Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.02.2023 13:15

Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

Doda
fot. KAPiF

Doda podczas gali Empik 2023 została wyróżniona wraz z Marią Sadowską za produkcję "Dziewczyny z Dubaju". Po serii nieporozumień gwiazda zabrała głos w mediach społecznościowych. W osobistym wpisie wyznała jaką drogę musiała przejść, by powstało jej dzieło.

Po zdobyciu statuetki piosenkarka niestety nie była w stanie wydać oświadczenia, ani nawet za nią podziękować. Następnie nie obyło się bez kąśliwych komentarzy ze strony innych gwiazd show-biznesu. Teraz sama zainteresowana skomentowała całą sytuację.

Doda wydała oświadczenie po gali Empik 2023

Gwiazda słynie ze swojego aktywnego kontaktu z internautami w mediach społecznościowych. To właśnie tam postanowiła odnieść się do sytuacji z poprzedniego wieczoru. Jak sama podkreśliła, musiała dać opaść emocjom.

Jeden z najbardziej pozytywnie zaskakujących i jednocześnie najbardziej niezręcznych wieczorów w moim życiu. Ale i z takich należy wyciągnąć lekcje i z wdzięcznością mimo goryczy patrzeć w przyszłość. Trzymam bowiem w rękach nagrodę za film, który prawie zniszczył mi życie. Zdrowotnie, prawnie, zawodowo… za film, za który po wejściu do kin nie zarobiłam złotówki, za film, na którego premierę zdecydowałam się nie iść — wyznała.

Następnie korzystając z okazji, Doda podziękowała widzom, którzy zobaczyli jej dzieło na wielkim ekranie. Niestety podczas gali nie była w stanie okazać wdzięczności.

W obliczu tego wszystkiego chciałam po prostu powiedzieć ze sceny: Dziękuję, że doceniliście moją pracę — podkreślała.

Doda wraz z ukochanym wylatuje z Polski

Z komentarzem odnośnie do niedawnej sytuacji, piosenkarka zdradziła również, że postanowiła opuścić kraj. Wraz z partnerem wybiera się w urodzinową przygodę. We wpisie zdradziła, że cel ich podróży jest dla niej ogromną tajemnicą.

Pozdrawiam Was z samolotu, lecę na urodzinową podróż niespodziankę z moim ukochanym. I pierwszy raz nie spodziewam się niczego, w zasadzie drugi raz — bo wczoraj nagroda ZA MÓJ FILM ROKU była również prawdziwym szokiem — podsumowała.

Doda po rozpoczęciu nowego związku chętnie dzieli się z internautami szczegółami romantycznych wypraw z partnerem. Pokazywała im już zimowe klimaty, a także egzotyczny świat Tajlandii. Obserwatorzy z równą ekscytacją czekają na wieści, gdzie tym razem odpocznie gwiazda.

Zobacz zdjęcia:

Doda, Maria Sadowska
fot. KAPiF
Doda
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę

  2. Aktor "M jak miłość" i "Pierwszej miłości" popełnił samobójstwo. Zostawił list, który pozostaje wielką tajemnicą

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Doda