Dagmara Kaźmierska przekazała cudowną nowinę Żródło: fot. instagram.com/queen_of_life_77/?hl=pl

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się niezwykłym osiągnięciem syna „Miałam nie mówić, ale musiałam"

1 Kwiecień 2021 Adrianna BoryńAdrianna Boryń

Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim oficjalnym profilu niezwykłą informację związaną ze swoim synem Conanem. Z najnowszego wpisu królowej życia wynika, że jej syn właśnie podpisał intratny kontrakt. -Wczoraj z Eon Productions podpisaliśmy kontrakt - przekonuje Kaźmierska. Fani jednak nie dali się oszukać, od razu wyczuli, że to żart. W końcu dziś mamy Prima Aprilis.

Dagmara Kaźmierska jest znana ze swojego nietuzinkowego poczucia humoru, zatem nie mogła odmówić sobie niewinnego żartu z okazji 1 kwietnia. Na profilu królowej życia pojawiła się informacja, że jej syn Conan podpisał kontrakt z Eon Productions i zagra Bonda w najnowszej produkcji. Nie wszyscy fani od razu zorientowali się, że to żart. Wiele osób złożyło szczere gratulacje.

Dagmara Kaźmierską ogłosiła wspaniałą nowinę

Dagmara Kaźmierska na swoim oficjalnym profilu przekazała wiadomość, że jej syn Conan weźmie udział w najnowszym filmie Bonda. Informacja wywołała wielkie poruszenie, gwiazda bowiem zapewniała, że Conan wczoraj podpisał kontrakt z Eon Productions - brytyjską wytwórnią filmową.

Co więcej, Dagmara Kaźmierska zdradziła, że i ona będzie miała swoje pięć minut w produkcji, jednak nie chciała ujawniać nic więcej, twierdząc, że na ten moment jest to wielka tajemnica.

-No, Synu musiałam się pochwalić. Otóż ,Kochani. Kto zagra Bonda w najnowszej produkcji ? Mój syn! Wczoraj z Eon Productions podpisaliśmy kontrakt. Oczywiście swoje 5 minut też tam będę miała jako... Ale to już tajemnica. Możecie zgadywać. Miałam nie mówić, ale musiałam! - napisała na swoim profilu królowa życia.

Filip Chajzer żegna się z „Dzień Dobry TVNFilip Chajzer żegna się z „Dzień Dobry TVN"? Poinformował, że rusza w rejsCzytaj dalej

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka wpis uczestniczki produkcji TTV wygląda bardzo wiarygodnie. Wiele osób gratulowało zarówno jej, jak i Conanowi. Równie liczne grono jednak stwierdziło bez namysłu, że jest to żart z okazji Prima Aprilis.

- A chwalone było, że będzie studiował medycynę to już plany się zmieniły czy od razu urlop dziekański zanim zdążył zacząć - napisała internautka.

- Super 2 kwietnia zagra kto inny - skomentowała kolejna.

Dagmara Kaźmierska dzieci

Dagmara Kaźmierska jest szczęśliwą mamą i ma jednego syna Conana. Dorosły już mężczyzna studiuje medycynę, z czego królowa życia jest niezwykle dumna. Kaźmierska ma bardzo dobre relacje ze swoim synem, co widać nie tylko w programie, ale również w jej mediach społecznościowych.

Conan bardzo często pojawia się na zdjęciach publikowanych przez Dagmarę. Do fotografii zawsze dołączony jest opis pełen ciepłych słów, skierowanych do syna gwiazdy. W ostatnim jednak czasie na Instagramie Kaźmierskiej pojawił się również inny młodzieniec o imieniu Amadeusz.

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozował Conan ze wspomnianym Amadeuszem i podpisała je "Z moimi Synciami". Nie jest to jednak brat Conana, a bliski przyjaciel rodziny. Jednak fani gwiazdy z pewnością byliby niezwykle uradowani, gdyby na świat przyszedł jeszcze jakiś potomek Dagmary Kaźmierskiej, czego życzymy jej z całego serca.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram.com

Następny artykuł