Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Gardias poinformowała o rozstaniu z partnerem. "Chcę skupić się na córce"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.03.2022 18:43

Dorota Gardias poinformowała o rozstaniu z partnerem. "Chcę skupić się na córce"

Dorota Gardias (EA)
fot. Piotr Molecki / East News

Dorota Gardias dołącza do listy gwiazd, które ostatnio zakończyły dotychczasowe związki. Dziennikarka TVN oficjalnie potwierdziła rozstanie z Dariuszem Pachutem. Jakie plany ma obecnie gwiazda?

Gardias miała do tej pory trzech partnerów. Jej pierwszym mężem był pilot śmigłowców Konrad Skóra. Para rozstała się w 2011 roku. Jakiś czas później dziennikarka związała się z producentem Piotrem Bukowieckim - owocem tej relacji jest córka Hanna, urodzona w 2013 roku.

Dorota Gardias rozstała się z Dariuszem Pachutem

Jeszcze na początku 2022 roku gwiazda TVN publikowała w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia z ukochanym. Wcześniej oboje utrzymywali ich relację w sekrecie. Dziennikarka była też bardzo oszczędna w wywiadach, kiedy mówiła o swoim związku.

W końcu tajemnica się wydała, a partnerem Gardias okazał się Dariusz Pachut, ratownik medyczny, pasjonujący się sportami ekstremalnymi. "Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie" pisała o ukochanym dziennikarka.

Niestety – okazuje się, że para nie jest już razem. Prezenterka TVN potwierdziła to oficjalnie w rozmowie z gazetą "Party":

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany – wyznała szczerze Gardias.

Wiadomo, że podczas rozstania z Piotrem Bukowieckim w 2015 roku dziennikarka dbała o to, by jej relacja z ojcem małej Hani była oparta na szacunku i współpracy. Mówiła wtedy w rozmowie z "Twoim Imperium": "To, że mój związek się skończył, nie oznacza, że nią jestem. Wychowuję Hanię z Piotrem. Jestem z nim w stałym kontakcie telefonicznym. Dzielimy się obowiązkami".

Dorota Gardias po rozstaniu: "Teraz muszę skupić się na mojej córce"

Nie wiadomo jeszcze, jakie są powody oraz szczegóły rozstania Gardias i Pachuta. Wiadomo natomiast, że córeczka dziennikarki, choć jeszcze mała, już zdążyła zainteresować się dzięki niemu wyprawami po górach. Teraz prezenterka planuje skupić się na dziecku i jego potrzebach.

Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla – tłumaczy gwiazda w wywiadzie.

Warto dodać, że ostatnie miesiące nie były łatwe dla dziennikarki. W drugiej połowie 2021 roku poinformowała, że lekarze wykryli u niej nowotwór piersi. Operacja, jaką przeszła Gardias, udała się, a guz okazał się niezłośliwy, ale badania i rehabilitacja były trudne.

Należy mieć nadzieję, że nowy początek, przed jakim stanęła Gardias, otworzy przed nią nowe możliwości i szanse na szczęście.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Party, Twoje Imperium, Plejada

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Przerażająca relacja syna Beaty Tadli z Ukrainy, cudem uszedł z życiem. "Uciekliśmy do rowu"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]