Ania Lewandowska Żródło: Instagram.com Ania lewandowska

Poznaliśmy cennik świątecznych przysmaków w sklepie Ani Lewandowskiej

31 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ania Lewandowska rozkręca własny biznes. W Healthy Store by Ann już teraz można zamawiać smakołyki proponowane przez trenerkę na Święta Wielkiej Nocy - oczywiście wszystkie w maksymalnie zdrowej wersji. Dla chętnych znajdą się takie kąski jak mazurek czy babka. By skosztować któregoś ze wspomnianych ciast, należy uzbroić się w co najmniej jeden banknot z podobizną Kazimierza III Wielkiego.

  • Ania Lewandowska udowodniła, że ma smykałkę do biznesu
  • Od lat z powodzeniem rozkręca markę “Foods by Ann”
  • Trenerka oferuje w swoim punkcie również potrawy świąteczne
  • Za mazurek przyjdzie zapłacić klientom ponad 50 zł

Zdrowie to dla Ani Lewandowskiej sprawa pierwszorzędna. Nie dość, że kariera żony Roberta Lewandowskiego opiera się w dużej mierze na sporcie, to jeszcze jej działania biznesowe orbitują wokół kwestii dobrej kondycji ciała i ducha. Trenerka napisała także kilka książek zachęcających czytelników do wprowadzenia prozdrowotnych zmian w jadłospisie. Z biegiem lat poszła o krok dalej, powołując do życia markę “Foods by Ann” oferującą zdrowe przekąski.

Udany biznes Anny Lewandowskiej

I tak projekt Ani Lewandowskiej nieco “wymknął się spod kontroli”, z początku oferując jedynie batoniki energetyczne, a ostatecznie rozrastając się do sprzedaży również innych produktów takich jak musli, ekologiczne masła, a nawet zdrowe odpowiedniki ziemniaczanych chipsów. Dziś każdy fan trenerki i entuzjasta zdrowego żywienia może nabyć w jej sklepie dużo więcej zdrowych pyszności.

O czym warto wspomnieć, Ania Lewandowska jest równocześnie właścicielką marki “Baby by Ann”. Do powstania tego projektu trenerkę z pewnością zachęciło własne doświadczenie macierzyństwa. W jego ramach żona “Lewego” oferuje między innymi dziecięce ciuszki, plakaty, czy podręczne artykuły higieniczne.

Autorstwa Ani Lewandowskiej są także zestawy ćwiczeń dla kobiet w ciąży oraz podręcznik zdrowej mamy “Healthy mama”. Jako rodzicielka dwójki pociech trenerka z pewnością miała czym podzielić się na stronicach publikacji - przypomnijmy, że Ania Lewandowska jest mamą córeczek Klary i Laury. Starsza pociecha Lewandowskich przyszła na świat w 2017 roku, a młodsza w 2020.

Mariusz Pudzianowski spisał testamentMariusz Pudzianowski spisał testamentCzytaj dalej

Ile zapłacimy za świąteczny mazurek u trenerki?

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiej nocy, o czym Ania Lewandowska i zespół odpowiedzialny za promowanie jej marki żywieniowej oczywiście nie zapomnieli. Ekipa wyszła głodnym pyszności rodakom naprzeciw, stwarzając miejsce, w którym niemal na jedno kliknięcie można zaopatrzyć się w tradycyjne świąteczne potrawy w odświeżonych, sprzyjających zdrowiu wersjach. Potrawy będzie można odebrać na Wilanowie lub zamówić z dostawą do domu, za co należy uiścić stosowną opłatę (od 11 do 18 złotych).

Co znajduje się w Healthy Store by Ann na Święta Wielkiej Nocy? Entuzjaści tradycyjnych ciast mogą liczyć na coś na ząb. Ania Lewandowska oferuje bowiem między innymi mazurek czekoladowo-pomarańczowy, mazurek z mąki migdałowej z kajmakiem i jeżynami, oraz babkę cytrynowo-pomarańczową. Za każde z tych ciast przyjdzie nam wyciągnąć z kieszeni co najmniej jeden niebieski banknot o wartości 50 zł.

Za czekoladowo-pomarańczowy mazurek od Ani Lewandowskiej zapłacimy 59 złotych. Mazurek przygotowany na bazie mąki migdałowej jest droższy, bo kosztuje 69 złotych. Babka w tym przypadku plasuje się pośrodku stawki z ceną 65 złotych.

Na tym naturalnie nie kończy się lista produktów w sklepie Ani Lewandowskiej. Chętni mogą zamawiać także poszczególne składniki niezbędne do przygotowania tradycyjnych potraw wielkanocnych. Za 200 g wegańskiego majonezu przykładowo zapłacimy 13 złotych, za 500 ml bezglutenowego jaglanego zakwasu na żurek 14 złotych, a chętni na wolny od glutenu chleb z orzechów i ziaren (700g) powinni naszykować kwotę 16 zł.

W tym przypadku warto wspomnieć także o cenach, jakie oferuje najsłynniejsza polska restauratorka. W tym roku za mazurek u Magdy Gessler zapłacimy 40 złotych. Gwiazda TVN oferuje ciasto w wersji z białą czekoladą i kardamonem lub z kajmakiem i prażonymi orzechami.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Onet, Instagram

Następny artykuł