Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska pokazała nagranie z rodzinnych wakacji. Dziewczynki skradły uwagę fanów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.12.2022 20:26

Ania Lewandowska pokazała nagranie z rodzinnych wakacji. Dziewczynki skradły uwagę fanów

Anna Lewandowska
instagram.com/_rl9

Anna Lewandowska pokazała w mediach społecznościowych, jak cała jej rodzina wypoczywa po emocjach mundialu w Katarze. Ostatni mecz z Francją przegraliśmy, ale teraz Robert może wreszcie zrelaksować się z ukochanymi córkami. Internauci są zachwyceni wakacyjnymi kadrami.

Polska reprezentacja wyjechała już z Kataru. Francja wybrała z naszą drużyną 3:1. Jedynego gola strzelił właśnie Robert Lewandowski w czasie powtórzonego rzutu karnego. Teraz cała jego rodzina może cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Anna Lewandowska z Robertem i dziećmi na wakacjach

Dzień po ostatnim przegranym meczu Lewandowska zamieściła poruszający wpis w mediach społecznościowych. "Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców" napisała na Instagramie. – Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy – wyznała Anna.

Teraz wiadomo już, jak rodzina Lewandowskich spędziła ostatnie dni. Okazuje się, że wyjechali wraz z córeczkami w bajkowe, egzotyczne miejsce. Na Instagramie możemy oglądać kadry lazurowego morza, palm oraz złocistych plaż. Najbardziej poruszające są jednak rodzinne nagrania.

Ania Lewandowska pokazała córeczki

Na nagraniach, opublikowanych przez Annę możemy zobaczyć przede wszystkim radość jej córeczek. Laura i Klara z radością i beztroską brykają po plaży, bawią się i cieszą słońcem. Okazuje się, że jedna z nich tak zakochała się w okolicy, że nie chciała wyjeżdżać.

Laura dzisiaj zrobiła małą "aferkę", że nie chce wracać do domu. Klara: "Mamuś idę jej wytłumaczyć i ją przyprowadzę". Miłość – skomentowała to w relacji na Instastories rozczulona mama.

"Taka przyjaźń na zawsze" napisała po angielsku Lewandowska, publikując film, pokazujący jej dwie pociechy. Internauci byli nim zachwyceni. "Siostry to niezniszczalna więź do końca", "Zawsze chciałam mieć siostrę, ale udało się, że moje córeczki mają siebie", "Dlatego nie ma to, jak rodzeństwo", "I właśnie to się nazywa szczęście", "Pięknie, korzystajcie z tego rodzinnego czasu" czytamy komentarze pod postem.

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska z rodziną na wakacjach, fot. instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska z rodziną na wakacjach, fot. instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska z rodziną na wakacjach, fot. instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska z rodziną na wakacjach, fot. instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].