Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co się stało z Kasią Sokołowską? To już nie ta sama osoba! 50-latka przeszła OGROMNĄ metamorfozę
Anna Lipska
Anna Lipska 03.10.2023 19:11

Co się stało z Kasią Sokołowską? To już nie ta sama osoba! 50-latka przeszła OGROMNĄ metamorfozę

Kasia Sokołowska na okładce magazynu
Kasia Sokołowska, fot KAPIF

Kasia Sokołowska, jurorka i już niewątpliwie gwiazda “Top Model”, zachwyca sesją na okładkę magazynu “ELLE”. 50-latka jest nie do poznania. Jak wygląda?

Kasia Sokołowska w "Top Model"

Katarzyna Sokołowska to znana w Polsce i bardzo ceniona w branży reżyserka pokazów mody. Świat ten zna od podszewki, więc nie dziwi, że otrzymała ciekawa propozycje pracy od stacji TVN.

Od 2013 roku jest jurorką w polskiej edycji programu typu reality show "Top Model", gdzie u boku Joanny Krupy, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego ocenia aspirujących modeli i modelki. 

Kasia Sokołowska dosadnie reaguje na okropne komentarze o późnym macierzyństwie. "Słowa ranią"

Kasia Sokołowska: macierzyństwo

Kasia Sokołowska w zeszłym roku zaskoczyła chyba wszystkich, informując, że zostanie mamą. Urodziła w lipcu, a na świecie pojawił się jej synek Ivo Lew.

"Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów - tłumaczyła w Twoim Stylu zalety późnego macierzyństwa Katarzyna.

Ivo Lew od czasu do czasu gości w social mediach mamy i wówczas możemy podziwiać, jak pięknie się rozwija. 

kasiasokolowska_official_384815635_772240484708252_879647911088027663_n.jpg
Kasia Sokołowska z synkiem, fot. Instagram
kasiasokolowska_official_385326111_841264217375831_9139315675284363397_n.jpg
Artur Kozieja, partner Sokołowskiej z synkiem, fot. Instagram

Kasia Sokołowska na okładce magazynu

Kasia Sokołowska pojawiła się na okładce “ELLE”. 50-letnia gwiazda “Top Model” na potrzeby sesji przeszła niemałą metamorfozę. W przedłużonych włosach i na odważnych fotkach wygląda jak zupełnie inna osoba.

"O tym jak bardzo zmieniła się polska moda w ciągu ostatniego ćwierćwiecza najlepiej wie ONA - Kasia Sokołowska. Jako reżyserka pokazów mody od 28 lat uczestniczy w jej tworzeniu. A ten ważny jubileusz celebrujemy wspólnie okładką listopadowego numeru ELLE. W sesji autorstwa fotografki Zuzy Krajewskiej Kasia pokazuje zupełnie nowe oblicze a w wywiadzie z Elą Szawarską opowiada o emocjach, które towarzyszą jej tak w życiu zawodowym jak prywatnym […] - czytamy w zapowiedzi.

Nie dziwi także reakcja internautów na tę odważną sesję. 

  • Jedna z najpiękniejszych okładek ELLE w całej historii polskiej edycji.
  • Cudowna.
  • Niesamowita!
  • Brak słów na te zachwyty. Wspaniała jesteś !

Podoba wam się ta zmiana?

49-letnia Kasia Sokołowska pokazała synka. Internauci nie mogli się pohamować, posypały się komentarze
Kasia Sokołowska
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”
Niedawno 49-letnia Kasia Sokołowska po raz pierwszy została mamą. Teraz gwiazda „Top Model” pochwaliła się uroczymi zdjęciami z nowo narodzonym synkiem. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Internauci nie mogli się powstrzymać od komentarzy. Nie tak dawno temu w mediach zawrzało, kiedy 49-letnia Kasia Sokołowska ogłosiła, że jest w ciąży. Gwiazda „Top Model” i uznana reżyserka pokazów mody nie tylko zdecydowała się na macierzyństwo w późnym wieku, ale także wybrała metodę in vitro. Nie da się jednak ukryć, że nosząc pod sercem dziecko jurorka wprost rozkwitła. 18 lipca 2022 roku na świat przyszedł upragniony Iwo Lew. Świeżo upieczona mama nie posiadała się z radości, jednak na prezentację malucha musieliśmy nieco zaczekać. Teraz kolejne fotografie coraz śmielej zaglądają na Instagram.
Czytaj dalej
Kasia Sokołowska mogła nigdy nie zostać mamą. Na wizji opowiedziała swoją historię
Kasia Sokołowska
Kadr z programu "Dzień Dobry TVN Extra", prod. TVN
Kasia Sokołowska w tym roku po raz pierwszy została mamą, na co czekała latami. W osobistym wywiadzie z Małgorzatą Rozenek wyznała obawy, które towarzyszyły jej podczas prób zajścia w ciążę. Zdarzały się jej momenty odzierające z nadziei.Gwiazda TVN po raz pierwszy poczuła smak macierzyństwa w wieku 49 lat i nie ukrywa, że w spełnieniu marzenia pomogła jej metoda in vitro. Ze zwolenniczką tego sposobu leczenia bezpłodności porozmawiała w "Dzień Dobry TVN Extra" na temat przebytej drogi.
Czytaj dalej