Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzają rozstanie. "Mamy dla siebie ocean dobroci"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.10.2022 15:25

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzają rozstanie. "Mamy dla siebie ocean dobroci"

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa
instagram.com/nikodamn

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki właśnie potwierdzili to, co część fanów podejrzewała od pewnego czasu. Para ogłosiła rozstanie. Opublikowali w mediach społecznościowych poruszający wpis, w jakim zamieścili smutny komunikat.

Para była razem od listopada 2020 roku. Aktorka wcześniej związana była z Antonim Królikowskim i muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! – napisali na Instagramie, zamieszczając też zdjęcie w halloweenowym przebraniu.

Wiadomość aktorów wywołała ogromny smutek wśród fanów. "O nie! Moja ulubiona para", "Że co? Nie wierzę w to, jesteście najlepszą parą, na bank to nieprawda", "Przykra niespodzianka" piszą internauci.

Wiele osób, zapewne zmęczonych ostatnimi bardzo dramatycznymi potyczkami byłych ukochanych wśród gwiazd, zwróciło uwagę, jak elegancko rozstali się Wieniawa i Rozbicki. "Klasa sama w sobie", "I to jest najważniejsze. Szacunek po rozstaniu i dojrzałe zakończenie relacji, tak trzymać", "Szacun", "Szczęścia dla Was obojga, czy to na tej samej, czy na różnych ścieżkach!" czytamy w komentarzach.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już nie są razem

Rozbicki i Wieniawa zagrali razem w filmie Netflixa "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", który premierę miał 28 grudnia 2020 roku. Już wtedy media informowały o związku pary. Mroczna produkcja kryminalna zebrała bardzo dobre opinie i przyniosła obojgu sporą rozpoznawalność.

Obecnie, pomimo rozstania, oboje spędzają czas w Londynie. 30 października jest jednocześnie dla Wieniawy przemiłą rocznicą. Dziś pierwsze urodziny obchodzi jej piesek Bowie, co Julia z radością obwieściła na Instagramie, na krótko przed komunikatem o zakończeniu związku.

Zobacz zdjęcie:

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa z pieskiem, fot. instagram.com/juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Oficjalne pożegnanie Dominiki Gwit. "Teraz macierzyński. I moja najważniejsza rola"

Zapraszamy na naszego Instagrama