Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Elżbieta Romanowska poprowadzi nowy program. "Beznadziejnie"
Alicja Czepli
Alicja Czepli 14.09.2021 02:00

Elżbieta Romanowska poprowadzi nowy program. "Beznadziejnie"

Elżbieta Romanowska
Pawel Wodzynski/East News

Elżbieta Romanowska podzieliła się na swoim Instagramie radosną informacją, już wkrótce będziemy mogli oglądać ją w nowym programie. Nie wszystkim jednak przypadła ona do gustu.

Elżbieta Romanowska wraca do telewizji z nowym programem, jednak okazuje się, że nie będzie on emitowany w tradycyjny sposób. Nie wszystkim przypadło to do gustu, na dziennikarkę spadło wiele krytycznych komentarzy.

Elżbieta Romanowska poprowadzi nowy program

Elżbieta Romanowska to popularna polska osobowość telewizyjna. Ma za sobą spore doświadczenie w teatrze oraz kinie. Brała także udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", niedawno mogliśmy ją oglądać jako prowadzącą programu rozrywkowego TVP "Anything Goes! Ale jazda".

Już niedługo będziemy mogli oglądać dziennikarkę w zupełnie nowej roli. Wraz z Mariuszem Kałamagą poprowadzą nową wersję uwielbianego programu "Fort Boyard". Powrót tego popularnego programu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, widzowie nie mogą się doczekać kolejnych zmagań gwiazd w rozmaitych zadaniach sprawnościowych.

Elżbieta Romanowska podzieliła się ekscytacją wynikającą z jej nowego zadania w programie. Pochwaliła się nim w zdjęciu na swoim Instagramie, na którym uśmiechnięta pozuje obok swojego współprowadzącego.

- Będziemy dopingować i wspierać naszych uczestników. Będziemy przygotowywać dla nich mrożące krew w żyłach zadania! - podpisała pod zdjęciem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Reakcje internautów na program Elżbiety Romanowskiej

Nowa edycja choć formatem będzie przypominać starą wersję różni się nie tylko nowymi prowadzącymi i uczestnikami. Tym razem program nie będzie dostępny dla każdego na stacji TVP - zamiast tego zapremieruje na platformie VOD Viaplay.

Nie wszystkim przyszło to do gustu - w komentarzach nie brakuje głosów rozczarowanych internautów. Zwrócili oni uwagę na to, że program nie będzie dostępny bez wykupionej specjalnie subskrypcji, pojawiły się głosy, że jest to format przeznaczony wyłącznie dla wybranych. Nie brakuje także opinii widzów, którzy rezygnują z oglądania tegoż programu.

Już w tym tygodniu na platformie Viaplay będziemy mogli oglądać nową edycję "Fort Boyard". Wśród uczestników znaleźli się między innymi Michał Koterski, Sławomir Zapała, Ewelina Lisowska czy Marcelina Zawadzka.

Będziecie oglądać program Elżbiety Romanowskiej?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]