Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara Kaźmierska pochwaliła się niezwykłym osiągnięciem syna "Miałam nie mówić, ale musiałam"
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 01.04.2021 02:00

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się niezwykłym osiągnięciem syna "Miałam nie mówić, ale musiałam"

Dagmara Kaźmierska przekazała cudowną nowinę
fot. instagram.com/queen_of_life_77/?hl=pl

Dagmara Kaźmierska jest znana ze swojego nietuzinkowego poczucia humoru, zatem nie mogła odmówić sobie niewinnego żartu z okazji 1 kwietnia. Na profilu królowej życia pojawiła się informacja, że jej syn Conan podpisał kontrakt z Eon Productions i zagra Bonda w najnowszej produkcji. Nie wszyscy fani od razu zorientowali się, że to żart. Wiele osób złożyło szczere gratulacje. 

Dagmara Kaźmierską ogłosiła wspaniałą nowinę 

Dagmara Kaźmierska na swoim oficjalnym profilu przekazała wiadomość, że jej syn Conan weźmie udział w najnowszym filmie Bonda. Informacja wywołała wielkie poruszenie, gwiazda bowiem zapewniała, że Conan wczoraj podpisał kontrakt z Eon Productions - brytyjską wytwórnią filmową.

Co więcej, Dagmara Kaźmierska zdradziła, że i ona będzie miała swoje pięć minut w produkcji, jednak nie chciała ujawniać nic więcej, twierdząc, że na ten moment jest to wielka  tajemnica.

-No, Synu musiałam się pochwalić. Otóż ,Kochani. Kto zagra Bonda w najnowszej produkcji ? Mój syn! Wczoraj z Eon Productions podpisaliśmy kontrakt. Oczywiście swoje 5 minut też tam będę miała jako... Ale to już tajemnica. Możecie zgadywać. Miałam nie mówić, ale musiałam! - napisała na swoim profilu królowa życia. 

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka wpis uczestniczki produkcji TTV wygląda bardzo wiarygodnie. Wiele osób gratulowało zarówno jej, jak i Conanowi. Równie liczne grono jednak stwierdziło bez namysłu, że jest to żart z okazji Prima Aprilis. 

- A chwalone było, że będzie studiował medycynę to już plany się zmieniły czy od razu urlop dziekański zanim zdążył zacząć - napisała internautka. 

- Super 2 kwietnia zagra kto inny - skomentowała kolejna. 

Dagmara Kaźmierska dzieci 

Dagmara Kaźmierska jest szczęśliwą mamą i ma jednego syna Conana. Dorosły już mężczyzna studiuje medycynę, z czego królowa życia jest niezwykle dumna. Kaźmierska ma bardzo dobre relacje ze swoim synem, co widać nie tylko w programie, ale również w jej mediach społecznościowych. 

Conan bardzo często pojawia się na zdjęciach publikowanych przez Dagmarę. Do fotografii zawsze dołączony jest opis pełen ciepłych słów, skierowanych do syna gwiazdy. W ostatnim jednak czasie na Instagramie Kaźmierskiej pojawił się również inny młodzieniec o imieniu Amadeusz.

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozował Conan ze wspomnianym Amadeuszem i podpisała je "Z moimi Synciami". Nie jest to jednak brat Conana, a bliski przyjaciel rodziny. Jednak fani gwiazdy z pewnością byliby niezwykle uradowani, gdyby na świat przyszedł jeszcze jakiś potomek Dagmary Kaźmierskiej, czego życzymy jej z całego serca. 

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram.com