Swiatgwiazd.pl
Ewa Krawczyk

fot. kadr wywiadu Ewy Krawczyk dla TVP

Ewa Krawczyk przerwała ciszę. Wskazała konkretne osoby, na nich zawiodła się najbardziej

21 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Kilka dni temu za sprawą rozszerzonej biografii „Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino” światło dzienne ujrzało kilka szczegółów z życia piosenkarza i jego żony. Ewa Krawczyk zarzuca w niej członkom zespołu Trubadurzy brak zainteresowania stanem zdrowia jej męża. Wyjątkiem był tylko jeden z nich.

  • Ewa Krawczyk wypowiedziała się na temat zespołu Trubadurzy

  • Jej zdaniem większość członków bandu jej małżonka nie interesowała się jego stanem zdrowia

  • Opowiedziała o sytuacjach, w których Krzysztof Krawczyk upadał

Zmarły cztery miesiące temu piosenkarz występował w Trubadurach przez dziesięć lat, koncertując w licznych miejscach kraju i nie tylko. Okazuje się, że nie zawsze mógł liczyć na kolegów z zespołu.

Ewa Krawczyk zawiodła się na Trubadurach

We wspomnianej biografii małżonka Krzysztofa Krawczyka wypowiedziała się o wielu elementach z ich wspólnego życia. Niedawno dowiedzieliśmy się, że popularny piosenkarz, którego większość Polaków doskonale kojarzyła chorował na Parkinsona, o czym nigdy wcześniej nie wspominał.

Jednak na tym nie koniec zaskakujących informacji o artyście. Ewa Krawczyk przyznała, że zarówno ona, jak i jej mąż mogli liczyć na swoich przyjaciół w trudnych sytuacjach. Opowiedziała, jak sprawy się miały, kiedy z uwagi na swoją chorobę Krzysztof Krawczyk upadał, a ona nie dawała sobie rady, by samej go podnieść.

- Nigdy nie dałam rady go podnieść, jak się przewrócił, więc przyjaciele domu szybko jechali i razem przenosiliśmy go do łóżka. Ja, czekając na pomoc, podkładałam mu poduszki, przykrywałam i byłam obok przez cały czas. Kiedyś jak spadł z łóżka, to Robert, asystent i kierowca Krzysia, jechał do nas 30 min, bo nikogo nie było pod ręką - opowiadała Ewa Krawczyk w biografii pt. „Krzysztof Krawczyk. Życie ja wino”.

Barbara Kurdej Szatan z mężem - ea

Przykre wieści o Basi Kurdej-Szatan i jej mężu. Media donoszą o kryzysie małżeńskim

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Małżonka piosenkarza przyznała, że członkowie zespołu Trubadurzy, z którymi przez dziesięć lat koncertował Krzysztof Krawczyk nie powinni nazywać się jego przyjaciółmi. Za wyjątek podała Ryszarda Poznakowskiego, który chciał dla nich dobrze. O pozostałych wypowiedziała się bardzo krytycznie i dodała, że planuje wydać książkę, w której wszystko dokładnie opisze.

- Opowiem, kto naprawdę się sprawdził w naszym życiu jako przyjaciel. Na pewno nie byli to Trubadurzy. Żaden z nich. Może tym, który najbardziej się interesował, był Ryszard Poznakowski, bo on chciał dla nas dobrze. To szczery i dobry człowiek. Do dziś służy mi radą i pomocą. Dziękuję, Rysiu! To on po Andrzeju jako drugi dostał ode mnie telefon po śmierci Krzysia - opowiada Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk chorował na Parkinsona

Z biografii Krzysztofa Krawczyka mogliśmy się dowiedzieć, że artysta chorował na Parkinsona. To bez wątpienia bardzo zaskakująca informacja, gdyż sam piosenkarz, a także jego żona nigdy o niej nie wspominali. Ewa Krawczyk mówiła, że mieli sposoby, aby ukryć chorobę jej małżonka.

Np. kiedy w miejscach publicznych zaczynała mu się trząść głowa, ona podchodziła do niego, udając, że poprawia mu szalik lub apaszkę. Co ciekawe, wszystko zaczęło się już dwadzieścia lat temu. Mimo uwag kierowanych przez Ewę Krawczyk w stronę lekarzy, żaden z nich miał na nie nie reagować.

„Super Express” dowiedział się, że choroba piosenkarza zdecydowanie się pogorszyła po operacji biodra, na którą się zdecydował.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.pl, se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >