Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.02.2023 18:48

Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"

Ania Lewandowska
KAPiF

Ania Lewandowska poznała swojego męża w 2007 roku. Ślub wzięli 10 lat temu, a do tej pory doczekali się już dwóch córek. W mediach są postrzegani jako małżeństwo idealne, nazywa się ich nawet "polskimi Beckhamami". Jak jest naprawdę? Żona piłkarza w wywiadzie zdobyła się na ogromną szczerość.

Para przeszła razem niejedno. Kiedy się poznali, on był jeszcze piłkarzem klubu Znicz Pruszków, ona zaś miała na koncie pierwsze sukcesy sportowe. Później, kiedy zdobył sławę, przeprowadzali się kilkukrotnie: najpierw do Niemiec, a nie tak dawno do Hiszpanii.

Ania Lewandowska szczerze o małżeństwie z Robertem

Para wyprowadziła się do Dortmundu, gdzie grał Robert, jeszcze przed zaręczynami. Te zaś nastąpiły w 2011 roku na Malediwach. Dwa lata później wzięli ślub. W 2017 roku urodziła się ich pierwsza córka Klara, a w 2020 – Laura. Przez cały ten czas Ania trwała przy mężu jak skała.

Przez ostatnie lata mieszkali w Niemczech ze względu na pracę Lewandowskiego. Kiedy ten przeszedł do klubu FC Barcelona, rodzina zamieszkała w Hiszpanii. Ich córki chodzą tam do przedszkola i szkoły. Niedawno Ania opowiedziała, że wspólne spacery w nowym kraju nie należą do łatwych, ze względu na ogromną rozpoznawalność piłkarza.

"Z moim mężem łatwo nie jest. Nie spodziewaliśmy się tego. Jego rozpoznawalność w Barcelonie jest ogromna, jest tam wielką gwiazdą" mówiła w "Dzień dobry TVN". Okazuje się jednak, że nie tylko sława jej męża jest dla niej ogromnym obciążeniem w małżeństwie. O wszystkim opowiedziała w wywiadzie dla Eleven Sports.

Ania Lewandowska o życiu z Robertem: "Czy zawsze mi to wychodzi?"

"Życie z piłkarzem na takim poziomie nie jest łatwym życiem" mówi Lewandowska w wywiadzie. Potwierdza pytanie dziennikarza, że codzienność bywa osaczająca. To nie wszystko. Tłumaczy, że bliskie osoby wielkich sportowców muszą wykazywać się "ogromnym zrozumieniem".

"Lewa" dodaje, że musi mieć względem niego bardzo wysoki poziom empatii. "Czy zawsze mi to wychodzi?" zadaje sama sobie pytanie retoryczne Ania i rozkłada ręce, mówiąc: "Jestem tylko człowiekiem".

To jest tak duża presja i tak duże oczekiwania. Znacie Roberta i wiecie, że jego ambicja jest postawiona bardzo wysoko. To jest ambicja ze środka, zdobywania ciągle nowych rekordów – dodaje znacząco Lewandowska.

Zobacz zdjęcia i film:

@elevensportspl Fragment wywiadu Mateusza Święcickiego z Anną Lewandowską przeprowadzonego w październiku 2022 roku. #elevensportspl #annalewandowska #lewandowski #barcelona ♬ The Champion - Lux-Inspira

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dół stylizacji 66-letniej Olejnik to jakiś obłęd. Wystroiła się niczym odważna nastolatka

  2. Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: TikTok Eleven Sports, Dzień dobry TVN