Rolnicy. Podlasie - źrebak Emilii Żródło: Facebook.com/Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie źrebaka na ranczu. Fani gratulują

24 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Emilia Korolczuk z serialu „Rolnicy. Podlasie” pokazała zdjęcie źrebaka, którego nazwała noworodkiem na swoim ranczu. Fani gratulują ciężarnej rolniczce, a ich uwaga skupia się nie tylko na wyglądzie zwierzęcia. „Imię ma super” – czytamy w komentarzach.

  • Emilia Korolczuk zasłynęła dzięki serialowi „Rolnicy. Podlasie”
  • Sołtyska wsi Laszki z niecierpliwością wyczekuje narodzin córki
  • W sobotę na jej ranczu urodził się źrebak
  • Rolniczka opublikowała jego zdjęcie na Facebooku

Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” ma ogromne powody do radości. Jej ranczo właśnie powiększyło się o nowego zwierzaka. Na świat przyszedł źrebak o nietypowym imieniu. Szczęśliwa rolniczka pochwaliła się jego zdjęciem w social mediach.

Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” chwali się nowo narodzonym źrebakiem

Emilia Korolczuk mieszka we wsi Laszki koło Zabłudowa. Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” pełni obowiązki sołtyski i prowadzi ranczo, na którym opiekuje się zwierzętami. Jej gospodarstwo zamieszkują między innymi króliki, kury, pawie, perliczki, krowy i byki oraz konie.

Codzienna opieka nad zwierzętami nie przeszkadza Emilii Korolczuk w aktywnym prowadzeniu kont społecznościowych. Rolniczka relacjonuje swoje życie na Facebooku, a dodatkowo prowadzi kanał w serwisie YouTube. W sobotę pochwaliła się zdjęciem nowo narodzonego źrebaka.

- Dzisiejszy noworodek na Ranczu, córka K'Iskry i Painted By Joy'a– napisała na Facebooku.

Grzegorz Hyży zareagował na wpis byłej żony. W sieci pojawiło się oświadczenie muzykaGrzegorz Hyży zareagował na wpis byłej żony. W sieci pojawiło się oświadczenie muzykaCzytaj dalej

Okazuje się, że szczęśliwa bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” wybrała już imię dla nowego mieszkańca swojego rancza. Postawiła na niecodzienną propozycję – Kiss Me Slowly. Internauci są zachwyceni oryginalnym imieniem oraz wyglądem młodego zwierzaka.

  • Cudny źrebaczek, Gratuluję nowego przychówku, niech się chowa zdrowo
  • Ale piękny. Całusy ogromne dla Was wszystkich
  • Dwie ślicznotki – czytamy w komentarzach

Kiss Me Slowly ❤️ Dzisiejszy noworodek na Ranczu, córka K'Iskry i Painted By Joy'a ????

Opublikowany przez Ranczo Laszki Emilia Korolczuk Sobota, 24 kwietnia 2021

Emilia Korolczuk wkrótce zostanie mamą

Już niedługo w Laszkach pojawi się kolejna nowa mieszkanka. Tym razem będzie to córka Emilii, Laura. Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” czeka na nią wraz z ukochanym Karolem. Para ma za sobą niesamowitą historię.

Przypomnijmy, że Emilia i Karol znają się od dziecka. Choć po ukończeniu szkoły ich drogi się rozeszły, niedawno los skrzyżował je ponownie. Ukochany rolniczki odnalazł ją dzięki serialowi „Rolnicy. Podlasie”.

Emilia Korolczuk długo nie upubliczniała wizerunku swojego narzeczonego. W Niedzielę Wielkanocną postanowiła jednak pochwalić się wspólnym zdjęciem. Oboje wyglądają na nim na bardzo szczęśliwych (więcej TUTAJ).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł