Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Miała w niej iść do ślubu, a trafiła na wyprzedaż. Doda oddała suknię ślubną do sprzedaży. Maksymalnie obniżyła cenę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.01.2024 18:18

Miała w niej iść do ślubu, a trafiła na wyprzedaż. Doda oddała suknię ślubną do sprzedaży. Maksymalnie obniżyła cenę

Doda w sukni ślubnej
Doda w sukni ślubnej, fot. KAPiF

Doda ma na koncie wiele bolesnych rozstań. Na jakim etapie jest związek Rabczewskiej z Dariuszem Pachutem? W sieci właśnie pojawiły się zdjęcia piosenkarki w sukni ślubnej!

Doda chciała założyć rodzinę?

Doda gościła niedawno w programie „Dzień dobry TVN”. Opowiedziała tam nie tylko o swoich planach na przyszłość, ale też zaprezentowała utwór „Mama”, czyli manifest kobiet, które nie marzą o macierzyństwie. A jednak Rabczewska w przeszłości była gotowa założyć rodzinę.

Piosenkarka wiele mówi w wywiadach o tym, że nie ma instynktu macierzyńskiego. Kiedy jednak była żoną Radosława Majdana, była gotowa poświęcić się dla szczęścia swojego partnera. Myślała wtedy o dzieciach, a z Radkiem wybrali nawet imiona: Carmen dla córki, a Tristan dla syna. Wspomina o tym nawet jej piosenka „Dla R.”.

W ciągu ostatniego roku nie ustają plotki na temat tego, na jakim etapie jest związek Dody i Dariusza Pachuta. Para rozstała się w lipcu, ale od tamtego czasu pojawiło się sporo dowodów na to, że udało im się pogodzić, a teraz ich relacja kwitnie. Szczegóły poniżej.

Doda doznała wielkiej krzywdy: "Coś strasznego". Nie do wiary, że można zrobić coś TAKIEGO Tym Doda zajmie się po zakończeniu kariery. Totalna zmiana branży. To już nie show-biznes!

Czy Doda i Dariusz Pachut są razem?

Jeszcze w lipcu 2023 roku wydawało się, że kolejny związek Rabczewskiej nie przetrwał. Tymczasem po upływie kolejnych miesięcy wyszło na jaw, że Doda i Pachut do siebie wrócili. Mężczyzna był widywany regularnie na koncertach swojej wybranki, w tym słynnych „Aquaria Tour”. Oddani fani zauważyli też, że wiele nagrań podróżnika na Instagramie powstało w domu wokalistki.

Na koncercie sylwestrowym Polsatu Doda była wielką gwiazdą. Tuż po wydarzeniu okazało się, że i w Chorzowie za kulisami krył się ukochany Rabczewskiej. Przyjaciel piosenkarki udostępnił na Instagramie nagranie, na którym widać, że pierwsze sekundy 2024 roku świętuje ona właśnie z Dariuszem. Pozytywna energia i szerokie uśmiechy obojga powiedziały fanom wszystko.

Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdy w sukni ślubnej. Czyżby oznaczało to kolejny etap tego związku? Szczegóły poniżej.

Doda w sukni ślubnej

Rabczewska w ostatnim czasie ogłosiła, że planuje zakończenie kariery muzycznej. Postanowiła skupić się na swoich projektach związanych z perfumami i modą. Przy okazji postanowiła zrobić wyprzedaż strojów, w jakich występowała na scenie lub pozowała do sesji zdjęciowych. To ogromna gratka dla fanów, którzy chcieliby wiedzieć, gdzie kupić ubrania Dody. Wszystko można znaleźć na jej stronie internetowej.

Największą perełką jest suknia ślubna, w której Rabczewska pozowała do sesji zdjęciowej w magazynie „Gala” w 2015 roku. Ostatecznie jednak nie ślubowała w niej miłości żadnemu męczyźnie.

Piękna kreacja jest przeceniona aż o 44%. Jej pierwotna cena to 8 tysięcy, obecnie zaś można kupić ją za „jedyne” 4,5 tysiąca. W zestawie jest też welon i koronka.

Niestety te zdjęcia nie zwiastują rychłego ślubu z Pachutem. A może jednak? Kto wie, może wokalistka po prostu robi w szafie miejsce na nową, białą kreację?

Doda w sukni ślubnej
Doda sprzedaje suknię ślubną, screen ze strony: shop.dodaqueen.com
Doda w sukni ślubnej
Doda w sukni ślubnej, okładka Gali – wydanie z 10.08.2015
Doda i Dariusz Pachut
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda
Doda ze swoim pieskiem, fot. KAPiF
Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda
Doda na koncercie sylwestrowym Polsatu, fot. KAPiF