Krzysztof Krawczyk pokonał koronawirusa Żródło: TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk pokonał koronawirusa. Jest komentarz muzyka

3 Kwiecień 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Blisko trzy tygodnie temu Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Gwiazdor zwrócił się do sympatyków z prośbą o modlitwę i spokój, podkreślając, że nie zamierza komentować swojego stanu zdrowia. Dopiero teraz muzyk zdecydował się przerwać milczenie, przekazując, że udało mu się pokonać chorobę.

  • Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa
  • Stan zdrowia muzyka wymagał hospitalizacji
  • Gwiazdor po trzech tygodniach pokonał COVID-19

Chociaż od kilku miesięcy Krzysztof Krawczyk starał się dbać o swoje zdrowie i razem z żoną unikali kontaktów z innymi ludźmi, muzykowi nie udało się uniknąć zakażenia koronawirusem. Małżeństwo zaszyło się w swoim domu, do którego nie przyjmowało gości, ale mimo to u 74-letniego gwiazdora, który jest w pierwszej grupie ryzyka, potwierdzono chorobę.

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala

W drugiej połowie marca do mediów przedostała się wyjątkowo niepokojąca wiadomość o nagłej hospitalizacji muzyka. Jak się później okazało, powodem jest koronawirus.

Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę - przekazał za pośrednictwem Facebooka sam Krzysztof Krawczyk.

Robert Makłowicz opowiedział o swoim ślubieRobert Makłowicz opowiedział o swoim ślubieCzytaj dalej

Muzyk podkreślił wówczas, że nie chce szumu wokół swojej osoby i poprosił, by nie nękano jego najbliższych pytaniami o rozwój sytuacji. Sporadycznie głos w tej sprawie zabierał menadżer muzyka, informując, że ten łagodnie przechodzi zakażenie.

Na komentarz zdecydowała się również żona Krawczyka, dzieląc się smutnym wyznaniem, że ciężko znosi rozłąkę z mężem, którego nie może nawet odwiedzić w szpitalu.

Jak poczuję się lepiej, zaraz się odezwę! […] Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą! - pisał muzyk.

Muzyk przekazał niesamowitą wiadomość, pokonał koronawirusa

Krótko przed wielkanocnym weekendem fani zamartwiali się zdrowiem Krawczyka i tym, że spędzi on święta w samotności na szpitalnym oddziale. Niespodziewanie kolorową prasę obiegła wspaniała wiadomość, którą zresztą podzielił się sam zainteresowany.

W rozmowie z Super Expressem przekazał, że udało mu się pokonać koronawirusa, a wielkanocne śniadanie będzie mógł zjeść w towarzystwie ukochanej żony.

Wychodzę ze szpitala. Dziękuję fanom za wsparcie. Żona czytała mi przez telefon wszystkie komentarze i życzenia. Wracam do zdrowia. Nie martwcie się o mnie, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Bóg działa rękoma ludzi. Dziękuję Bogu, że żyję - mówił dla Super Expressu.

Głos zabrała również pani Ewa, ukochana muzyka, która w końcu może odetchnąć z ulgą.

Jestem bardzo szczęśliwa, że Krzysztof wraca do domu w dobrej formie. Nie mogłam dłużej znieść tej samotności, zawsze byliśmy razem. To pierwszy raz, kiedy nie widziałam męża tak długo. Za każdym razem, kiedy bywał w szpitalu dzięki uprzejmości personelu medycznego przysypiałam przy nim na kozetce - przyznała żona Krzysztofa Krawczyka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, TVP Info

Następny artykuł