Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Nie wszystkie są anonimowe, a córką pochwalił się publicznie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.12.2022 18:04

Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Nie wszystkie są anonimowe, a córką pochwalił się publicznie

córka Emiliana Kamińskiego
KAPiF

Zmarły dyrektor Teatru Kamienica doczekał się trójki dorosłych już dzieci z dwóch związków. Ze wszystkimi miał świetne relacje. Córka Emiliana Kamińskiego pojawiała się nawet z nim na wydarzeniach publicznych. Czym zajmują się dzieci Emiliana Kamińskiego?

Gwiazdor i reżyser był dwukrotnie żonaty. Z dziennikarką Izabelą Jarosz miał córkę Natalię. Druga żona, Justyna Sieńczyłło, urodziła mu dwóch synów: Kajetana i Cypriana. Rodzina mieszkała w Józefowie pod Warszawą, gdzie 26 grudnia zmarł Emilian.

Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Córka aktora pracowała jego teatrze

Emilian Kamiński miał doskonałe relacje nawet z pierwszą żoną. Bardzo kochał wszystkie swoje dzieci. Z drugą partnerką, Justyną Sieńczyłło, spędził ponad 25 lat. Ostatecznie 26 grudnia zabrała go długa, ciężka choroba. Odszedł we własnym domu, w otoczeniu najbliższych.

Wszystkie dzieci aktora – Natalia oraz synowie Cyprian i Kajetan – są już dorosłe. Rodzina bardzo chroniła swoją prywatność, a cała trójka nie chciała spędzać życia w blasku fleszy, więc w sieci nie ma zbyt wielu informacji o ich życiu. Wiadomo jednak, że zaangażowani byli w największą pasję ojca: Teatr Kamienica.

Najstarsza córka Natalia studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. Odebrała tam wszechstronne wykształcenie: licencjat zrobiła z ekonomii, magisterkę zaś z polonistyki. Mniej więcej dekadę temu chętnie towarzyszyła ojcu na wydarzeniach związanych z teatrem. Wspólnie tworzyli spektakle związane z tematyką bezdomności.

Dzieci Emiliana Kamińskiego były z nim do samego końca

Także synowie aktora działali w instytucji ojca. Kajetan pełni funkcję managera Teatru Kamienica. To nie jedyna wspólna przestrzeń między Emilianem i jego dziećmi. Gwiazdor był bardzo oddany rodzinie i spędzał z nimi każdą wolną chwilę. W rozmowie z nami aktorki placówki opowiedziały o relacjach rodziny w ostatnich chwilach Kamińskiego.

Elżbieta Jarosik w wywiadzie dla Świata Gwiazd ujawniła, że uczestniczył w pracach w teatrze do samego końca. "Grałam ostatnio w Kamienicy, widziałam się z Justyną, widziałam, jak dzieci przy nim siedziały, trzymały go za rękę. Justynka mi powiedziała wtedy, że jest z nim bardzo niedobrze, ale walczą" opowiadała nam aktorka. – Jego dzieci są cudowne. Justynka też jest wspaniała. To w ogóle jest wspaniała rodzina: od strony człowieczej, ludzkiej, ale też teatralnej. Bo dzieci też udzielały się i pomagały w teatrze – dodała Jarosik w rozmowie z nami.

Zobacz zdjęcia:

dzieci Emiliana Kamińskiego, córka Emiliana Kamińskiego
Emilian Kamiński z córką, fot. KAPiF
dzieci Emiliana Kamińskiego, córka Emiliana Kamińskiego
Emilian Kamiński z córką Natalią, fot. KAPiF
dzieci Emiliana Kamińskiego, córka Emiliana Kamińskiego
Emilian Kamiński z żoną Justyną Sieńczyłło, fot. KAPiF
dzieci Emiliana Kamińskiego, córka Emiliana Kamińskiego
Emilian Kamiński z żoną Justyną Sieńczyłło, fot. KAPiF
dzieci Emiliana Kamińskiego, córka Emiliana Kamińskiego
Emilian Kamiński przed Teatrem Kamienica, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Po fali krytyki zagraniczna gwiazda odwołuje występ na Sylwestrze Marzeń TVP. Wydała nagłe oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].