Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Agnieszka Dygant rozbiera choinkę
Barbara Bujar
Barbara Bujar 01.04.2021 02:00

Agnieszka Dygant rozbiera choinkę

Agnieszka Dygant rozebrała choinkę
Instagram.com/agnieszka_dygant_official
  • Agnieszka Dygant zrelacjonowała na Instagramie, jak rozbiera choinkę

  • Drzewko stało tak długo, że aktorka zapomniała co zrobiła z jego opakowaniem

  • Koniec marca to zdecydowanie późny termin na sprzątanie po Bożym Narodzeniu. Kiedy najlepiej pozbyć się choinki?

Agnieszka Dygant jest niezwykle aktywna w social mediach, w których nie tylko publikuje zdjęcia, ale prowadzi także spotkania live ze swoimi fanami. W ostatnim czasie aktorka wywołała u nich niemałe zaskoczenie. Zapowiedziała wielkie rozbieranie choinki bożonarodzeniowej. Nie za późno?

Agnieszka Dygant rozstała się z choinką

Okres świąt Bożego Narodzenia każdego roku niesie za sobą wspaniały klimat tworzony między innymi przez urocze dekoracje. Najważniejszą z nich jest oczywiście choinka, która w każdym domu zajmuje honorowe miejsce. Okazuje się, że w mieszkaniu Agnieszki Dygant tym miejscem był salon.

Choć tekst popularnej piosenki mówi o tym, że „święta będą u nas cały rok”, większość polskiego społeczeństwa po kilku tygodniach pozbywa się bożonarodzeniowych dekoracji. Jak widać, Agnieszka Dygant należy do mniejszości i kończy celebrowanie świąt o wiele później. W tym roku była to końcówka marca.

Ponad trzy miesiące od zakończenia świąt Bożego Narodzenia aktorka opublikowała relację na InstaStory, na którą wcześniej zaprosiła swoich obserwatorów. To właśnie w miniony poniedziałek, czyli 29 marca, Dygant postanowiła rozstać się z ukochanym drzewkiem. Nie ukrywała, że jest to dla niej trudne pożegnanie.

- Żarty się skończyły. Jest tydzień wielkanocny i wczoraj była Niedziela Palmowa no i jednak ta choinka zniknie. Koniec z nią. Dzisiaj rozbieram. Zachęcam do uczestnictwa w programie „Rozbieraj się razem z moją choinką” – mówiła na Instagramie.

Co stało się z pudełkiem na choinkę?

Najwyraźniej choinka stała w salonie tak długo, że Agnieszka Dygant zapomniała, kiedy wyciągnęła ją z pudełka, a przede wszystkim – co z nim zrobiła. Gdy drzewko zostało ogołocone z bombek i lampek, aktorka zaczęła zastanawiać się, czy nie ubrać go z powrotem.

- Nie jest dobra sytuacja, bo nie wiemy co teraz z nią zrobić. Tą całą choinką cholerną, bo nie ma pudełka. Nie wiem, co z tym pudełkiem zrobiłam. Chyba będziemy składać z powrotem – dodała, pytając fanów o radę.

Kiedy najlepiej rozebrać choinkę?

Chowanie świątecznego drzewka do pudełka dla wielu osób nie wiąże się z czymś radosnym, oznaczając raczej pożegnanie z zimowo-świątecznym klimatem. Ta chwila czeka jednak każdego i najlepiej, jeśli nadchodzi w styczniu lub lutym.

Jak podaje Radio Zet, termin na schowanie choinki nigdy nie został w stu procentach ustalony. W związku z tym istnieją trzy propozycje – 6 stycznia w Święto Trzech Króli, w pierwszą niedzielę po Święcie Trzech Króli albo w Święto Ofiarowania Pańskiego, które wypada 2 lutego. Warto zwrócić uwagę, że trzecia opcja jest najpopularniejsza.

Źródło: Instagram.com/agnieszka_dygant_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Kozaczek, Instagram