Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

__Julia Wieniawa__ - polska aktorka, piosenkarka, kompozytorka i osobowość medialna. Zadebiutowała w Teatrze Roma. Pojawiła się w takich filmach, jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Kobiety mafii, "Jak pokochałam gangstera" oraz "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Prywatnie jest w związku z aktorem Nikodemem Rozbickim. Data urodzenia: 23 grudnia 1998 roku Warszawa. Wzrost: 161 cm, kolor włosów: brązowe, kolor oczu: brązowe.

Adam Woronowicz
12.04.2024 14:04 Tylko u nas: Adam Woronowicz szczerze do bólu o Julii Wieniawie. "Zawodowi aktorzy się tak nie zachowują"

Popularny aktor, Adam Woronowicz był ostatnio gościem Świata Gwiazd. W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem opowiedział m.in. o współpracy z Julią Wieniawą. Takich słów ze strony doświadczonego artysty się nie spodziewaliście.

Julia Wieniawa, fot. KAPiF
08.04.2024 16:38 Julia Wieniawa pod ostrzałem fanów. Nagranie szybko zniknęło z sieci. "Niczego się nie nauczyła"

Julia Wieniawa znowu podpadła fanom. Internauci, którzy od jakiegoś czasu z podejrzliwym wręcz zaangażowaniem troszczą się o celebrytkę, znowu zaniepokoili się jej zachowaniem.

Julia Wieniawa
02.04.2024 16:15 Julia Wieniawa wydała oświadczenie. To już koniec współpracy z gigantem. Okoliczności budzą kontrowersje

Julia Wieniawa ma ostatnio wiele na głowie. Prowadzenie „Mam talent!” i wyjazd ukochanego do USA na rok to dwa wielkie wyzwania. Teraz aktorka wydała mocne, niełatwe oświadczenie, a do wyrazów współczucia rzuciły się inne gwiazdy.

Julia Wieniawa
18.03.2024 13:44 Julia Wieniawa porusza się na wózku. Przez drobne potknięcie doszło do tragedii

Julia Wieniawa miała wypadek! Gwiazda jest zmuszona poruszać się na wózku inwalidzkim. W mediach społecznościowych zdradziła, co się stało. Nie mogła spodziewać siętakich konsekwencji. 

Julia Wieniawa prosi o finansowe wsparcie
25.02.2024 17:45 "Naprawdę cierpi i potrzebuje wsparcia". Julia Wieniawa zwróciła się do fanów z dramatycznym apelem

Julia Wieniawa wystosowała specjalny apel do swoich fanów. Nowa jurorka polskiego “Mam talent!” nie ukrywa, że zrobiła to na prośbę swojego bliskiego przyjaciela. Sprawdźcie szczegóły.

Nikodem Rozbicki/Julia Wieniawa
15.02.2024 15:12 TYLKO U NAS: Nikodem Rozbicki zostawił Julię Wieniawę w Polsce. W USA poznał "dziewczynę ze znanego domu"

Nikodem Rozbicki pojawił się na gali Bestsellerów Empiku. Naszej dziennikarce wyjawił, iż podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych poznał nową dziewczynę. A co z Julią Wieniawią?

Gwiazdy na premierze "Nienasyceni" zdjęcia
09.02.2024 12:56 Sweterek Prady, a buty… "Niektórzy nawet po domu w takich nie chodzą". Tak Wieniawa ubrała się na premierę. A inne gwiazdy?

Plejada polskich gwiazd pojawiła się na premierze spektaklu “Nienasyceni” w Garnizonie Sztuki. Ciekawych kreacji nie brakowało. Jedna z nich szczególnie przyciągnęła uwagę. Kto zaskoczył fotoreporterów i fanów swoim strojem?

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
03.02.2024 21:18 Wieniawa wije się na łóżku w skąpej bieliźnie. Rozbicki nie powstrzymał się od komentarza. Będzie afera?

Julia Wieniawa wrzuciła do sieci niewiele pozostawiające wyobraźni nagranie, na którym występuje w samej bieliźnie. Jak można się było spodziewać, post rozpalił media społecznościowe do czerwoności. Obojętnie nie przeszedł obok niego także partner młodej gwiazdy. Nikodem Rozbicki skomentował wideo w bardzo wymowny sposób, które dużo mówi o ich aktualnych relacjach.

Najdroższe wile polskich gwiazd
23.01.2024 15:07 Oto najdroższe wille polskich gwiazd. Oni żyją w takich luksusach, że gwiazdy Hollywood mogą pozazdrościć

Wiele polskich gwiazd może poszczycić się pokaźnymi majątkami. Jednak tylko nieliczni mogą znaleźć się w czołówce jeśli chodzi o luksusowe posiadłości. Zobaczcie, kto mieszka we wspaniałych posiadłościach.

Julia Wieniawa, Mam talent!
28.11.2023 18:08 Julia Wieniawa zadebiutowała w "Mam talent!". Jak jej poszło? Szybki rzut okiem i wszystko jasne

Julia Wieniawa po raz pierwszy zasiadła na fotelu jurorskim programu "Mam talent!". W mediach społecznościowych pokazała kulisy przygotowań do wyjątkowego zadania. Zdjęcia, które pojawiły się w internecie, odsłaniają prawdę o jej debiucie. Aktorkę przerosła rola oceniającej w rozrywkowym show?

Gwiazdy na pokazie MMC
21.11.2023 21:19 Gwiazdy na pokazie mody: Justyna Steczkowska, Allan Krupa, Joanna Racewicz, Julia Wieniawa, Kasia Warnke

Justyna Steczkowska, Allan Krupa, Joanna Racewicz, Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Allan Krupa... Gwiazdy na pokazie mody MMC. Zdjęcia stylizacji. Kto wygadał najlepiej?

Wiktoria Parzyszek
20.11.2023 23:14 Mało znana siostra Wieniawy wkracza na salony! Pierwsze spojrzenie na włosy. Ajajaj… A co to się zadziało?!

Wiktoria Parzyszek jest jedną z trzech sióstr Julii Wieniawy. O ile aktorkę i gwiazdę Internetu znają wszyscy, na salonach pojawiła się też już Alicja, to Wiktorii jeszcze nie widzieliśmy publicznie. Teraz debiutowała na głośnym wydarzeniu i od razu zadbała o mocne wejście, mamy zdjęcia.

Jan i Lenka Kliment
13.11.2023 20:02 Jan i Lenka Klimentowie na wspomnienie Julii Wieniawy nagle przerwali wywiad. Zrobiło się niezręcznie

Podczas uroczystej Gali II edycji Kampanii "Badaj się regularnie" mieliśmy okazję porozmawiać z Janem i Lenką Klimentami. Duet opowiedział nam o swoich wspomnieniach z telewizyjnymi programami. Jedno pytanie o Julię Wieniawę wszystko zmieniło. Nagle małżeństwo zakończyło rozmowę.

Julia Wieniawa
05.11.2023 12:37 Julia Wieniawa pokazała się fanom w sukni ślubnej! Takich widoków nikt się nie spodziewał

Julia Wieniawa właśnie zaskoczyła swoich fanów i pokazała się w przepięknej sukni ślubnej. Jako panna młoda prezentuje się tak, że zapiera dech. 

Jak wygląda Julia Wieniawa po zabiegu
24.10.2023 19:03 Julia Wieniawa zafundowała sobie zabieg. Efektami podzieliła się w sieci: "Zobaczcie, jak naturalnie"

Julia Wieniawa pochwaliła się w sieci zabiegiem, jaki wykonała. Jak zmieniła się jej twarz? Jest naturalnie? Zdjęcia.

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki w lesie
22.10.2023 17:32 Wieniawa i Rozbicki uciekli ze stolicy. Zaszyli się w takim miejscu, że... "Nie zasnęłabym tam"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzili noc w lesie. Relacja oczywiście pojawiła się w mediach społecznościowych. Fani pary podzieleni. Jednym się podoba miejsce, inni są nim przerażeni. Zobaczcie. 

Julia Wieniawa
11.10.2023 18:25 Dopiero na tym zdjęciu widać, jak mieszka Julia Wieniawa. Ona ma 24 lata i takie luksusy!

Julia Wieniawa to nie tylko aktorka i piosenkarka, ale też jedna z topowych polskich influencerek. Jak mieszka gwiazda? Jej apartament niedawno przeszedł całkowitą metamorfozę, styl Bali przeszedł do lamusa. Gwiazda chwali się nowymi perełkami, a zdjęcia robią gigantyczne wrażenie.

Edyta Górniak zadzwoniła do Julii Wieniawy, fot. KAPIF
06.10.2023 22:48 Wieniawa była zdumiona tym, co zrobiła Górniak: "Nie mówiłam tego wcześniej". Ten telefon zapamięta do końca życia

Edyta Górniak zadzwoniła do Julii Wieniawy, chociaż nigdy się nie poznały osobiście. O kulisach intrygującej rozmowy opowiedziała młoda aktorka. 

Julia Wieniawa zwierzyła się w "Top Model", fot. TRICOLORS/East News; kadr z programu "Top Model"/TVN
23.09.2023 22:54 "Miałam takie myśli...". Smutne, co spotyka Julię Wieniawę. O wszystkim opowiedziała w programie

Julia Wieniawa spełnia się zarówno jako piosenkarka jak i aktorka. Już wkrótce będziemy mogli podziwiać ją również w roli jurorki “Mam talent!”. Niestety wciąż bywa bardzo niedoceniana. W “Top Model” gwiazda opowiedziała, z jakimi zarzutami musi się mierzyć i jak na nie reaguje.

Julia Wieniawa wskoczyła w jego ramiona i zaczęli się całować, fot. KAPiF; instagram.com/juliawieniawa
04.09.2023 18:03 Na lotnisku czekał na nią z kwiatami. Julia Wieniawa wskoczyła w jego ramiona i zaczęli się całować

Julia Wieniawa ma na koncie wiele głośnych związków, jeszcze głośniejszych rozstań i tajemniczych powrotów. Właśnie zobaczyliśmy, jak na lotnisku wskakuje w ramiona aktualnego wybranka i gorąco go całuje. On sam też był przygotowany: miał ze sobą wielki bukiet kwiatów.

Julia Wieniawa ścięła włosy na krótko, fot. KAPiF
26.08.2023 16:22 Julia Wieniawa ścięła włosy na krótko! Tak poświęciła się dla nowej roli

Julia Wieniawa zapowiedziała rozpoczęcie prac nad swoim nowym filmem. Gwiazda będąca świeżym nabytkiem programu “Mam talent!” zaprezentowała się również w nowych włosach. To właśnie na potrzeby produkcji musiała przejść metamorfozę!

Julia Wieniawa
23.08.2023 22:34 Sopot 2023. Julia Wieniawa zbiera cięgi od fanów po swoim występie. Ledwo zeszła ze sceny i się zaczęło

Sopot 2023. Julia Wieniawa tuż przed festiwalem dołączyła do grona gwiazd TVN. Podczas pierwszego dnia zadebiutowała w roli prowadzącej. Trzeci dzień w Operze Leśnej to koncert, podczas którego zaśpiewała dwie swoje piosenki. Jak jej poszło? Nie zebrała najlepszych recenzji. 

Julia Wieniawa podczas Top of the Top Sopot Festival, fot. KAPiF
23.08.2023 21:36 Wczoraj ciężko chora, a dzisiaj... Występ Julii Wieniawy do końca stał pod znakiem zapytania, a tu taki widok!

O mały włos, a nie doszłoby do tego występu! Julia Wieniawa najpierw poprowadziła pierwszy dzień festiwalu w Sopocie, a później oznajmiła, że może już więcej nie pojawić się na nadbałtyckiej scenie. Całe szczęście sytuacja została opanowana, a artystka powróciła w wielkim stylu!

Julia Wieniawa
22.08.2023 17:18 Dramat Julii Wieniawy chwilę po debiucie w Sopocie. Może już nie wystąpić! "Trzymajcie kciuki"

W poniedziałkowy wieczór Julia Wieniawa debiutowała w roli prowadzącej podczas Top of the Top Sopot Festival 2023. Po emocjonującym koncercie gwiazda odezwała się do internautów w mediach społecznościowych. Niestety, nie miała dla niech dobrych wieści. Może już… nie pojawić się na scenie!

Julia Wieniawa komentuje doniesienia o zarobkach w "Mam talent!", fot. KAPiF
22.08.2023 13:24 Julia Wieniawa skomentowała doniesienia o kosmicznych zarobkach w "Mam talent"! Dostanie mniej czy więcej?

Julia Wieniawa zabrała głos w sprawie doniesień “Super Expressu”, który poinformował we wtorek, że gwiazda za swój udział w “Mam talent!” otrzymać może nawet pół miliona złotych. Aktorka nie pozostawiła żadnych wątpliwości.

Ile Julia Wieniawa może zarobić w "Mam talent!"? Fot. KAPiF
22.08.2023 10:10 Tabloid ujawnia, ile Julia Wieniawa może zarobić w "Mam talent". Ma zgarnąć więcej niż Prokop czy Chylińska, kwota powala

Julia Wieniawa może stać się najlepiej opłacaną jurorką polskiej edycji “Mam talent!” w historii. Tabloid dotarł do informacji, ile za jeden sezon show ma zgarnąć młoda aktorka i piosenkarka.

Julia Wieniawa
21.08.2023 20:21 Julia Wieniawa niczym Barbie podczas Top of the Top Sopot Festival. Zdeklasowała inne prowadzące?

Julia Wieniawa podczas pierwszego dnia Top of the Top w Sopocie wcieliła się w rolę prowadzącej. Jako "nowa" gwiazda TVN zaskoczyła stylizacją (będącą ostatnimi czasy “na czasie”) i przygotowaniem do zadań. W towarzystwie doświadczonych dziennikarek poradziła sobie doskonale, pomimo ogromnej publiczności.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska publicznie zwróciła się do Julii Wieniawy, fot. KAPiF
21.08.2023 11:14 Małgorzata Ostrowska-Królikowska publicznie zwróciła się do byłej Antka. Napisała Wieniawie jedno słowo

Małgorzata Ostrowska Królikowska niespodziewanie postanowiła skomentować nowe wieści na temat kariery Julii Wieniawy. Aktorce wystarczyło jedno słowo, by ocenić jej “nobilitację”.