Rolnicy. Podlasie - Emilia Korolczuk pokazała ukochanego Żródło: sreen/youtube.com/Obiektyw Podlaskie24pl

„Rolnicy. Podlasie”: Emilia pokazała ukochanego

6 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Emilia Korolczuk z serialu „Rolnicy. Podlasie” zamieściła w sieci świąteczne zdjęcie, do którego pozuje wraz z ukochanym Karolem. Choć fani długo czekali na ten moment, ich wzrok skupia się nie tylko na mężczyźnie, ale przede wszystkim na urodzie ciężarnej rolniczki. „Wygląda Pani kwitnąco” – czytamy w komentarzach pod fotografią.

  • Emilia Korolczuk zyskała rozpoznawalność dzięki serialowi „Rolnicy. Podlasie”
  • Sołtyska wsi Laszki żyje u boku ukochanego Karola, z którym związała się po latach rozłąki
  • Zakochani spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka – córeczki Laury
  • W Niedzielę Wielkanocną rolniczka po raz pierwszy pokazała fanom, jak wygląda jej partner
  • Internauci nie kryją zachwytu. Szczególną uwagę zwracają na urodę Emilii

„Rolnicy. Podlasie” to serial, który cieszy się coraz większą popularnością. Na brak zainteresowania nie narzekają też jego bohaterowie. Sporą grupę sympatyków zaskarbiła sobie między innymi Emilia Korolczuk. Za pomocą social mediów rolniczka utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami.

Bohaterka „Rolnicy. Podlasie” ma liczne grono sympatyków

Emilia Korolczuk mieszka we wsi Laszki koło Zabłudowa, gdzie pełni obowiązki sołtyski. Dodatkowo prowadzi ranczo, na którym codziennie opiekuje się zwierzętami. W jej gospodarstwie znajdują się między innymi konie, króliki, kury, pawie, perliczki oraz krowy i byki.

Mimo natłoku obowiązków bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” systematycznie prowadzi swoje konto na Facebooku, gdzie śledzi ją już 51 tysięcy internautów. Emilia jest aktywna także w serwisie YouTube – jej kanał ma ponad 45 tysięcy subskrypcji.

Fani najpopularniejszej rolniczki w Polsce chętnie obserwują jej pracę w gospodarstwie oraz dowiadują się, co słychać w jej życiu prywatnym. Od kilku miesięcy wspierają Emilię w oczekiwaniu na narodziny wymarzonej córeczki. Mała Laura ma przyjść na świat już na początku czerwca tego roku.

Krzysztof Krawczyk miał nie tylko syna. Opiekował się też trzema adoptowanymi córkamiKrzysztof Krawczyk miał nie tylko syna. Opiekował się też trzema adoptowanymi córkamiCzytaj dalej

Emilia Korolczuk na zdjęciu z partnerem

Sympatyczna sołtyska wsi Laszki jest w zaawansowanej ciąży. Mała Laura, której narodziny zbliżają się wielkimi krokami, jest owocem związku Emilii z jej ukochanym Karolem. Historia miłości tych dwojga jest zawiła, lecz niezwykle romantyczna. Minęło jednak wiele lat, zanim zakończyła się happy endem.

Emilia i Karol znają się od dziecka, jednak ich miłość musiała być cierpliwa. Jak zdradziła rolniczka w jednej z rozmów dla Super Expressu, po ukończeniu szkoły jej ukochany wyjechał do pracy, a ich drogi się rozeszły. Mężczyzna znalazła ją dopiero niedawno – dzięki serialowi „Rolnicy. Podlasie”.

Choć związek i ciąża Emilii nigdy nie były owiane tajemnicą, bohaterka popularnego serialu długo ukrywała tożsamość swojego ukochanego. W Niedzielę Wielkanocną zaspokoiła jednak ciekawość fanów. Opublikowała w sieci zdjęcie, na którym towarzyszy jej uśmiechnięty Karol. Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych.

- Ranczo cały czas się powiększa. Wesołych świąt – napisała Emilia.

Fani Emilii są zachwyceni

Świąteczne zdjęcie Emilii Korolczuk wywołało zachwyt wśród jej sympatyków. Na ten moment fotografia cieszy się 15 tysiącami reakcji i prawie 2 tysiącami komentarzy. Sympatycy zwracają uwagę nie tylko na przystojnego partnera rolniczki, ale także na jej olśniewającą urodę.

- Kwitnąco pani wygląda, oj jak odziedziczy urodę po pani, to tata będzie córci pilnował – pisze jedna z internautek.

- Wygląda Pani kwitnąco. Wesołych Świąt Wielkanocnych – dodaje kolejna.

Ranczo cały czas się powiększa ????❤️❤️ Wesołych Świąt!

Opublikowany przez Ranczo Laszki Emilia Korolczuk Niedziela, 4 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Super Express

Następny artykuł