Edyta Górniak Żródło: East News

Edyta Górniak założyła kanał na YouTube. Planuje udzielać tam porad w kwestii życia

28 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Edyta Górniak ostatnio bardzo często udziela się w mediach społecznościowych i dzieli się ze swoimi fanami różnymi przemyśleniami dotyczącymi świadomego życia. Tym razem piosenkarka wpadła na pomysł, by założyć kanał na Youtube, na którym mogłaby opowiadać widzom, jak udało jej się osiągnąć szczęście.

  • Edyta Górniak założyła kanał na Youtube.
  • Akademia Przebudzenia będzie inspirować ludzi do zmian na lepsze, a przede wszystkim do wiary we własny potencjał.
  • Wokalistka zdobywa coraz większą rzeszę odbiorców.

Edyta Górniak jakiś czas temu podzieliła się ze swoimi fanami przemyśleniami na temat pandemii COVID-19. Artystka m.in. podważyła sens noszenia maseczek. Wokalistka najwyraźniej ceni sobie kontakt z obserwatorami i chce przekazywać im swoje opinie. Teraz postanowiła założyć kanał na Youtube, na którym będziemy mogli posłuchać jej rad odnośnie osiągania życiowej satysfakcji.

Edyta Górniak założyła kanał na Youtube

- Utworzyłam kanał na YouTube, który pozwoli Nam wspólnie usystematyzować zagadnienia, które podejmowałam w rozmowach z Wami lub w przesłaniach [...] - rozpoczęła wpis na Facebooku.

Kanał piosenkarki nosi nazwę Akademia Przebudzenia. Celem artystki jest pobudzenie ludzi do pełnego wykorzystywania swojego potencjału i zwiększenia wiary w swoje możliwości.

Jak określiła to Edyta, jej kanał to nieskończona skarbnica tajemnic, wiedzy i umiejętności.

Dariusz Siatkowski z Dariusz Siatkowski z "Kogla Mogla" nagle zniknął z ekranów. Zmarł w niewyjaśnionych do dziś okolicznościachCzytaj dalej

Jak mówiła Górniak w powitalnym filmiku, chciałaby, by jej słuchacze osiągnęli spokój i wewnętrzną wolność. Gwiazda zamierza podzielić się z nimi wskazówkami, które pomogły jej przetrwać najbardziej traumatyczne doświadczenia.

Edyta podkreśliła, że przemiana wcale nie musi wiązać się z bólem, a może stać się olśnieniem. Zdaniem artystki trzeba tylko w to uwierzyć.

Komentarze internautów

Pod postem na Facebooku, w którym Górniak przedstawiła swój najnowszy projekt, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

- Serce rośnie! Jak może być jeszcze lepiej? Gdyby tylko ludzie przed hejtem, chcieli odrobinę zgłębić wiedzę dla nich abstrakcyjna, i otworzyć się na to... Trzymam za takowych kciuki- napisała jedna z internautek.

Jak się okazuje, fani wokalistki z niecierpliwością czekają na zapowiedziane przez nią filmiki. Wiele osób przekazało jej dużo słów uznania, zwracając uwagę na fakt, że taki krok wymagał od gwiazdy wielkiej odwagi i wrażliwości: Potrafię odzielać ziarna od plew. Dlatego tu trafiłam. Nazwę skojarzyłam też z Pobudką Grzegorza Brauna. Fajnie, że przynajmniej w internecie istnieją ludzie wrażliwsi i logiczni. Takich pozdrawiam!

Jak sądzicie? Czy Akademia Przebudzenia będzie nowym hitem Youtube'a?

Zobacz post:

Mieszkamy w bibliotece. To nieskończona skarbnica tajemnic, wiedzy i umiejętności.  Utworzyłam kanał na YouTube,...

Opublikowany przez Edyta Górniak Sobota, 24 kwietnia 2021

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Pomponik.pl, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł