Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fanka Kaźmierskiej kompletnie odpłynęła. Oto co zrobiła na cześć Dagmary. Serio?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.04.2024 08:36

Fanka Kaźmierskiej kompletnie odpłynęła. Oto co zrobiła na cześć Dagmary. Serio?

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska może poszczycić się dużym gronem fanów. Jedna z jej wielbicielek przebiła jednak wszystkich. Nie do wiary, co zrobiła z sympatii do Królowej Życia. 

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", gdzie jej dystans do siebie i poczucie humoru przyciągnęły uwagę widzów. Ostatnio wzięła udział w popularnym show stacji Polsat - "Taniec z Gwiazdami", mając za partnera tanecznego Marcina Hakiela, który powrócił do tego formatu po 15 latach.

W siódmym odcinku "Tańca z gwiazdami" para zaprezentowała dwie choreografie: quickstep, za którą otrzymali 16 punktów od jurorów, oraz broadway jazz, która wywołała kontrowersje i krytykę mediów. Mimo otrzymania zaledwie 7 punktów za drugą choreografię Dagmara i Marcin zostali wybrani przez telewidzów do awansu do ćwierćfinału

Pomimo krytyki ze strony jurorów, wsparcie publiczności pozwoliło im kontynuować rywalizację, jednak Dagmara zdecydowała się zrezygnować z udziału w programie.

Tylko u nas: Nie tak chciała to ogłosić! Kulisy rezygnacji Dagmary z "TzG" "Szczeka tą jadaczką". Dagmara wyjaśnia Edzię raz na zawsze. Ujawniła gorzkie kulisy konfliktu

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Kilka dni przed siódmym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami", Dagmara Kaźmierska zaskoczyła internautów, przekazując smutną wiadomość. Zdecydowała się zrezygnować z udziału w programie tanecznym. Celebrytka podała jako powód kłopoty zdrowotne, które przewyższyły jej siłę woli.

Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady. […] Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam - wyznała z żalem.  

Decyzja Dagmary Kaźmierskiej o rezygnacji z udziału w programie była niespodzianką dla widzów, choć istnieje nadzieja, że jeszcze pojawi się na parkiecie. Tymczasem do rywalizacji powrócił Krzysztof Szczepaniak, który wraz z Sarą Janicką odpadł w poprzednim odcinku.

Internauci wyrazili jednak swoje rozczarowanie decyzją celebrytki, ponieważ od samego początku jej tanecznej przygody byli jej oddanymi fanami. Jedna z jej wielbicielek stanowczo to nawet udowodniła…

Fanka Dagmary Kaźmierskiej zrobiła TO na jej cześć

Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w “Królowych życia”, a później “Tańcu z Gwiazdami” zdobyła pokaźne grono fanów. Gwiazda jest również stale aktywna w swoich mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób. 

Jak się okazuje, niektórzy fani są w stanie zrobić naprawdę wiele dla swojego idola. Jeśli chodzi o Dagmarę Kaźmierską, również nie może narzekać na brak takiego grona. Jedna z jej fanek ma nawet wyróżniającą relację, w całości jej poświęconą i podpisaną “Daga”.

Zdecydowanie najodważniejszym tam zdjęciem jest tatuaż z napisem “Daga”, który dziewczyna wykonała na swoim ciele. 

Dzisiaj jesteś jak jedna z moich dziar, tak mnie cieszy, że Cię mam! @queen_of_life_77 – napisała w opisie.

Post szybko zyskał popularność, a wśród licznych komentarzy, trudno przeoczyć ten od Królowej Życia.

Milenko Ty zwariowałaś – napisała Dagmara, dodając serduszka.

Co myślicie o takiej formie wyrażenia swojej sympatii do osoby z internetu?

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF