Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominik Bereżański z "Top Model" dokonał coming outu! Pokazał zdjęcie z chłopakiem. "Bądź dumny"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.11.2023 12:10

Dominik Bereżański z "Top Model" dokonał coming outu! Pokazał zdjęcie z chłopakiem. "Bądź dumny"

Dominik Bereżański dokonał coming outu, fot. instagram.com/dominikberezansky
Dominik Bereżański dokonał coming outu, fot. instagram.com/dominikberezansky

Znany z “Top Model” Dominik Bereżański postanowił dokonać oficjalnego coming outu. Na Instagramie modela pojawił się jednoznaczny wpis z jeszcze bardziej jednoznacznym zdjęciem.

"Top Model". Uczestnik programu zaskoczył wyznaniem

Dominik Bereżański szerokiej publiczności dał się poznać dzięki swojemu występowi w dziewiątej odsłonie programu TVN “Top Model”. Choć jego kariera w show nie potrwała zbyt długo (odpadł już jako drugi), zdołał zaskarbić sobie sympatię fanów.

Udział w formacie pomógł mu też z pewnością w dalszej działalności w branży. Ma za sobą wiele międzynarodowych projektów w modelingu i z powodzeniem odnajduje się w swoich mediach społecznościowych, w których przekazał ostatnio fanom zadziwiające wieści.

Dominik Bereżański (1).png
Dominik Bereżański dał się poznać widzom dzięki występom w “Top Model”, fot. instagram.com/dominikberezansky
Co się stało z Kasią Sokołowską? To już nie ta sama osoba! 50-latka przeszła OGROMNĄ metamorfozę Widzowie MIAŻDŻĄ metamorfozy w "Top Model". Jest aż tak źle...? "Przestańcie znęcać się psychicznie nad tymi ludźmi"

Coming out Dominika Bereżańskiego

Wielbiciele Dominika Bereżańskiego z “Top Model” mogli być zaskoczeni, gdy na jego Instagramie pojawiła się fotografia, na której widzimy go całującego innego mężczyznę. Okazuje się, że były uczestnik show należy do społeczności LGBT+.

Bądź dumny z tego, kim jesteś i kogo kochasz. Nie pozwól nikomu, by wmawiał ci coś innego! - podpisał swoje zdjęcie model.

Dominik Bereżański (5).png
Dominik Bereżański dokonał coming outu, fot. instagram.com/dominikberezansky

Kim jest partner Dominika Bereżańskiego?

Okazuje się, że ukochanym Dominika Bereżańskiego jest 25-letni Marcel, studiujący na jednej z uczelni medycznych w Monachium. W wolnym czasie ceni sport i zajmuje się kitesurfingiem.

Pod postem gwiazdy “Top Model” zaroiło się od gratulacji i wyrazów serdeczności. Wielbiciele modela cieszą się jego szczęściem i są przekonani, że oficjalne ogłoszenie jego orientacji jest symbolem odwagi w walce o miłość.

Dominik Bereżański (2).png
Dominik Bereżański z ukochanym Marcelem, fot. instagram.com/dominikberezansky
Dominik Bereżański (3).png
Dominik Bereżański, fot. instagram.com/dominikberezansky
Dominik Bereżański (4).png
Dominik Bereżański, fot. instagram.com/dominikberezansky