Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska podsumowała 2022 rok. Wspomina przeprowadzkę do Barcelony. "Mieliśmy obawy"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.12.2022 17:11

Ania Lewandowska podsumowała 2022 rok. Wspomina przeprowadzkę do Barcelony. "Mieliśmy obawy"

Ania Lewandowska
fot. KAPiF

Ania Lewandowska w tym roku nie miała chwili odpoczynku. Od spotkań biznesowych, przez prowadzenie własnych firm, aż po wspieranie męża w piłkarskich zawodach. W ostatni dzień 2022 roku podzieliła się osobistym podsumowaniem.

W życiu trenerki fitnessu zaszło wiele zmian, o których chętnie mówiła internautom. Jedną z najważniejszych była przeprowadzka do słonecznej Hiszpanii. W nowym otoczeniu musiała odnaleźć się nie tylko ona, ale również Robert Lewandowski i ich dwie córki.

Ania Lewandowska podsumowała kończący się rok

Gwiazd udostępniła w mediach społecznościowych obszerny wpis wraz z iście sylwestrowymi zdjęciami. W świecącej stylizacji zdradziła obserwatorom swoje dotychczasowe sukcesy i prywatne osiągnięcia.

Jedną z największych zmian w jej życiu była przeprowadzka z rodziną do innego kraju. Choć dla wielu taka wizja wydawałaby się wręcz spełnieniem marzeń, Ania Lewandowska wyznała, że w tamtym okresie odczuwała wielki stres.

Muszę przyznać, że mieliśmy obawy przed przeprowadzką do Barcelony — czy to na pewno się uda? Jak zostaniemy tam przyjęci? Jak dzieci odnajdą się w nowym miejscu? Ten krok to przede wszystkim wyjście z naszej dotychczasowej strefy komfortu. [...] Warto jednak podejmować ryzyko, iść za swoimi marzeniami. Bez wyjścia ze strefy komfortu nie ma rozwoju — napisała.

Trenerka zwróciła uwagę również na relacje międzyludzkie, które w mijającym roku udało się utrzymać. Choć kontakt z przyjaciółmi i rodziną był utrudniony przez dalekie podróże oraz kończącą się pandemię koronawirusa, gwiazda uświadomiła sobie, że nawet krótki telefon robi ogromną różnicę.

Trwająca pandemia pokazała mi, jak ważne jest to, aby mieć bliskich i przyjaciół. [...] Warto troszczyć się o bliskich, znaleźć, choć kilka minut na telefon i rozmowę. Te małe gesty sprawiają, że nasze relacje są silne i nawet gdy spotykamy się po kilku miesiącach przy wspólnym stole, to wciąż mamy mnóstwo tematów do rozmów. Jestem wdzięczna za to, że bliskie mi osoby są wciąż obecne w moim życiu, mimo dzielącej nas odległości — wyznała.

Jak Ania Lewandowska spędza ostatni dzień w 2022 roku?

Trenerka wypracowała sobie zdrowe nawyki, od których nie ma wyjątków nawet w Sylwestra. Poranek zaczęła od treningu oraz wizyty w ulubionym miejscu w Barcelonie, czyli pobliskiej plaży. Wraz z córkami chętnie spędza tam czas na wspólnych zabawach oraz ćwiczeniach.

Oprócz regularnego treningu Ania Lewandowska odkryła w tym roku kolejną pasję. W mediach społecznościowych od niedawna pokazuje kulisy nauki tańca. Najbardziej do gustu przypadły jej latynoskie rytmu, w tym bachata, którą trenowała z mężem.

Pomimo wielu zmian gwiazda z nadzieją patrzy na nowy rok, który z pewnością będzie opiewał w kolejne zawodowe i prywatne wyzwanie. Grunt to z podniesionym czołem oraz dobrą energią witać kolejny dzień, a tej nie brakuje 34-latce.

Zobacz zdjęcia:

Ania Lewandowska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/annalewandowska/)
Ania Lewandowska
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Nie wszystkie są anonimowe, a córką pochwalił się publicznie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].