Swiatgwiazd.pl > Film i tv > Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.02.2023 08:05

Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę

Krystian Wieczorek
fot. KAPiF

Krystian Wieczorek niedługo pojawi się na ekranie popularnego serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Czy nowe obowiązki będą kolidowały z jego dotychczasową współpracą z TVP i co stanie się z bohaterem "M jak miłość"?

Większość widzów zna go jako Andrzeja Budzyńskiego z serialu TVP. Od dobrych dziesięciu lat widzowie obserwują losy mecenasa, który kilkukrotnie spowodował szybsze bicie ich serc. Teraz Krystian Wieczorek pojawi się również w produkcji "Pierwsza miłość". Co wiadomo o jego postaci?

Krystian Wieczorek dołącza do obsady "Pierwszej miłości"

Aktor pojawił się na wiosennej ramówce stacji telewizyjnej, gdzie ujawniono, kim będzie jego bohater i w życiu której bohaterki porządnie zamiesza. Adam pojawi się w wątku Laury (w tej roli Katarzyna Maciąg), która od pewnego czasu zadurzona jest w partnerze Marysi (Aneta Zając).

Postać Krystiana Wieczorka z miejsca zauroczy kobietę, widzącą w nim same zalety. Szybko okaże się jednak, że za fasadą "idealnego mężczyzny" kryje się wiele tajemnic. Gdy z jednymi bohaterami będzie tworzył przyjacielskie i romantyczne relacje, inni okażą się jego wielkimi wrogami.

Co ciekawe aktor w przeszłości brał już udział w nagraniach do serialu "Pierwsza miłość". Początkowo wcielił się w uwodzicielskiego mężczyznę, który w pubie zwrócił uwagę na Kingę Żukowską. Jego postać była jednak tylko tłem dla pozostałych wątków. Teraz otrzymał on zdecydowanie poważniejszy angaż.

Co z jego postacią w "M jak miłość"?

W życiu mecenasa od dłuższego czasu nie układało się najlepiej. Miłosne relacje zaczynały się komplikować, a okazuje się, że niedługo widzowie TVP będą świadkami jego groźnego wypadku. Choć bliscy będą odchodzić od zmysłów, bohater Krystiana Wieczorka przeżyje, jednak będzie przebywał w śpiączce.

Nie wiadomo jak długo aktor będzie podejmował się współpracy z dwoma znanymi produkcjami. Takie połączenie obowiązków jest trudne, ale nie niemożliwe. Krystian Wieczorek przekonał się o tym, obserwując swoją żonę, Marię Szafirską.

Przypomnijmy, że aktorka występowała zarówno w "Pierwszej miłości" oraz w "M jak miłość". Para miała nawet wspólny wątek, który połączył ich ze sobą również prywatnie.

Zobacz zdjęcia:

Krystian Wieczorek
Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Dzień Dobry TVN": Widzka zwróciła uwagę Marcinowi Prokopowi. Jej uwagę odczytano na wizji

  2. Dominika Gwit w "DDTVN". Tak udało jej się zajść w ciążę przy wielu chorobach

  3. Filip Chajzer jednak walczy o miłość? Najnowsze wiadomości zaprzeczają medialnym doniesieniom

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Super Express