Janusz Chabior Żródło: instagram.com/januszchabior

Janusz Chabior jest po operacji. Opublikował zdjęcie z chirurgiem specjalizującym się m.in. w zabiegach żylaków

24 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Janusz Chabior jest znany z wielu kultowych ról w serialach i filmach. Jak się okazuje, aktor właśnie przeszedł operację. Jak się czuje? Znamy szczegóły.

  • Janusz Chabior jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich aktorów. Zagrał m.in. w PitBullu, Świadku koronnym, czy Ślepnąc od świateł.
  • Okazuje się, że aktor trafił do szpitala. Przeszedł operację.
  • Jak poinformował w mediach społecznościowych, powoli dochodzi do zdrowia.

Janusz Chabior jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich aktorów. Zagrał m.in. w PitBullu,Świadku koronnym, czy Ślepnąc od świateł. Ostatnio aktor opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, z którego wynika, że trafił do szpitala.

Janusz Chabior trafił do szpitala

Na Instagramie gwiazdora pojawił się wpis, który sugeruje, że właśnie przeszedł on operację. Na zamieszczonej fotografii widać, jak aktor leży w szpitalnym łóżku, a obok niego znajduje się lekarz. W opisie zdjęcia Chabior złożył mu podziękowania.

- Panie doktorze Maćku dziękuję. Dziękuję całej ekipie @arsmedis - czytamy.

Okazuje się, że artysta był pod opieką chirurga Macieja Garbienia, który jest specjalistą m.in. w zabiegach żylaków kończyn dolnych i operacjach przepuklin pachwinowych. Jak można się domyślać, to, któraś z tych dolegliwości najprawdopodobniej dotknęła aktora.

Doda poinformowała o wygranej w sądzie. Proces dotyczył operacji plastycznychDoda poinformowała o wygranej w sądzie. Proces dotyczył operacji plastycznychCzytaj dalej

Na szczęście, jak dowiadujemy się z pozostałej części wpisu, Janusz Chabior czuje się lepiej. Na samym zdjęciu widać, że jest radosny.

- To co się zepsuło naprawione. Wracam do gry- napisał.

Żona Janusza Chabiora

Mimo chwilowego kryzysu zdrowotnego aktor z pewnością nie może narzekać na powodzenie w życiu zawodowym oraz udane życie prywatne. Przypomnijmy, że w 2019 roku Chabior zaręczył się.

Jego wybranką okazała się Agata Wątróbska, która jest związana z Teatrem Dramatycznym. Para zaręczyła się na Sycylii, o czym poinformował Janusz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zakochani pobrali się 20 czerwca 2020 roku, a już od kilku tygodni możemy śledzić ich zmagania w programiePower Couple. Janusz Chabior od lat cieszy się dużą popularnością, a jako aktor zdobywa zwykle najlepsze recenzje.

Życzymy panu Januszowi jak najszybszego powrotu do zdrowia i z niecierpliwością czekamy na kolejne produkcje z jego udziałem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Fakt, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł