Krzysztof Krawczyk i Marian Lichtman Żródło: East News

Poruszające słowa Lichtmana o Krzysztofie Krawczyku. Wyjawił, jaki był prywatnie

24 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Marian Lichtman był jednym z najbliższych przyjaciół Krzysztofa Krawczyka. Obaj byli członkami zespołu "Trubadurzy". W jednym z wywiadów Lichtman opowiedział o tym, jaki był Krawczyk. Prawda może być dla niektórych zaskakująca.

  • Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk byli członkami zespołu Trubadurzy.
  • Lichtman wyznał, że Krzysztof miał bardzo specyficzne podejście do pieniędzy.
  • Okazuje się, że dla Krawczyka pieniądze nie miały większego znaczenia.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Jego odejście, mimo iż w ostatnim czasie chorował, było dla wszystkich zaskakujące. Jego najbliżsi, przyjaciele i fani wciąż nie mogą pogodzić się z tak ogromną stratą. Wiele osób wspomina dziś zmarłego muzyka. W rozmowie z Jastrząb Post swoimi refleksjami na jego temat podzielił się Marian Lichtman.

Marian Lichtman wspomina Krzysztofa Krawczyka

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk byli członkami zespołu Trubadurzy.To głównie dzięki temu zostali bliskimi przyjaciółmi. Jak powiedział Lichtman, Krawczyk miał wielkie serce.

Muzyk wyznał, że Krzysztof miał bardzo specyficzne podejście do pieniędzy. Tak naprawdę nie miały one dla niego żadnego znaczenia. Najważniejsze dla zmarłego było szczęście i dobro jego najbliższych.

Jak to określił Lichtman, rzeczy materialne nie robiły na Krawczyku większego wrażenia. Artysta potrafił wydać w jeden dzień to, co zarobił w ciągu kilku dni. Dlaczego?

Hanna Lis odpowiedziała na wulgarny komentarz internauty, reakcja zaskakujeHanna Lis odpowiedziała na wulgarny komentarz internauty, reakcja zaskakujeCzytaj dalej

- [...] Komuś coś postawił, zaprosił na obiad. Szpanował. Milioner jednego dnia. Ale on taką miał naturę - powiedział w wywiadzie perkusista Trubadurów.

Według Lichtmana Krawczyk uważał, że pieniądze są za bardzo przeceniane w dzisiejszych czasach. To przez nie ludzie się kłócą, wybuchają konflikty i inne problemy. Chociaż, jak otrzymywał, dzięki nim można też pięknie i godnie żyć.

To był człowiek dusza

Lichtman przywołał historię, która również może wiele tłumaczyć jeśli chodzi o niebywały stosunek zmarłego gwiazdora do pieniędzy. Okazuje się, że Krawczyk starał się wszystkim pomagać, również tym, których niekoniecznie znał.

Perkusista opowiedział o sytuacji, która miała miejsce w Łodzi, gdy obaj panowie zmierzali właśnie na obiad. Jak podkreślił Lichtman, to Krzysztof zawsze pierwszy go zapraszał.

Za każdym razem kiedy szli w kierunku jednej z restauracji, bardzo często zdarzało się, że ktoś prosił Krawczyka o pieniądze. Jak stwierdził pan Marian: Ktoś go prosił o 5 zł, a on dawał 50.

W ten sposób Krawczyk niekiedy sam zostawał bez grosza. Oczywiście na chwilę. To był człowiek dusza - podsumował Lichtman.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł