Dominika Tajner Żródło: instagram.com/@dominika_tajner

Dominika Tajner pierwszy raz o nowym partnerze. Przyznała, że jest starszy i nie mieszka w Polsce

24 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Dominika Tajner uchyliła rąbka tajemnicy. W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyjawiła więcej szczegółów dotyczących jej obecnego życiowego partnera. Przyznała, że mężczyzna mieszka na Cyprze, a codzienną rozmowę umożliwia im technologiczny postęp.

  • Dominika Tajner wyjawiła więcej szczegółów na temat ukochanego
  • Celebrytka układa sobie życie u boku mężczyzny mieszkającego za granicą
  • Obecnie ich spotkania odbywają się głównie w formie online
  • Mimo rozwodu z Michałem Wiśniewskim wciąż utrzymuje z ex-mężem dobry kontakt

Po tym, jak małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego rozpadło się głośno w 2019 roku, ex-małżonkowie szybko podążyli własnymi ścieżkami. Podczas gdy wokalista “Ich Troje” doczekał się kolejnej małżonki i piątego dziecka, córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego ułożyła sobie życie u boku tajemniczego mężczyzny mieszkającego za granicą.

Dominika Tajner odnalazła szczęście w miłości? “Bardzo jest dla mnie dobry”

Plotki dotyczące nowego związku Dominiki Tajner pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Wszystkiemu winna była zmiana statusu jej związku na Facebooku. Od tamtej pory fani wprost nie mogli się doczekać, by celebrytka zapoznała ich z postacią ukochanego.

Jak się okazuje, obserwatorom mediów społecznościowych Dominiki Tajner przyszło trochę poczekać na wieści. Ostatecznie pojawiły się jednak na łamach portalu Jastrząb Post, któremu celebrytka zgodziła się udzielić wywiadu. Wyjawiła, że na towarzysza życia wybrała nieco starszego od siebie mężczyznę.

- Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce - mówiła Dominika Tajner.

Michał Wiśniewski wyjawił, że przed laty pracował przy filmach dla dorosłych. Michał Wiśniewski wyjawił, że przed laty pracował przy filmach dla dorosłych. "Przetłumaczyłem blisko 400 filmów"Czytaj dalej

Na drodze do wzajemnego dotrzymywania sobie towarzystwa w przypadku tego związku stoi znaczna dzieląca partnerów odległość. Tajemniczy wybranek Dominiki Tajner obecnie mieszka bowiem na Cyprze. Celebrytka planuje wybrać się do niego w odwiedziny. Z powodu nieprzewidzianego dalszego rozwoju pandemii COVID-19 jej wycieczka do ukochanego pozostaje jednak nieokreślona w czasie.

- Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście COVID nas puści- zapowiada Dominika Tajner.

Na ten moment to właściwie wszystkie informacje, jakimi Dominika Tajner zgodziła się podzielić z fanami na temat jej wybranka. Pozostaje niejasne, czy mężczyzna pochodzi z Cypru, czy pomieszkuje tam akurat w ostatnim czasie. Sama Dominika Tajner wyraża jednak nadzieję na to, że mieszkaniec malowniczej wyspy okaże się dla niej miłością życia.

Dominika Tajner o byłym mężu. “Mamy duży dystans do tego, co się dzieje”

Mimo hucznego rozejścia w atmosferze medialnego zamieszania, jakie towarzyszyło Dominice Tajner i Michałowi Wiśniewskiemu, wiele wskazuje na to, że byli małżonkowie potrafią się dogadać. Choć za nimi nieudane małżeństwo, jak przyznaje celebrytka, z reguły wciąż potrafią wspólnie śmiać się z tych samych rzeczy.

- My się dosyć często gdzieś spotykamy. Nie nazwałabym tego jakąś wielką przyjaźnią. Bardzo się szanujemy i kolegujemy. Dobrze, że tak jest, że możemy się pośmiać na evencie i jednak mamy duży dystans do tego, co się dzieje - relacjonowała Dominika Tajner.

Przypomnijmy, że obecnie Michał Wiśniewski znalazł szczęście w miłości u boku Poli, która, podobnie jak partner Dominiki Tajner, woli trzymać się na medialnym uboczu. Niedawno wokalista “Ich Troje” powitał na świecie piątego potomka - syna Falco. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie doczekali się wspólnych pociech.

DT 1

Źródło: instagram.com/@dominika_tajner

MW 1

Źródło: instagram.com/@m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Kozaczek, WP, o2.pl

Następny artykuł