Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Danuta Martyniuk w obstawie policji. Zdjęcie żony Zenka błyskawicznie obiegło media
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.11.2023 13:48

Danuta Martyniuk w obstawie policji. Zdjęcie żony Zenka błyskawicznie obiegło media

Danuta Martyniuk pokazała zaskakujące zdjęcie, fot. KAPiF; Facebook/Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk pokazała zaskakujące zdjęcie, fot. KAPiF; Facebook/Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk zaskoczyła wszystkich publikacją zdjęcia, na którym zobaczyć możemy żonę gwiazdora disco polo z obstawą policji. O co chodzi? Czyżby 56-latka weszła w konflikt z prawem?

Metamorfoza Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk jest przykładem kobiety, która dobrze wie, czego chce od życia. Całkiem niedawno zdecydowała się na niezwykłą metamorfozę. Bardzo wyszczuplała, osiągając figurę godną modelki, a dodatkowo zdecydowała się na drobną korekcję nosa.

56-letnia małżonka jednej z największych gwiazd muzyki tanecznej w kraju staje się również coraz bardziej otwarta na media. Jakiś czas temu udzieliła Światowi Gwiazd wywiadu, w którym podzieliła się swoją refleksją dotyczącą macierzyństwa.

Danuta Martyniuk odsłania nogi w skórzanej mini. Żona Zenka ma figurę modelki Syn Zenka Martyniuka zaczyna muzyczną karierę? Pokazał już pierwsze wideo

Danuta Martyniuk w Stanach Zjednoczonych

Danuta Martyniuk staje się również ciekawa świata. W ostatnim czasie wraz z mężem udała się w kilka podróży. Odwiedziła m.in. światową stolicę mody Paryż. Miasto ostatecznie nie zrobiło na niej zbyt wielkiego wrażenia.

Niemniej chętnie podzieliła się z fanami fotografiami z pobytu we Francji. Wkrótce później u boku Zenka Martyniuka wybrała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie odbył się festiwal muzyki disco polo. Zdjęcie z Ameryki wywołało niemałe zamieszanie w sieci!

Danuta Martyniuk z obstawą policji

Danuta Martyniuk odwiedziła Clearwater, jedno z najpiękniejszych miast Florydy. Na miejscu zrobiła sobie nietypowe zdjęcie. Widzimy na nim żonę Zenka w towarzystwie… postawnych i szeroko uśmiechniętych amerykańskich policjantów!

Nie ma jednak powodu do obaw, Danuta nie popadła w konflikt z prawem, a wykonanie zdjęcia miało z pewnością charakter czysto pamiątkowy i jak widać po minach stróżów prawa, również im sprawiło niemałą przyjemność.

Warto zwrócić również uwagę na kreację żony lidera Akcentu. Zaprezentowała się w ślicznej czarnej sukience w kwiaty, a jej ramiona oplatała modna dżinsowa kurteczka. Opaska na głowie podkreśliła uroczy wygląd kobiety. Danuta Martyniuk młodnieje w oczach!

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF