólnym publicznym wyjściu z Antkiem pojawiła się w sukience podobnej do tej, którą Wieniawa miała na sobie podczas nagrań do "Top Model". "Fajnie być inspiracją modową dla innych aktorek" napisała wtedy Wieniawa. Na reakcję Joanny nie trzeba było długo czekać.

Iwona Pavlović EA

Poznali się na imprezie. "Wojtek był z żoną, ja byłam z mężem". Historia miłości Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego

CZYTAJ DALEJ

Konflikt między Joanną Opozdą a Julią Wieniawą zażegnany?

Nie interesuję się życiem Julki, nie wchodzę na jej media społecznościowe i totalnie nie wiem, jak się ubiera. Za to Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się aktorką. Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a "stylówki" nie mają tam żadnego znaczeniapowiedziała Joanna w wywiadzie dla portalu Plotek.

Podobna wypowiedź pojawiła się wtedy w mediach społecznościowych Joanny. Wieniawa nie czekała z ripostą: "Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu. Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu!".

Na początku listopada w sieci pojawiło się zdjęcie udostępnione przez Opozdę. Widać na nim, jak obie panie tańczą razem na imprezie. Teraz zauważyliśmy kolejny ciekawy fakt: pod najnowszym zdjęciem Wieniawy, z wyprawy na Mauritius, pojawiło się polubienie Joanny. Widać więc, że Opozda nie tylko zaczęła zaglądać w media społecznościowe koleżanki, ale też podoba jej się to, co tam widzi.

Zobacz zdjęcia:

Julia Wieniawa EA

Julia Wieniawa, fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda

Joanna Opozda i Julia Wieniawa na imprezie, fot. instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda

Fot. instagram.com/juliawieniawa

Joanna Opozda

Joanna Opozda, fot. instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda, fot. instagram.com/asiaopozda

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, fot. instagram.com/juliawieniawa

Joanna Opozda EA

Joanna Opozda, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Na planie polskiego serialu doszło do wypadku, aktorka poważnie ucierpiała. "Potrzebuję kciuków"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Małgorzata Rozenek, fot. TRICOLORS/East News

Nie tylko Steczkowska i Górniak. Oto największe konflikty gwiazd, sprawa pary nr 4 trafiła do sądu

W świecie show-biznesu, z natury pełnym emocji i głośnych wydarzeń, każdy spór pomiędzy celebrytami odbija się głośnym echem. Pewne siebie, często artystyczne jednostki nie powstrzymują się przed publicznym praniem brudów, gnane silnymi emocjami. Wybraliśmy historie najciekawszych konfliktów polskich gwiazd.

Zobacz galerię >

Czy wiesz, jaki znak zodiaku mają gwiazdy? To wiele mówi o ich charakterach

Pytanie 1 z 9

Maciej Kurzajewski to zodiakalny...

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >