Swiatgwiazd.pl
Artur Barciś zaszczepił się na COVID-19

TRICOLORS/East News

Artur Barciś przyjął szczepionkę na koronawirusa

2 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Artur Barciś dołączył do grona Polaków zaszczepionych przeciwko COVID-19. Aktor przyjął medykament we wsi położonej 140 km od Warszawy. Odległość nie stanowiła dla niego żadnego problemu. Gwiazdor "Rancza" nie krył radości z wydarzenia,

  • Artur Barciś zaszczepił się przeciw COVID-19

  • Aktor przyjął szczepionkę we wsi Żelazna Rządowa w gminie Jednorożec

  • 64-latek długo czekał na ten moment, dlatego od razu zrelacjonował go na Facebooku

Czwartek 1 kwietnia był wyjątkowym dniem dla Artura Barcisia, który wreszcie mógł otrzymać szczepionkę zapobiegającą zakażeniu koronawirusem. Niedługo przed przyjęciem pierwszej dawki aktor zderzył się z kilkoma trudnościami. Ostatecznie wszystko przebiegło pomyślnie.

Zachwycony Artur Barciś chwali się szczepieniem

Jak informuje Plejada, początkowo Artur Barciś miał zostać zaszczepiony w zupełnie innym miejscu. Po kilku zmianach okazało się jednak, że aby otrzymać szczepionkę przeciw COVID-19, aktor musi udać się do wsi Żelazna Rządowa w gminie Jednorożec. Miejscowość jest oddalona o 140 kilometrów od Warszawy.

Odległość nie stanowiła dla Artura Barcisia żadnego problemu. Aktor wsiadł w samochód i niedługo później ochoczo stawił się we wskazanym punkcie szczepień. Tam przywitały go władze Żelaznej Rządowej, a także lokalne Koło Gospodyń Wiejskich. Barciś był zachwycony tym powitaniem.

Radość u aktora wywołało także samo szczepienie, po którym – jak sam przyznał – czuje się wyśmienicie. Długo wyczekiwanym wydarzeniem gwiazdor „Rancza” pochwalił się w mediach społecznościowych.

- Ale było cudnie. A najbarciś z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich. Takich prezentów naprawdę się nie spodziewałem. Bardzo dziękuję, na Święta jak znalazł. Szczepienie też poszło bezboleśnie :) Jeszcze raz dziękuję – napisał na Facebooku.

Ale było cudnie :) A najbarciś z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich. Takich prezentów naprawdę się nie spodziewałem....

Opublikowany przez Artura Barcisia Czwartek, 1 kwietnia 2021

Przypomnijmy, że Artur Barciś przeszedł już zakażenie koronawirusem. Aktor zachorował w listopadzie, o czym poinformował za pomocą krótkiego nagrania opublikowanego w serwisie YouTube. Internauci mogli zobaczyć, jak ostatkami sił recytuje on autorski wiersz dotyczący choroby.

Gwiazdy szczepią się przeciw COVID-19

Artur Barciś jest kolejnym polskim artystą, który przyjął szczepionkę przeciw zakażeniu koronawirusem. Pierwsze gwiazdy zrobiły to poza kolejnością. Przypomnijmy, że jeszcze w grudniu ubiegłego roku medykament otrzymali między innymi: Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski oraz Krzysztof Materna.

To właśnie im szpilę wbiła niedawno Maryla Rodowicz, która podobnie jak Artur Barciś nie załapała się na szczepienie w Warszawie. Królowa polskiej estrady musiała jechać aż 400 kilometrów, by dotrzeć do punktu medycznego w Wałbrzychu. Przyjęciem pierwszej dawki pochwaliła się na Instagramie.

- Szczepienie w starej kopalni Wałbrzych. Grzecznie poczekałam na kolejkę – napisała (więcej TUTAJ).

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Plejada, Telemagazyn

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >