Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk

TRICOLORS/East News

Poczta Polska uczci pamięć o Krzysztofie Krawczyku. Jego twarz pojawi się na znaczkach

11 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk odszedł nagle na początku kwietnia tego roku. Chociaż czas mija nieubłaganie, jego śmierci wciąż budzi ogromne emocje. Fani, krewni i przyjaciele nieustannie wspominają go nie tylko jako wspaniałego artystę, ale przede wszystkim, jako nietuzinkowego człowieka. Niebawem Poczta Polska uczci pamięć o nim w wyjątkowy sposób.

  • Śmierć Krzysztofa Krawczyka

  • Poczta Polska uczci pamięć o muzyku

  • Nieliczni skorzystają

Przez lata cieszył się niesłabnącą popularnością, zdobiąc polską scenę. Nikt nie przypuszczał, że pożegnamy go tak szybko, a co gorsza, w takich okolicznościach.

Odszedł zbyt wcześnie

Przypomnijmy, że ostatnie tygodnie swojego życia Krawczyk razem z żoną spędził w zaciszu własnego domu, próbując ochronić się przed zarażeniem koronawirusem. Niestety, bezskutecznie. Krótko po przyjęciu szczepionki muzyk trafił do szpitala, gdzie potwierdzono u niego COVID-19.

Wszystko wskazywało jednak na to, że przeszedł zarażenie dość łagodnie, bowiem dwa dni przed Wielkanocą wrócił do domu. (Więcej tutaj) Najgorsze nadeszło dopiero w Poniedziałek Wielkanocny. Muzyk nagle źle się poczuł i ponownie trafił do szpitala. Nigdy jednak z niego nie wyszedł.

Antek Królikowski

Wyszedł na jaw powód szybkiego ślubu Królikowskiego i Opozdy. Wzruszające słowa aktora

CZYTAJ DALEJ

Wieść o śmierci prawdziwej legendy zelektryzowała polski show-biznes. Chociaż od tego tragicznego dnia minęło już kilka miesięcy, fani i najbliżsi wciąż nie potrafią się z tym pogodzić.

Na cześć Krawczyka zagrano m.in. specjalny koncert, w którym udział wzięły największe sławy. Już niebawem ukaże się kolejny hołd dla zmarłego muzyka.

Poczta Polska uczci pamięć po Krzysztofie Krawczyku

Jak podaje Pomponik, Poczta Polska przygotowała coś specjalnego ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Już niebawem pojawią się bowiem... znaczki pocztowe z wizerunkiem zmarłego gwiazdora!

Będzie to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, ale nie wszyscy będą mogli wejść w ich posiadanie posiadanie, bowiem ilość ma być ograniczona. Jednocześnie znaczki z wizerunkiem Krawczyka mają otworzyć nową serię "Gwiazdy Polskiej Muzyki".

- Teraz: premiera oficjalna książki "Życie jak wino", potem premiera znaczka Poczty Polskiej z wizerunkiem Krzysztofa, otwierający serię Gwiazdy Polskiej Muzyki, wraz z atrakcjami filatelistycznymi: koperta, datownik oraz folder wraz z płytą. Pytajcie w Urzędach Pocztowych - przekazał w rozmowie z Faktem Andrzej Kosmala.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >