Swiatgwiazd.pl > Newsy > Konflikt pomiędzy Joanną Opozdą a Julią Wieniawą zażegnany na dobre? Drobny gest zwrócił naszą uwagę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.11.2022 10:36

Konflikt pomiędzy Joanną Opozdą a Julią Wieniawą zażegnany na dobre? Drobny gest zwrócił naszą uwagę

Joanna Opozda EA
TRICOLORS/East News; Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda i Julia Wieniawa przez dłuższy czas za sobą nie przepadały. Powodem mógł być Antoni Królikowski, który związał się z jedną z nich niedługo po tym, jak rozstał się z drugą. W tle była też afera o kreację. Wygląda na to, że panie zakopały już topór wojenny. Najpierw wspólna zabawa na imprezie, a teraz coś jeszcze innego.

Antek słynie z licznych związków, jakie ma na swoim koncie. Wieniawa była jego trzecią poważną partnerką. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Po rozstaniu aktor związał się z tajemniczą Kasią, a niedługo później w jego życiu pojawiła się Opozda. Później między kobietami pojawił się ostry konflikt.

Julia Wieniawa, Joanna Opozda i Antek Królikowski

Wieniawa i Królikowski byli parą od 2017 do 2018 roku. Później w jej życiu pojawił się Baron, a następnie Nikodem Rozbicki. Z tym ostatnim aktorka rozstała się pod koniec października 2022 roku. Także Antek nie próżnował w ostatnich latach.

Po rozstaniu z Julią związany był prawniczką Katarzyną Dąbrowską. W 2020 roku zapałał miłością do Joanny Opozdy. Para wzięła ślub w sierpniu 2021 roku, ale zdążyła się rozstać jeszcze przed narodzinami ich syna Vincenta. Po uczuciu dawno nie ma śladu, za to wygląda na to, że dwie z byłych aktora pracują nad poprawą relacji.

Konflikt zaczął się po tym, jak Opozda na pierwszym wspólnym publicznym wyjściu z Antkiem pojawiła się w sukience podobnej do tej, którą Wieniawa miała na sobie podczas nagrań do "Top Model". "Fajnie być inspiracją modową dla innych aktorek" napisała wtedy Wieniawa. Na reakcję Joanny nie trzeba było długo czekać.

Konflikt między Joanną Opozdą a Julią Wieniawą zażegnany?

Nie interesuję się życiem Julki, nie wchodzę na jej media społecznościowe i totalnie nie wiem, jak się ubiera. Za to Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się aktorką. Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a "stylówki" nie mają tam żadnego znaczeniapowiedziała Joanna w wywiadzie dla portalu Plotek.

Podobna wypowiedź pojawiła się wtedy w mediach społecznościowych Joanny. Wieniawa nie czekała z ripostą: "Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu. Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu!". Na początku listopada w sieci pojawiło się zdjęcie udostępnione przez Opozdę. Widać na nim, jak obie panie tańczą razem na imprezie. Teraz zauważyliśmy kolejny ciekawy fakt: pod najnowszym zdjęciem Wieniawy, z wyprawy na Mauritius, pojawiło się polubienie Joanny. Widać więc, że Opozda nie tylko zaczęła zaglądać w media społecznościowe koleżanki, ale też podoba jej się to, co tam widzi.

Zobacz zdjęcia:

Julia Wieniawa EA
Julia Wieniawa, fot. Pawel Wodzynski/East News
Joanna Opozda
Joanna Opozda i Julia Wieniawa na imprezie, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Fot. instagram.com/juliawieniawa
Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. instagram.com/asiaopozda

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. instagram.com/juliawieniawa
Joanna Opozda EA
Joanna Opozda, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Na planie polskiego serialu doszło do wypadku, aktorka poważnie ucierpiała. "Potrzebuję kciuków"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].