Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Daniel Radcliffe i Erin Darke spodziewają się dziecka. "Harry Potter" po raz pierwszy zostanie ojcem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.03.2023 16:07

Daniel Radcliffe i Erin Darke spodziewają się dziecka. "Harry Potter" po raz pierwszy zostanie ojcem

Daniel Radcliffe
fot. Marquez / Splash News, AFP / EAST NEWS

Fani "Harry'ego Pottera" mają niemałe powody do radości. Odtwórca głównej roli właśnie przekazał szczęśliwą wiadomość. Już niedługo Daniel Radcliffe przywita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zagraniczne media właśnie poinformowały, że brytyjski aktor i jego wieloletnia partnerka spodziewają się pierwszej pociechy. Zakochani ogłosili to również swoim najbliższym.

Daniel Radcliffe i jego partnerka spodziewają się pierwszego dziecka

Odtwórca tytułowej roli w kultowej serii filmów o “Harrym Potterze” na ogół unika blasku fleszy i niechętnie dzieli się szczegółami swojej prywatności. Nic więc dziwnego, że nie ujawnia zbyt wielu detali na temat weloletniego związku z Erin Darke.

Jakiś czas temu paparazzi przyłapali jednak zakochanych na romantycznych spacerze, podczas którego wyraźnie było widać zaokrąglony brzuszek aktorki. To był tylko początek spekulacji na temat powiększenia się rodziny gwiazdora. Niedługo później głos zabrał sam zainteresowany.

Kim był aktor Piotr Wysocki? "Czterej Pancerni i Pies", "Kariera Nikodema Dyzmy", teatr, pożar

Daniel Radcliffe potwierdza, że niedługo zostanie ojcem

Zagraniczne media od dłuższego czasu spekulowały na temat ewentualnej ciąży Darke. Teraz głos zabrał sam Radcliffe, który potwierdził ten informacje za pośrednictwem swojego rzecznika prasowego. 

Co więcej, informacje na temat przyszłego potomka pary przekazał również ich wspólny znajomy, który w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika wyznał, że para jest obecnie bardzo szczęśliwa i nie może doczekać się rodzicielstwa.

Daniel i Erin nie mogli być bardziej szczęśliwi. Są absolutnie zachwyceni i nie mogą się doczekać, aż staną się trzyosobową rodziną. Ostatnio powiedzieli swoim rodzinom i przyjaciołom. To niesamowicie ekscytujący czas – zdradził w rozmowie z “The Mirror”.

Historia miłości Daniela Radcliffe'a i Erin Darke

Nie da się ukryć, że brytyjski aktor największą popularność zyskał dzięki ośmiu filmom, będącymi ekranizacjami książek o Harrym Potterze. To właśnie on towarzyszył nam od najmłodszych lat i jako uzdolniony magicznie nastolatek wychowywał całe pokolenie. 

Mimo ogromnej sławy aktor niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że ze swoją wieloletnią partnerką poznał się na planie innej produkcji – “Na śmierć i życie” z 2013 roku. To właśnie tam Daniel Radcliffe i Erin Darke mieli zagrać scenę erotyczną, która sprawiła, że aktorzy zbliżyli do siebie również poza pracą.

O swoim uczuciu poinformowali świat dopiero rok później, w 2014 roku. Pomimo tego, że są razem prawie 10 lat, unikają wspólnych wystąpień i publicznego opowiadania o swoim życiu. Czy oznacza to, że szczegółami ciąży i porodu również nie będą chętnie dzielić się ze światem?

Zobacz zdjęcia:

fot. 247PAPS.TV / Splash News / EAST NEWS
fot. 247PAPS.TV / Splash News / EAST NEWS
fot. Marquez / Splash News / EAST NEWS
fot. Marquez / Splash News / EAST NEWS
fot. Simon Hammond/ Splash News/EAST NEWS
fot. Simon Hammond/ Splash News/EAST NEWS